Chystá se smartphone HP Silver s Wi-Fi, HSDPA a GPS

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Chystá se smartphone HP Silver s Wi-Fi, HSDPA a GPS

Příspěvek od Jiří Hrma »

Hewlett-Packard chystá další smartphone s operačním systémem Windows Mobile 6.1 Standard. Zatím se o tomto telefonu ven příliš informací nedostalo, víme ale, že kromě klasické podpory GSM bude schopný pracovat i v sítích třetí generace (UMTS/HSDPA), nebude mu chybět navigační čip GPS, Wi-Fi a fotoaparát. Otazník zatím zůstává u použitého procesoru a velikosti operační paměti RAM.

Obrázek
HP Silver

Jako první by nový smartphone měl začít prodávat Vodafone, a snad by se tak mělo stát ještě do konce tohoto roku, pochybuji ale, že se objeví i v nabídce našeho červeného operátora. HP Silver jistě bude zajímavým konkurentem pro očekávaný smartphone HTC S740. Další fotografie naleznete na serveru Engadget.
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

"... smartphone s operačním systémem Windows Mobile 6.1 Professional..." :?:
Já myslel, že smartphony mají WM Standard (mmch je to uvedeno i na webu zdroje ;-) )

edit by admin: Díky za upozornění, při psaní jsem koukal ještě na jedno nové HPčko (budu o něm psát dnes, a to má WM Professional), tak jsem to trochu zamotal; opraveno.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

konečně pořádný smartphone, možná bych do něj aj šel, ale já na PPC nedám dopustit
Uživatelský avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: sob pro 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Bydliště: Kyjov

Příspěvek od Soap »

Velice sympatické zařízení.
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Příspěvek od carnero »

U zdrojů mají taky zmatek. Ale zdá se, že HP uvolní současně HP Silver (na fotce) a také mnohem zajímavější HP Oak s numerickou i QWERTY klávesnicí a dotekovým displejem. To by možná mohla být solidní konkurence XPERII X1 a Touch Pro...
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů