Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.1

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.1

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost Jeyo vydala novou verzi komplexního správce dat pro Windows Mobile zařízení, Mobile Companion 2.1. Ta s sebou přináší upravený vzhled, vylepšenou zálohu a obnovu dat z XML souborů, lepší správu a zálohování textových zpráv, vyhledávání a také větší rychlost při práci s daty.

Obrázek

15 denní trial verzi můžete stahovat z naší Download sekce, další informace najdete na oficiální stránce výrobce. Plná verze vás přijde na přijatelných 20 USD. Mimochodem, starší verze 2.0 měla dost výrazné problémy s tvorbou screenshotů u VGA zařízení, obrazovku se mi většinou povedlo zachytit až na několikátý pokus, ve verzi 2.1 to ale funguje bez komplikací.
Tom07
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 23, 2008 10:57

Download

Příspěvek od Tom07 »

Narazil jsem na docela neprijemnou vlastnost tohoto jinak vyborneho programu. Pouzival jsem plugin do Office a tam jsem pri zaloze vzdy stahl SMS do Outlooku a zadny problem nebyl.
Pred casem jsem si poridil Jeyo Mobile Companion a chtel jsem stejne stahnout SMS, ale nikde jsem takovou moznost nenasel. Pripojite PDA, ve slozce SMS jsou vsechny zpravy uvedene, ale nafunguji jako zaloha, takze napr. po HR pripojit PDA znovu a vsechny SMS se smazou, protoze v cistem PDA zadne SMS nemate. Takze tolik k zaloze. Samozrejme je muzete zazalohovat pres volbu File - Backup nebo File - Export, ale necekejte jako ja, ze SMS stahnete, presunute napr. do jine podslozky v programu a budete je mit zazalohovane.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

S timto problemem sem se nesetkal a to Jeyo pouzivam jiz dlouho...

Obrázek
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Jiří Hrma píše:...Mimochodem, starší verze 2.0 měla dost výrazné problémy s tvorbou screenshotů u VGA zařízení, obrazovku se mi většinou povedlo zachytit až na několikátý pokus, ve verzi 2.1 to ale funguje bez komplikací.
Já používám starší verzi (2.0) a s tvorbou screenů ať na WVGA, či nyní na VGA jsem neměl problém a snímal jsem vždy napoprvé. Je to skvělý program
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Chrono Leggionaire: Tak už jsem přišel, proč to dělalo problémy s tvorbou screenshotu na VGA, Jeyo za to opravdu nemůže. Na vině byla položka v nastavení "USB to PC", kdy jsem měl odškrtnuté "Enable advanced network functionality"... teď je vše v pořádku ;-)
Uživatelský avatar
KejmlRX8
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:00
Zařízení: HTC TyTN II
Bydliště: Morávka
Kontaktovat uživatele:

Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.1

Příspěvek od KejmlRX8 »

Zkusil jsem trial tohoto programku, vypada velice pěkně. Zajimalo by mě však, jestli jde telefonovat pomoci tohoto softvare s připojenymi reproduktory a mikrofonem k PC. Nikde jsem nenašel takoveto nastaveni...
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: úte čer 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Bydliště: Podebrady
Kontaktovat uživatele:

Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.1

Příspěvek od hoktar »

ahoj, zkousel jsem a vypada i schopne jen mam maly problem. chci zalohovat/presouvat/ proste pracovat se sms. ale ma to jediny hacek. zvlada to jen 160 znaku. nastaveni jsem prolejzal a nikde nic nenasel. prosim poradte. nebo aspon jiny program ktery to zvlada dekuji.
czlada
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 27, 2010 6:23
Zařízení: HTC Touch2

Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.1

Příspěvek od czlada »

Zdravim,
nainstaloval jsem si Jeyo Mobile Companion 2.1 a mam s tim mensi problem.
Kdyz chci cist/zalohovat prichozi a odchozi sms, tak se mi zobrazi maximalne 200 znaku a dal nic i kdyz sms je delsi.
Zkousel jsem reinstalovat program a taky nic.
Setkal se nekdo s timto problemem popripade vi nekdo jak ho vyresit ?
Dekuji
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.1

Příspěvek od Jiří Hrma »

czlada: Mám pocit, že tohle dělá Jeyo standardně, ale když dáš export do XML, tak se zálohují všechny znaky z SMS (schválně to vyzkoušej).
czlada
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 27, 2010 6:23
Zařízení: HTC Touch2

Zálohujete? Zkuste Jeyo Mobile Companion v nové verzi 2.1

Příspěvek od czlada »

prave ze driv mi to nedelalo, az posledni dobou.
pri zaloze mi to taky dava max 200 znaku, jinak je to uzasny program.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti