Sledujte nás na YouTube

Řada Galaxy S7 má být pouze tříčlenná: Který model z kvarteta vypadl?

Příští měsíc se koná každoroční konference Mobile World Congress, v jejíž předvečer bude své novinky představovat mimo jiné i společnost Samsung. Odhalena bude nová řada vlajkových smartphonů Galaxy S7, která však bude podle posledních informací „pouze“ tříčlenná, ačkoliv předchozí zprávy hovořily o čtyřech modelech.

  

Podle @evleaks se můžeme těšit na následující tři varianty – Galaxy S7, S7 Edge a S7 Edge+. Oproti předchozím předpokladům chybí model S7+ s rovným displejem, který zřejmě přijde později nebo jeho pozici zaplní budoucí (či v Evropě nedostupná současná) generace tabletofonu řady Galaxy Note.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>