Windows 10 Mobile: Insider preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od groovox »

u mně baterka taky supr, jen kdyby mi nešajnili navigační klávesy a fungoval baterry saver, mohhlo by to bejt kosmický. Za pár dní prý vyjde ještě další opravní patch 14393.5, ale pochybuji že to opraví. To jsem sám, komu to zatracené podsvícení nejde vypnout?
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Pokud je výdrž baterky super, ke spořiči baterie se nemusíš ani "propracovat", což je myslím si lepší :-)
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od osso »

groovox píše:u mně baterka taky supr, jen kdyby mi nešajnili navigační klávesy a fungoval baterry saver, mohhlo by to bejt kosmický. Za pár dní prý vyjde ještě další opravní patch 14393.5, ale pochybuji že to opraví. To jsem sám, komu to zatracené podsvícení nejde vypnout?
Aj mne svietia ledky aj cez den aani som si nevšimol [emoji2] ale keď zapnem baterry saver tak sa vypnu

Edit tak je to ok bol som v spálni kde bolo zastreté tak preto svietili [emoji4]

Sent from mTalk
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

chtěl jsem dnes něco vyfotit (zřejmě první foto po týdnu od poslední reinstalace systému) a při spuštění fotoaparátu jsem neprozřetelně zakázal používání polohy... následně v menu Poloha jsem u položky Kamera tuto povolil, avšak v reálu se poloha u fotáku neukládá. Co s tím? Soft reset nepomáhá.... Tak nějak se utěšuju (ale nejsem si jistý) že po dalším upgrade aplikace Kamera se ta apka zase při prvním spuštění na polohu zeptá, mám pravdu?

Kvůli tohodle bych HR fakt dělat nechtěl....
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od qwerty »

Skus este v nastaveni Ochrana... - Poloha pozrieť, ci fotak v zozname apiek to ma povolene
asian drama
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 25, 2016 11:47
Zařízení: Iphone

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od asian drama »

Resim ovsem zásadní problem, ze po obnově pres recovery tool se mi neobnovila ani jedna SMS. Nevi někdo zda se k záloze SMS da dostat třeba nějak pres web rozhrani, nebo onedrive?
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od KoumiCZ »

To se obnoví časem. Třeba za pár dnů.
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od gorby »

Když zvolím instalaci nových aplikací na paměťovou kartu, vždy to oznámí chybu. I když mám v nastavení zadáno ukládat nové aplikace na paměťovou kartu. Taky vůbec nemůžu přesouvat aplikace stažené do telefonu na kartu. Nejdou přesouvat žádné !!. Dřív to fungovalo bez problémů, tj. několik buildů zpátky, ale nyní už dlouho ne. Máte také tento problém?
Uživatelský avatar
malir66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát led 08, 2016 22:48
Zařízení: Nokia Lumia 830

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od malir66 »

gorby píše:Když zvolím instalaci nových aplikací na paměťovou kartu, vždy to oznámí chybu. I když mám v nastavení zadáno ukládat nové aplikace na paměťovou kartu. Taky vůbec nemůžu přesouvat aplikace stažené do telefonu na kartu. Nejdou přesouvat žádné !!. Dřív to fungovalo bez problémů, tj. několik buildů zpátky, ale nyní už dlouho ne. Máte také tento problém?
Skusil bych odpojit kartu,restart,znovu se načte a uvidíš. Potom zkusit naformátovat kartu v telefonu. Pokud nic nepomůže vyndat kartu a zkusit v PC. A potom už jedině novou kartu.

Posláno z aplikace mTalk
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Mahtiel »

V mobilu jsem formátovala kartu jednou, mobil se při tom hodně zahříval, bylo to na Lumii 535. To se mi zobrazovalo, že dat aplikací mám v řádu kB, no a v ostatních jsem měla x GB. Z toho důvodu jsem si koupila novou kartu, kde se to zpočátku taky zobrazovalo, a pak to bylo v poho.
Jinak mne napadlo, jestli se ti karta nějakým způsobem neblokla proti zápisu...
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

qwerty píše:Skus este v nastaveni Ochrana... - Poloha pozrieť, ci fotak v zozname apiek to ma povolene
to samozrejme mam, ale souradnice tam furt nejsou
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od gorby »

Na PC je karta v pořádku. Dá se na ni zapisovat i číst. Jen v mojí 640xl dělá problémy s přesuny a instalací.
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od gorby »

A ještě jeden problém. Z PC na kartu zkopíruji fotky a prokazatelně tam jsou. Ale když si je chci v lumii zobrazit, tak je nevidí. Jak to, že ani správcem souborů je nemůžu najít? Vůbec nechápu, proč mi to pořád cpe fotky z cloudu, ale já chci zobrazit ty zkopírované z PC.
Uživatelský avatar
malir66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát led 08, 2016 22:48
Zařízení: Nokia Lumia 830

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od malir66 »

gorby píše:A ještě jeden problém. Z PC na kartu zkopíruji fotky a prokazatelně tam jsou. Ale když si je chci v lumii zobrazit, tak je nevidí. Jak to, že ani správcem souborů je nemůžu najít? Vůbec nechápu, proč mi to pořád cpe fotky z cloudu, ale já chci zobrazit ty zkopírované z PC.
Takže ji telefon vůbec nevidí?

Posláno z aplikace mTalk
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od gorby »

Kartu vidí, i další data a aplikace na ní, jen ne ten adresář s fotkami zkopírovaný z PC.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od veigy »

Kumulativní update 14393.5 je venku :) http://www.windowscentral.com/anniversa ... ild-143935" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Kaizr »

Jdu na to :-)

Sent from mTalk
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Mahtiel »

Trochu OT. Jak se zjistilo, tak se dá napadnout i uzavřený systém, konkrétně se stalo u iOS. Jsem zvědavá, zda tady bude zpráva na Smartmanii a co na to některé choré mozky řeknou, třeba jeden Pán A. :D takže jak to vypadá, jsou mobilní Windows nejbezpečnější :) http://mobil.idnes.cz/iphony-mely-kriti ... iphone_ram
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od qwerty »

Chyby su vsade. Len pravdepodobnost, ze sa na ne pride je vyssia u systemov, ktoré su pouzivanejsie, u PC je to Windows, u mobilov Android. O menej pouzivane systemy sa hackeri tolko nezaujimaju, ale neznamena to, ze tam chyby nie sú.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od iljusin66 »

Tak tohle zas úplně pravda není, ale je to v tomto tématu OT :)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů