lumia 640xl- neukladaju sa fotky

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
peter.1987
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 13, 2016 15:43
Zařízení: Lumia 640 XL

lumia 640xl- neukladaju sa fotky

Příspěvek od peter.1987 »

zdravim mam windows 10 na lumii 640xl. vedel by mi niekto pls helpnut? ked fotim alebo natacam fotky sa mi neulozia , nie je to vzdy ale je to dost casto niekedy vidim fotku aj v nahlade v roohu ale ked pozriem galeriu fotka tam nie je , niekedy je ako kedy, s videom to iste, niekedy nefunguje ani nahlad a napise mi to ze ta fotka bola vymazana alebo nieco take, dokonca mi to niekedy hlasi hlasit niaku chybu ked dam nattacat video a ani sa nezacne natacat inokdy sa natoci a nieje v galeri. na internete som nasiel ze tento problem ma viacero ludi ale riesenie som nenasiel. myslim ze mi to zacalo robit az po update windows systemu. som z toho zufaly kedze fotak bol jediny dovod preco som si tento telefon kupil.
predom dkujem za rady, tvrdy reset nefunguje , aplikacia camera nejde asi odinstalovat a nainstalovatt znova?
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

lumia 640xl- neukladaju sa fotky

Příspěvek od Mirdyn »

To ti dělá i když dáš uložit do telefonu? Jestli ne máš špatnou SD kartu, jestli jo, tak WDRT.
Xrad745
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned črc 10, 2016 23:37
Zařízení: Lumia640xl

lumia 640xl- neukladaju sa fotky

Příspěvek od Xrad745 »

Mam l640xl. A robi mi nieco podobne..teda aspon trochu podobne ☺ ked napr urobim fotku,video a prejdem do galerie tak to niekedy trva kym sa tam dana foto objavi...cca par sekund.ked napr robim upravy v galerii- mazem foto,video tak mi tam niekedy vymazane fotky,video ostanu ale ked na to chcem otvorit vypise chybu.obrazok je vymazany pri tom,takze ziaden nahlad by tam ani nemal byt...
Xrad745
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned črc 10, 2016 23:37
Zařízení: Lumia640xl

lumia 640xl- neukladaju sa fotky

Příspěvek od Xrad745 »

Skus inu aplikaciu na fotenie...poprehadzuj miesto ukladania fotografii,videi do internej pamate..uvidis.
asian drama
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 25, 2016 11:47
Zařízení: Iphone

lumia 640xl- neukladaju sa fotky

Příspěvek od asian drama »

Mam l640xl. A robi mi nieco podobne..teda aspon trochu podobne ☺ ked napr urobim fotku,video a prejdem do galerie tak to niekedy trva kym sa tam dana foto objavi...cca par sekund.ked napr robim upravy v galerii- mazem foto,video tak mi tam niekedy vymazane fotky,video ostanu ale ked na to chcem otvorit vypise chybu.obrazok je vymazany pri tom,takze ziaden nahlad by tam ani nemal byt...
peter.1987
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 13, 2016 15:43
Zařízení: Lumia 640 XL

lumia 640xl- neukladaju sa fotky

Příspěvek od peter.1987 »

zial robi to aj ked sa fotky ukladaju do telefonu , ono to neni kartou zacalo mi to robit po niakom update pokial sa nemylim, .mam sice windows 10 ale citam ze ludia s tymto maju problem aj s win 8
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů