Sledujte nás na YouTube

LG na MWC představí White Card, která sloučí všechny vaše debetní a kreditní karty

Pomalu se blíží další svátek mobilní techniky, veletrh MWC 2016, který bude zahájen 22. února. S tím, jak se termín přibližuje, prosakují na veřejnost i novinky, které by měly usnadnit život svým majitelům a stát se nepostradatelnými pomocníky. Další kapkou nyní přispívá LG.

mwc_2016_logo

Mimo svého vlajkového modelu G5 prý chystá i vlastní obdobu platební metody. Zatímco Samsung implementuje možnost platit platební kartou z mobilu skrze Samsung Pay, LG přichází s jiným řešením. Veškeré debetní a kreditní karty by měla nahradit pouze jedna, White Card, která bude vybavena LCD displejem, kde uvidíte, kterou kartou zrovna platíte. Samozřejmě mezi nimi bude možné přepínat a půjde s ní i vybírat z bankomatů. Nabíjení baterie pak bude probíhat přes kovové piny.

White Card

Výrobce spotřební elektroniky se již dohodl na spolupráci s několika korejskými společnostmi, které platební karty vydávají. Velkým lákadlem pro ně je, že nebudou muset do rukou LG předávat příliš mnoho pravomocí, a tak budou transakce spravovat samy, bez vlivu třetí strany. Do budoucna bychom se také měli dočkat implementace tohoto systému přímo do telefonů.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>