Maly rozmer obrazu pri prehrávaní obrazu

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
predmier
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 03, 2008 17:15

Maly rozmer obrazu pri prehrávaní obrazu

Příspěvek od predmier »

Pri prehrávaní obrazu (avi, mp4, 3gp, wmv,... - najrôznejších rozmerov) na PocketPC - VM5 neviem docieliť rozšírenie obrazu na celú plochu zobrazovača.
Nepomáha rozširenie na celý display, zrušenie okrajov, zmena port/land,... stále je obraz velmi malý - skrátka to čo umožňujú nastavenia používaných prehrávačov na to vpyv nemá.
Nech robím čo koľvek a skúšal som niekoľko prehrávačov (vstavaný napr. MS media player, Pocket player 3.6,... ) uhlopriečka zobrazovaného obrazu je asi polovičná voči uhlopriečke celého zobrazovača.
Neviem teda, či je to nezmyselná vlastnosť oper. systému, alebo sa dá niečo zmeniť v registroch, resp. použiť nejaký patch.

(Fotografie - jpg, bmp, ... ppt, ... sú v poriadku - na celej ploche)

Ak sa s tým niekto stretol, budem vďačný za podelenie sa so svojími skúsenosťami.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

zkoušel si přehrávač TCPMP nebo CorePlayer? jedná se o neljepší videopřehrávače na platvormách PocketPC a Smartphone, na nich rozjedeš všechno a mělo by to byt OK
myscho123
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 04, 2010 19:57
Zařízení: HP Ipaq 614c

Maly rozmer obrazu pri prehrávaní obrazu

Příspěvek od myscho123 »

Odporucam Core player - nie je zadarmo ale sak vieme svoje... a video vie zobrazit na celej obrazovke a mozeme si nastavit ci ho roztiahneme alebo orezeme. Prehrava aj hudbu aj obrazky... a pozna ozaj vela formatov. Ma kopu nastaveni a po otvoreni URL v menu sa nim daju pozerat aj On-line videa. Mozem len odporucit, pouzivam verziu 1.3.2 build 6909 ale myslim ze zozenies uz aj novsi. akurat sa mi nepodarilo nastavit prehravanie hudby aj po vypnuti tym tlacitkovym vypinacom.. to napr. vie WMP .... ale inak na video je to super..
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů