Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od KoumiCZ »

Zdravím, mám problém. Chtěl jsem se z W10M RS vrátit na WP8.1 a následně aktualizovat na poslední stabilní sestavení W10M, protože RS build je na mé L640 téměř nepoužitelný. Použil jsem k tomuto kroku WDRT a opět neúspěšně jako před půl rokem. Operace skončila chybou. Teď mám telefon ve stavu, kdy se zobrazí logo MS a následné červená obrazovka s bílými šipkami. Prosím nějakou radu, jak ten telefon zprovoznit. Na reklamaci se mi se stejným problémem znovu nechce. Děkuji. Windows Image Designer telefon nevidí, protože se na obrazovku s bleskem a kolečkem nejsem schopný dostat.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od JirkaTom »

Odhadl bych, když se ti to stalo opakovaně, že chyba může být v počítači, na kterém pouštíš to WDRT...
Zkusil bych to na jiné mašině. :)
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od KoumiCZ »

Tak prave ted to zkousim, tak snad se povede :-)
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od KoumiCZ »

Tak jsem to zkusil teda na stolním PC s Windows 7 a ten ten telefon umrtvil jako posledně. Prostě tak, že nereagoval absolutně na žádné podněty. WDRT si stáhlo nouzový balíček, poté začalo nouzové blikání a opět to skončilo chybou. Telefon mrtvý. Tak jsem ho před chvilkou dal reklamovat do O2. Škoda, že je to servisní středisko už v Maďarsku :-(. Pokud mi dají novej kus, tak ho asi prodám a vrátím se k Androidu, tam jsem takovou smůlu neměl.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od htcjirka »

Nejspolehlivější je flash přes Care Suite.I poslední verze Care Suite 5.6 bez potíží Lumii 930 vidí a plně podporuje, pokud je vše nainstalováno korektně a je PC/OS celkově v pořádku. Vsechny verze Care Suite jsou spolehlive, problém je většinou mezi klavesnici a zidli.
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od KoumiCZ »

Teď už je to teda jedno, ale i tak se zeptám. Podporuje ta aplikace Nokia Care Suite i telefon Lumia 640 (RM-1072)?
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od KoumiCZ »

Pro zajímavost.
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od KoumiCZ »

A nemohl by být náhodou problém v tom, že jsem měl ve správci napájení nastaveno "povoleno pozastavování činnosti USB"?

Obrázek
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Nezdařený návrat na WP8.1 přes WDRT

Příspěvek od KoumiCZ »

Tak se mi Lumča dneska vrátila z opravy a překvapila mě jedna zásadní věc. Psalo se, že si Microsoft bude nechávat telefon opravovat v iQoru v Maďarsku. Jaké to zjištění, když byl na opravě v iQoru u našich bratrů Slováků. A abych nezapomněl, ta reklamace trvala skoro na chlup stejně jako ta poslední, když se to ještě dělávalo zde v České republice.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti