HP iPAQ 614 Business Navigator - 2. pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Zamčeno
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Churos: Ja som riešil rovnaký problém, skúšal som všetko možné, nakoniec zafungoval až VipPimRingTome - funguje úplne trviálne, nastavíš zvonenia pre danú skupinu a potom program postupne prebehne kontakty a nastaví im zvolené zvonenia.
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

rop: neni to tak. ja jsem nic nenaistaloval a taky mi to vyskocilo, kdyz jsem poprvy nechaval vybit baterku.
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

Měl jsem u Budíku nastavené dříve vyzvánění postupně - zesilující. Zde to bohužel nejde :-( Nebo se mýlím?? Jde to jen na příchozí hovor....

Nemáte někdo link na nějaké kvalitní midi?? Třeba bych tam nějakou postupně zesilující melodii našel... díky..
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja som to pôvodné zvonenie budíka upravil, takže teraz to zacrkilá raz, potom chvíľu nič, potom to postupne cvrliká častejšie a častejšie.
dair
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 12, 2008 22:20

Příspěvek od dair »

Pro zatim nemajitele jeste jedna docela pekna recenze -
http://www.phonearena.com/htmls/HP-iPAQ ... _1927.html

Btw, tu extended battery tu zatim jeste asi nikdo nema, ze? Zkusil nekdo reklamovat chybejici folii? S tim relativne chudym prislusenstvim by do krabice mohli dat alepon to co avizuji na obalu... :smile:
Ondra_cz
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 09, 2008 6:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra_cz »

1979 píše:...koupil jsem si kartu - Kingston 4GB micro SDHC. půjčil jsem si čtečku, naformátoval, vložil do přístroje a nic...
mam stejnou kartu a dela mi to to stejny, zkousel jsem program wm5torage - pametovku sice aktivuje, v komplu je videt, ale kdyz tam chci neco kopirovat, je konec - ipaq se sekne a nasleduje softreset, po kterym neni videt karta, takze vyndat baterku, vyndat pametovku, zase vsechno naskladat - softreset - a pak je tam zas videt az do chvile kdy chci zase kopirovat :???: ...co s tim?

dneska to nejak poresim a jestli vyresim tak i napisu
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

Budik: no zatim to resim citlivou melodii :-) Mame maleho prcka a rano brzy vstvam..tak mne polovicka nuti mit HP pod polstarem :-( Pry mne zbudi i vybrace :-) Ale to vazne aplikovat neminim.....
Nevite nekdo o MIDECH volne ke stazeni....kde by byl nejaky vyber? K budiku nejdou ( alespon mne ) priradit MP3 :-( Diky

Nezkoušel jste někdo v HP tento prográmek? : http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1010

Láká mne tam možnost přičadit k sms zvuk v MP3
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

K tématu TAPETY http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=46401#46401 dodávám, že problém ještě nastává u zobrazení tapety, pokud je aktivní HP téma (tmavě modré). Přístroj při nasazení jakékoliv tapety, hlásí buď chybu, nebo poskytne korektní hlášku, avšak novou tapetu nezobrazí.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Mňa momentálne začal budík zlostiť inak. Mám na večer "budík" na 21:30 a on ten blbec budíkuje nie len o 21:30, ale aj o 15:30. Čomu vôbec nerozumiem, nakoľko takýto čas nemám nadefinovaný. A potom aj o 21:30 budíkuje tak, že mám dohromady 4 hlásenia. Takže musím dávať Dismiss až 4x (včera to bolo ešte len 3x). Stalo sa to už niekomu?
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

pouzivas standardny budik alebo nejaku aplikaciu? Problem s budikom podla mna nebude v 614c, ale v samotnom WM. Mna pre istotu budi moja stara Nokia 6630, ktora ma nikdy s nicim nesklamala. WM mam len par tyzdnov, ale neverim mu nic :-)
Ada1986
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pon dub 07, 2008 16:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ada1986 »

A nevyřešila by tyhle problémy s budíkem aplikace SPB Time ? Zkuste to někdo mě Ipaq přijde v pondělí.
Románek SD
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát dub 11, 2008 20:59

Příspěvek od Románek SD »

Omlouvám se dotaz lamy, ale nepochopil jsem, jak je to s tím vypínáním dyspleje. Používám mobil i jako hodinky a zajímá mě, pokud MT nepoužívám, jestli se tam dá zobrazi čas (jako spořič u Nokie), nebo musím pokaždé zapnou dysplej?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nedá, musíš displej zapnout.
SureThing
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 11, 2008 10:26
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SureThing »

Ako hodinky su aj tak najlepsie hodinky.. na ruke... take tie analogove :wink:
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Trochu mně začíná vadit, že u některých programů a her - u hodně - nefunguje dotekové kolečko, jako ovladač .... Je to škoda, nejde o nějakou náročnou věc. Nahoru, dolů, doprava, doleva je snad vždycky stejné. Ano chápu ovladače atp. Ale myslím, že by se to dalo doladit nějakým patchem, který se bude tvářit, jako klasický joystick, či běžný čtyřsměrový ovladač.

Možná nevím, jak na to, takže pokud máte info, klidně sem s ním ;-)

BTW: to, že tento způsob ovládání nepodporují některé hry a programy, mně je jasné, proto píšu, že by se to snad, dalo vyřešit patchem, který by ,,nasimuloval" běžný ovladač.
Funlife
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob dub 05, 2008 18:25
Zařízení: HTC HD, dříve HP 614C
Bydliště: Praha-východ

Příspěvek od Funlife »

Kdyby někdo scháněl cigaretovou nabíječku do auta, tak ať pospíší do Lidlu, za 100Kč tam mají různé druhy, náš je typ Motorola. Asi jdou ale na dračku, bral jsem poslední :o)
SureThing
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 11, 2008 10:26
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SureThing »

@ MgX: mas dake konkretne priklady? Aj ked by som povedal ze to je skor porblem vyrobcu SW ako HPcka
Horst Fuchs
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát bře 07, 2008 14:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horst Fuchs »

Na buzeni pouzivam SPB Time a mohu vrele doporucit, fungoval bezchybne na X500 a na iPaqu jede taky bez chyby. Zatim me vzbudil vzdy kdyz ma nastaveno, umi pouzit pro zvuk budiku MP3, da se nastavit jestli to je jednorazovy a nebo opakovany budik, zesilujici hlasitost, atd. Doporucuji.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

MgX - ja by som uvítal takú aplikáciu, ktorá by simulovala 4-smerné tlačidlo len počas toho, kým je spustená. Takže pred nejakou hrou by som si ju spustil a vedel by som ako šípky používať tlačidlá

2
4 5 6
8

Tie problémy s budíkom sa napokon včera vygradovali natoľko, že otáčanie kolieskom už v menu robilo len pohyb hore/dole (nie ako doposiaľ po riadkoch), nešlo už ani spustiť Remove programs, správalo sa to nevyspytateľne. Tak som dnes urobil hard reset a všetko inštalujem odznova. Zž sa to tvári OK. Pravdepodobne to celé spôsobilo restore zálohy urobenej v SK Tools.
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

ad mp3 upozornění na SMS: funguje bez problémů pokud je dotyčný mp3 soubor ve složce windows nebo ve ipaq file store, alternativně lze použít program ringtones v settings - system, kterej podle všeho zvolené mp3 kopíruje a asi i maže právě do/z složky windows
Zamčeno

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů