Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Dneska jsem vyhrála Xiaomi 3S Global Edition, tak jsem popravdě hooodně zvědavá na ten jejich upravený Android- MIUI :) Kdyžtak sem poreferuji. Nevím, jak to dělám, minulý týden jsem vyhrála mobil bráchovi a dneska sobě, který jsem si moc přála :D Jsme to s manželem zapili :D
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Marty04 »

Já nevyhrál nikdy nic... to je teda fér. :lol:
MS-Soft
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned zář 04, 2016 19:25
Zařízení: HTC

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od MS-Soft »

Mahtiel píše:Dneska jsem vyhrála Xiaomi 3S Global Edition, tak jsem popravdě hooodně zvědavá na ten jejich upravený Android- MIUI :) Kdyžtak sem poreferuji. Nevím, jak to dělám, minulý týden jsem vyhrála mobil bráchovi a dneska sobě, který jsem si moc přála :D Jsme to s manželem zapili :D
Já koupil Galaxy S7 a zapojil se do soutěže o 100 TV, vyhrál ve 3 kole a TV 138cm 4K za 39 990kč je doma. Také jsem nikdy nic nevyhrál. Bylo to štěstí.

@SM-G930F
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

což takhle UMI MAX?

http://www.coolicool.com/stock-in-europ ... nc-g-44200" onclick="window.open(this.href);return false;


Varianta B je jistota české distribuce v Huawei P8 Lite
Uživatelský avatar
yrsej
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: sob úno 06, 2016 12:23
Zařízení: nokia 830

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od yrsej »

ja som sa po par mesiacoch vratil z androidu na windows,mal som xiaomi redmi note,tam bol android kit kat, nic moc, potom som mal lg g4 stylus,tam je android 6. to uz je vpohode, ale ja som sa stymi telefonmi nudil,, tak som xiaomi vymenil s jednym chlapikom za lumiu 640xl a zase som naspet na starom dobrom nevychytanom ale o to zaujimavejsom windowsphone :) no,, musim sa opravit, win.10 je vychytany naparadu, ja mu nemam co vytknut.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Je pravda, že android je celkem nuda, ale na druhou stranu s ním strávím o dost méně času, tím lépe pro mne :D Pro mne základní aplikace fungují na jedničku. U Xiaomi mne mrzí, že systém neukazuje přesný stav baterie. Je nutné si nainstalovat aplikaci, která to zobrazuje. Základní aplikace fungují na jedničku. Plus mám nějaké aplikace, které na mobilních Windows neexistují. Na druhou stranu jsem po dvou týdnech musela dělat restart, aby se mi zčásti uvolnila RAM. U 2GB RAM mám k dispozici cca 1GB, po dvou týdnech jen cca 600 MB, přičemž mi začala vypadávat hudba (loseless), když jsem přitom i surfovala. Když to tak shrnu, tak jsem s Xiaomi Redmi 3S relativně spokojená.
Uživatelský avatar
yrsej
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: sob úno 06, 2016 12:23
Zařízení: nokia 830

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od yrsej »

pre ludi ktorí nepotrebuju aplikaciu aj na to,aby sli na zachod je windows idealny, ja mam napriklad fajsbuk,messenger, nieco na upravu fotiek,potom nejaku appku na stiahnutie pesniciek a to je asi tak vsetko, s mobilom volam,pisem sms,fotim,tocim videa a sem tam si nieco pozriem na nete,akurat mi vadi ten edge prehliadac, lebo neroztiahne na sirku stranky pekne na cely displej..
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mberdych »

Aneb jak udělat z nevýhody výhodu. Nikdo Vam nebere, že Vám to stačí, ale jsou lidé co chtějí víc. Nemusím přece všechny aplikace používat. Kouzlo je v tom, že můžu.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Vic ..hm..mne stačí pozrieť na homescreen a viem veľa info,bez otvárania aplikacii..
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Co mě fakt chybí IFTTT aplikace, počítám, že je to vinou chybějící API atd.

Co bych za to dal, kdybych si mohl nastavit pravidla if doma, zapni wifi, vypni mobilní data a ztlum se na 50%. Nebo třeba událost v kalendáři - ztlum vyzvánění.

