GPRS vs. WIFI

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
havo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 05, 2007 21:19

GPRS vs. WIFI

Příspěvek od havo »

Zdravim, chci se zeptat jestli je mozne nejakym zpusobem nastavit, aby se pri pripojovani na internet pres GPRS zobrazila nejaka hlaska, nebo neco, abych vedel ze se vlastne pripojuju pres GPRS, obcas se mi stane ze jsem pripojeny na WIFI a presto se mi to pripoji na GPRS a nechce se mi platit miliardy T-mobilu, chapete
novcek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 24, 2007 23:42
Zařízení: HTC touch HD

Příspěvek od novcek »

Zdravím , mám ten samý problém , sice mám Wings teprv pár hodin ,ale pořád mi do internetu skáče GPRS , rád bych to vyřešil než budu muset vykradnout národní banku :evil:
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Mě teď jen napadá to, že jestli to nejde vyřešit jinak nevím. Prostě jestli se připojujete jen přes Wi-fi a GPRS nepotřebujete a ani nepoužíváte, tak vymažte nastavení GPRS.
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Bohužel stejnej problém. Dneska se mi to povedlo, protože jsem zapomněl zapnout wifi. Naštěstí úmorný mačkání tlačítek zastavit, zrušit a podobných vedlo k tomu, že se nic neúčtovalo. Ale tu hlášku bych ocenil.

Joo, a k tomu něco, co by navázalo na povel jen spojení. Potřeboval bych to kvůli SMS grátis přes jblend. Jblend se sám nespojí (když je spojeno předem tak v pohodě), ale v smsgrátis se s nim dostanu do adresáře.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů