Sledujte nás na YouTube

Nové rendery HTC 10 odhalují čtyři barevné varianty

Vlajkový model HTC pro letošní rok má být odhalen až příští měsíc, podle @evleaks je představení naplánováno na 19. dubna. Ze stejného zdroje jsme získali i první kvalitní render zobrazující telefon se stříbrnými zády a černou přední stranou. Barevných variant však bude zřejmě více.

htcm10white

Nové rendery (níže) pochází od @onleaks, znázorňují celkem čtyři barevné kombinace. Model se stříbrnými zády má být k dispozici s černou nebo bílou čelní stranou, pak má ještě přijít celočerný model a varianta s kombinací zlatých zad a bílé přední strany.

Je možné, že výčet barevných variant není konečný, podzimní model One A9 například existuje i ve vínové či růžové barvě. HTC 10 má nabídnout 5,15″ Quad HD displej, Snapdragon 820 se 4 GB RAM, 12Mpx fotoaparát a oboustranné USB typu C.


4 komentářů

  1. Nic škaredějšího jsem už dlouho neviděl. Kdeže jsou časy M7/M8 ….

  2. Chápu dobře, že HTC dostalo rozum a má HW čudly pod displejem? Tak třeba tam opravdu někdo začal používat hlavu… Ale na nějaký svůj design se očividně vybodli, škoda.

  3. Marduch (neregistrovaný)

    Oboustranně tmavá varianta, to jako jo ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>