Něco teda umí Cortana/Quiet hours, ale telefon už třeba neumí zapni wifi poblíž mého oblíbeného místa, to ve WP8.1 šlo.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Kde si to tam nastavil? Nepamätám taku f
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od qwerty »

mberdych píše:Aneb jak udělat z nevýhody výhodu. Nikdo Vam nebere, že Vám to stačí, ale jsou lidé co chtějí víc. Nemusím přece všechny aplikace používat. Kouzlo je v tom, že můžu.
tak napríklad to Xiaomi az taky zazrak neni, obcas spadnu apky, aj fon sa vypne, a aj 4000ka baterka nie je az taky zazrak ako b som cakal podla ciselnej hodnoty. A nielen Xiaomi. Proste je to to iste ako u Lumie, az na tie apky navyse.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mberdych »

Nic jiného neříkám. Jen bych nedělal z nedostatku apek výhodu, že je to vlastně dobře.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

To je nevýhoda a najväčšia. Applikacie. Ale to je furt rovnaka debata dookola
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

relouth píše:Kde si to tam nastavil? Nepamätám taku f
Když člověk vypl wifi, tak mu to dalo na výběr vypnout, zapnout po hodině, zapnout na známém místě a manuálně zapnout.
Uživatelský avatar
yrsej
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: sob úno 06, 2016 12:23
Zařízení: nokia 830

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od yrsej »

to nieje ze robim vyhodu z nedostatku app.. len pisem ze proste mne to staci, su ludia ktorí potrebuju vela aplikacii, nieje problem si kupit android 6 za 150 eur, a je to vybavene, tiez som to tak spravil,ale nevyuzil som jeho potencial,ani tych milionov aplikacii v obchode, a k bateriam, v xiaomi som mal 3200mah bateriu, vydrzala mi dva,tri dni,, v lg g4 stylus je 3000 mah bateria, a mal som ju problem vybit na 5ty den, a to telefon nelezal na stole uspaty, ale som pocuval pesnicky, volal cca hodinu denne, sem tam spravil fotky, samozrejme, keby pozeram videa cez wifi,nebol by problem vybit ten telefon za den,ale to by museli bezat videa stale. podlamna cinania v xiaomi telefonoch nadhodnocuju kapacitu baterii, nie o vela, ale zbadate rozdiel ked budete pouzivat cisto novy xiaomi a cisto novy lg ako ja s podobnou kapacitou baterie.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Musím se přidat k těm, jimž nabídka aplikací stačí. Snad kromě automatického nahrávání hovorů bych neměl jedinou výhradu - kdyby ovšem všechno fungovalo tak, jak má. Což se bohužel neděje. Na druhou stranu, s robotem si nepolepším (jak říkám, aplikacemi jsem saturován ku spokojenosti), není v mém okolí nikdo, kdo by ho měl a nechtěl s ním dvakrát týdně švihnout o zem, a ohledně JáTelefonu... O třetinu víc než za televizi prostě za telefon nedám už z principu. Potíž je, že jestli to MS opravdu zazdí, případně si bude šolichat jen superprémiové kousky, stejně mi nic než ten zelenej potvor nezbude. Moje hranice je tak do deseti tisíc, vše nad to považuji za plýtvání (vzhledem k tomu, co s tím dělám).
sirpetanek
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 30, 2015 12:30
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od sirpetanek »

Já bych z Windowsů nepřešel a budu se jich držet dokdy budu moct. Měl jsem rok Sony s Androidem a raději mnohem míň aplikací (upřímně ani já už nevěřím, že se to v dohledné době nějak změní) než sekání telefonu, restarty, instalačky s viry a tak podobně.
Mimochodem je vtipné, že i sám Nadella se vyjádřil v tom smyslu, že microsoftu ujel vlak. Bohužel to ale vypadá, že na telefony fakt kašle (viz http://www.windowsapps.cz/nadella-nezvl ... ilni-boom/" onclick="window.open(this.href);return false;). Jestli existuje šance toho, že skončím s WP (a přejdu 1000x radši na iOS), tak je to v tomhle magorovi.
sirpetanek
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 30, 2015 12:30
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od sirpetanek »

Dokázal bych si ale představit přechod mezi WP a iOS. Je pravda, že když na tom přemýšlím, tak asi jo. Ale Apple se musí pochlapit a vytvořit něco, co odpovídá ceně.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od steelspace »

Právě mi dorazil iPhone 7 a za dva týdny má být i plusko, takže se pustím do sepisování porovnání obou platforem. Po 6 letech na WP/WM. Uý teď je jasné, že WM jako systém je v mnoha ohledech mnohem dál, než iOS, zasto v aplikacích je to dost špatné. A bude hůř.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů