Sledujte nás na YouTube

iPhone 5se a iPad Air 3: Kdy se dostanou na pulty obchodů?

I když Apple ještě datum oficiálně nepotvrdil, s největší pravděpodobností uspořádá 15. března tiskovou konferenci, na níž odhalí čtyřpalcový iPhone 5se a tablet iPad Air 3. Podle nejnovějších informací má být start jejich prodeje naplánován krátce poté – v pátek 18. března.

iphone5se

Toto datum dává pro Apple velký smysl, neboť by se největší vlna prodejů vešla ještě do měsíce března a pomohla by tak ke zvýšení prodejů jablečných smartphonů a tabletů v prvním čtvrtletí letošního roku. Kalifornská firma už ve svých lednových odhadech naznačila, že v prvním kvartále očekává meziroční pokles tržeb (finanční výsledky), a zřejmě i první meziroční pokles prodejů iPhonů v historii. O čtyřpalcový iPhone by však mohl být velký zájem (více informací), byť dosažení loňské mety 61,1 milionů prodaných iPhonů v prvním čtvrtletí bude velmi obtížné.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>