Windows 10 Mobile: Insider preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od osso »

tak som nevydrzal a dal som rs2 aj na 950 xl zatim v pohode vsetko facha [emoji5][emoji3]

Sent from mTalk
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od htcjirka »

Tak paráda, že je taková spokojenost s baterkou. ;-)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od JirkaTom »

Nový build 14915 je zde: http://www.windowscentral.com/windows-1 ... -fast-ring" onclick="window.open(this.href);return false;

Strojový překlad novinek:
Vylepšení a opravy pro mobily

"Opravili jsme problém způsobuje aplikacím uvíznou ve stavu čekající na vyřízení, pokud budete pohybovat aplikací mezi SD kartou a interní úložiště (oběma směry).
Opravili jsme problém způsobující Cortana je převod textu na řeč schopnosti nemusí fungovat. Cortana by měl být schopen číst textové zprávy nahlas pro vás, vyprávět vtipy, zpívat, nebo dát slovní výzvy, jak se očekávalo.
Změna funkce pomocí Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Program Windows důvěrných informací, jako je nastavení kruhu by měl nyní opět fungovat na této verzi. Další informace - viz tohoto fóra příspěvek.
Opravili jsme problém s kompatibilitou z nedávné změny na platformě, která způsobuje aplikace, jako je Yahoo Mail, Trivia Crack, Google a Skype Translator Preview app k havárii.
Provedli jsme řadu vylepšení pro překlady, včetně upevnění problém s App Store nainstalovat oznámení, ve kterých byl použit nesprávný sloveso v němčině, když vám vědět, vyzkoušet aplikaci.
Aktualizovali jsme "Je třeba opravit MSA" oznámení přípitek logiku, takže již nebude informovat vás několikrát v rychlém sledu.
Opravili jsme problém, kdy zkoumání pokročilých nastavení Microsoft hrana by dojít k následné stažení Edge ukládání do výchozích míst, spíše výhodných místech uvedených v položce Nastavení> Systém> Storage.
Opravili jsme problém pro kontinua-schopný zařízení, která by mohla mít za následek, že dočasně nemůže připojit k dříve spárované Windows 10 PC.
Aktualizovali jsme nastavení pro zvuky, takže .mp3 nebo WMA soubory stažené přímo z onedrive nebo zkopírovat z Průzkumníka souborů do složky vyzvánění telefonu se nyní automaticky zobrazí v seznamu dostupných zvuků pro vyzváněcí tóny, alarmy a upozornění.
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Kaizr »

jj už to láduji
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Tomet »

Prosím o info někoho s Vodafonem, zda se dá nastavit volba rychlosti mobilních dat na "Pouze 3G a 4G"?
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Kaizr »

- ano dá. Já teda mám problém když nastavím na 4G tak se mi nemůžou dovolat ( jak kdy ) . Už o tom informoval i Vodafone že mají problém. Tak jedu občas na 3G

Sent from mTalk
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od veigy »

To je logický, Vodafone neumí 4G call&sms
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od imperator »

Tie opravy bugov funguju tak že insider verzia niečo dokazila a v dalsej sa to opravuje alebo sú to pretrvavajúce bugy z oficial redstonu ?
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od qwerty »

Mne nejde gesto na zrusenie notifikacnej roletky - potiahnutie smero hore. Musim chytit za spodny okraj, tak ako volakedy vo WP8.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Tomet »

Tak jsem přepnul z Release preview na Fast ring, aby se mi zase vrátila funkce volby rychlosti mobilního připojení a nic. Stále tam mám jen 2G, 3G, 4G. Nechápu :-/
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Já mám 4G, 3G, jenom 3G a 2G.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Tomet »

Taky zajímavý. Nerozumím tomu jak je možné, že máme všichni stejný build ve stejných telefonech a každej má jiné nastavení.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od qwerty »

Zalezi od firmware a product code. Na L635 od TMO som mal vsetky volby, ked som debrandoval tak ich mam menej.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Poslední dva buildy - dost se mi seká klávesnice, když píšu. I třeba v blbým mTalku. A sem tam mi i zhasne displej, sám od sebe, jakoby takový probliknutí.

Nezpozoroval to taky někdo?

Je mi jasný, že řešení kromě HR a/nebo návratu na ofiko build nebude, ale třeba už ten krám odchází do křemíkovýho pekla.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

zeptám se trochu mimo, ale k čemu tak moc trváte na 4G a LTE?
mám L640 bez LTE a nepociťuji žádný omezení. Emaily se stahují, Sociální sítě fungují.
Nekoukám teda na nějaký YT videa, to stejně při našich limitech nemá smysl.
Jde mi o to, že pro mě osobně není taková katastrofa, že nějaký telefon nemá LTE. Ale že to spoustě lidí vadí.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od veigy »

Jde o to, že 3G v ČR je hodně zaostalé a dále se už nerozvíjí. Ale jestli ti staci 0,5 mbit u EDGE nebo kolik to jede...

A tady řeší moznosti "4G only" atd...
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od iljusin66 »

Radim Stehlík píše:zeptám se trochu mimo, ale k čemu tak moc trváte na 4G a LTE?
mám L640 bez LTE a nepociťuji žádný omezení. Emaily se stahují, Sociální sítě fungují.
Nekoukám teda na nějaký YT videa, to stejně při našich limitech nemá smysl.
Jde mi o to, že pro mě osobně není taková katastrofa, že nějaký telefon nemá LTE. Ale že to spoustě lidí vadí.
LTE má daleko lepší pokrytí signálem. Jsou místa, kde se bez LTE nepřipojíš vůbec.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Tomet »

Přesně tak. V mém případě trávím přes léto dost času na chalupě, kde není žádný signál. Na GSM mám repeater, který když zapnu tak naběhne plný signál, ale s nepoužitelným Edge. LTE tam chytám na jednu až dvě čárky, ale telefon upřednostní lepší signál a přepne do Edge. Takže emaily chodím stahovat 150m na kopec. Funkce"Pouze 4G" je pro mně vysvobození. Bohužel jsem jí měl v telefonu přesně 4dny a neměl jsem možnost ji vyzkoušet.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

Jak jste na tom s natáčením videa na nejnovějším RS2 buildu? Mám nastaveno ukládání na kartu (ano, na 8GB telefonu nebudu opravdu ukládat do mobilu, protože po pár aplikacích je paměť plná...) a přes video jsou občas čáry, občas se zasekne. Na L830 s oficiálním buildem se video "pouze" zasekává.
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Mě teda 4G jede (Megafon RU + Kaktus) ale vůbec se mi nahoře nezobrazuje symbol rychlosti (3G, 4G, L, H+ atd...) prostě tam mám jen ikonky sítí SIM 1+2, pak WiFi a dál nic..

Jo, závěrka fotoaparátu už zvučit nebude? Poté, co se v minulém buildu vytratil pouze zvuk, tak nyní už v nastavení zvuků není ani ten posuvník pro zapnutí zvuku fotoaparátu
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů