vypnutí aktivních dlaždic

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Sarid
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte črc 19, 2016 18:17
Zařízení: Lumia 550

vypnutí aktivních dlaždic

Příspěvek od Sarid »

zdravím, dá se u aplikací Instagram a Messenger vypnout aktivní dlaždice? kolikrát se mi na té dlaždici zobrazují třeba z instagramu notifikace, které už jsem dávno zobrazil a ony tam jsou ještě dlouhou dobu potom, tak bych raději měl u těchto dvou aplikací neaktivní dlaždici, jde to nějak? díky za každou informaci :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

vypnutí aktivních dlaždic

Příspěvek od imperator »

stiahni si niektoru app ktora nahraza oficialne dlazdice za svoje neaktivne resp vies menit aj ich vzhlad napr transparentnost - napr transparent tiles a pod. staci ze zadas tiles v obchode a nieco uz najdes... potom si staci tieto "zalozkove" dlazdice pripnut a mas to vyriesene
Sarid
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte črc 19, 2016 18:17
Zařízení: Lumia 550

vypnutí aktivních dlaždic

Příspěvek od Sarid »

díky, že mě to nenapadlo dřív, ale jsem čerstvým uživatelem W10P :grin:
aktivního instagramu jsem se už zbavil díky Transparency TIles, ovšem dlaždice na messenger v té aplikaci chybí i v ostatních co jsem se díval, no tak ten Messenger nějak přežiju :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

vypnutí aktivních dlaždic

Příspěvek od imperator »

nieco som na messenger mal len uz nepametam co... ved je to jedna zo zakladnych app... mozno ked este popozeras.. mne tiez vadi ze facebook a twitter nie su transparent... vyslovene špatia dizajn
Sarid
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte črc 19, 2016 18:17
Zařízení: Lumia 550

vypnutí aktivních dlaždic

Příspěvek od Sarid »

tak Facebook a Twitter jsem automaticky z toho transparency tiles použil taky, aby mi seděly k ostatním :tlem:
hotovyrado

vypnutí aktivních dlaždic

Příspěvek od hotovyrado »

Bohužev v TT není ikona pro Messenger, což je celkem průser protože nový Messenger ji průhlednou nemá.... naštěstí jsem neaktualizoval na nový a updaty aplikací si odklikávám ručně bez něj....
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

vypnutí aktivních dlaždic

Příspěvek od relouth »

ano,instagram tam ma upozornenie aj tyzden po tom,ako ho v aplikacii pozriete..facebook robi dobre appky :evil:
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů