Sledujte nás na YouTube

Huawei Watch ve dvou elegantních edicích Elegant a Jewel představeny. Prodávat se budou i v ČR

Značka Huawei na CESu ukázala dvě nové edice svých chytrých hodinek na platformě Android Wear, které si rozumí nejen s telefony s Androidem, ale také s iPhony. Konkrétně se jedná o Huawei Watch Elegant a Jewel, které mají být určeny především pro dámy. Hardwarové parametry zůstaly stejné, změnil se design; hodinky mají kovové tělo potažené růžovým zlatem a namísto 42 mm mají průměr ciferníku 44 mm.

V případě verze Jewel najdeme po obvodu hodinek celkem 68 „kamínků“ od Swarovskiho. Pozitivní také je, že se obě varianty v průběhu prvního čtvrtletí objeví také na českém trhu, nicméně přesný termín zatím výrobce neoznámil. Cena za Huawei Watch Elegant by v Evropě měla být 499 euro (zhruba 13 500 Kč), edice Jewel by měla stát 599 euro (16 200 Kč). Oficiální ceny pro náš trh budou oznámeny později.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>