SGS7 edge praskl mi displej

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
blackcats
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon srp 29, 2016 10:22
Zařízení: SGS7
Bydliště: Hanoi Vietnam

SGS7 edge praskl mi displej

Příspěvek od blackcats »

Ahoj, včera jak jsem volala mi spadl telefon přímo displejem na cestu,displej je hodně popraskaný po celé plose takové jemné prasklinky,dotyk mi funguje podél levé strany telefonu se udělal asi 0,5 cm bílý pruh přes který již nejde vidět jinak displej krom těch prasklinek a toho bílého pruhu je OK. Chtěla bych se zeptat zda se v tomto stavu může telefon používat? Mám obavy z toho že se po čase začnou odlupovat s displeje krystalky tak sem uvažovala že bych na něj dala tvrzené sklo aby držel po kupě ano vím, na tvrzené sklo je pozdě líbil se mi telefon více bez něj.

Nemůžu si dovolit ho dávat do opravny, dostala jsem jej od rodičů a mám obavy že to zjistí bohužel finance mi opravu nedovolí uvažuji o tom že ho budu používat teďkom v tomto stavu a třeba po roce bych si koupila nový displej až budu mít finance z mojí prací si to teď nemůžu dovolit sotva vyžiju nebo bych ho prodala a koupila si nějaký obyčejný, nový kolik myslíte že bych za něj mohla dostat? Poškozené je jen přední sklo zadní strana je jako nová bez škrábanců i boční strany bez škrábanců..

Děkuji
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Samsung galaxy s7 edge praskl mi displej

Příspěvek od Blooddrunk »

Nalep tam sklo a používej to dál, jinak kámoš měl s7e v podobném stavu a podařilo se mu to prodat asi za 6k.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Samsung galaxy s7 edge praskl mi displej

Příspěvek od mike-biker »

Stejně se bude muset asi ten LCD vyměnit. Čím později, tím lépe. Momentálně se cena pohybuje okolo 7.000 Kč jen za díl.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů