Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od imperator »

sem tam zajdem pozriet aj co nove na jablickarovi

http://s21.postimg.org/fmgtgs17b/ios.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

napr vynatok z diskusie... nah... viete si predstavit tento bug na lumiach... to by sa zisla na forach a v diskusiach velka letka... u jablicka aj za 1000eur normalna vec
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od mberdych »

Tohle jsem na zadnem japku nikdy nevidel. Nerikam, ze se to nekomu nedeje, ale nikoho takoveho na zadnem modelu a ze je kolem me lidi s japkem hromada. Pokud by se me to delo, tak s tim svihnu o zem
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od imperator »

Njn je to napr aj tu

https://discussions.apple.com/thread/72 ... 0&tstart=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Jasne ze to neni obdoba problemu s bluetooth co je u lumii atd... A chapem ze je to mensie percento - len som chcel povedat ze nevleziem do apple fora a zacnem tam teraz trollit v kazdej diskusii - apple to opravi a vybavena vec... Zato do ms si kopne aj okoloiduca babka na voziku :D:D
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od niki66 »

presne tak..tiez som tam zasiel po tom ako tu dvaja ospevuju iPhone, a je tam plno nespokojných ludi, a tiez som tam nezacal pisat somariny na ich telefony ako je to zvykom tu. A ked som to spomenul v tomto vlakne ake su iphony ked ich tu ospevovali dvaja uzivatelia, tak som bol oznaceny za spamera :DD
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od pogo8303 »

Nechcete si to vyříkat přes SZ? Minimálně dvě stránky je to tady silně OT
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od Misanekx »

O je, koukám, ze tady je to stale stejný. Opět se schyluje k dohadům :-) Taky jsem mel kupu iPhonu a v te dobe je pouze a jen vychvaloval i když realita funkcnosti byla často uplne opacna. Jelikož jsem pak vyzkoušel windows phone a ten me celkem uchvátil tak jsem na iPhone hodil bobek a od te doby chválím windows :-D Ne ted vazne, iPhone je špička, ale v mnoha věcech na windows telefony a speciálně nove Lumíe proste nemá. To ze je nas system zatím nedodelany a spousta lidi ma problémy asi i s HW je normální u všech značek a platforem. Je potřeba si uvědomit, ze win10m je uplne novy system, IOS je v podstatě x let stale stejný, jen občas něco doplni. Tak a ted do me :-)
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od qwerty »

qwer píše:Rozdíl je naprosto jednoduchý. Třeba já mám Windows Phone i IPhone. Mužů napsat příspěvek na obě fóra a bude to k věci. Ty a tvůj kámoš Imperator máte jen Windows Phone.
Směšné je, že přesto vlezete na IPhone fórum a lovíte chyby. A vrchol idiocie je potom ten, že cítíte potřebu dát odkaz sem. To dává smysl :tlem:
Nesuhlasim. Vrchol idiocie by bolo, keby niekto zacal vypisovat na IP fore k tym ich problemom, ze aky je ten ich fon nahovno, a ze su blbci, ze si ho kupili, a pritom ho ani nemal v ruke. Ked to napise sem, ze aha pozrite, aj ine fony maju problemy, tak je to OK. Mylis si hrusky s jablkami :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od imperator »

jj qwer si to pomylil... :) ja som to spomenul len preto lebo qwer tu 10 stran popisal jak ho iphone bavi a ze nema konkurenciu... + ked nieco nejde v w10m tak ludia nemajuci lumie (nehovorim ze prave qwer staci ale preliezt diskusie) si medlia ruky nad svojim hejtom a zhavia klavesnice... ja chodim na jablickara oddavna este ked som nemal ani iphone 5...potom som mal ip5 a ip5s (na ktorom som mal kopec bugov - ale ani jeden neprekazal tak aby som ho kvoli tomu predaval - predal som ho kvoli akejsi strohosti a nijakemu pocitu z pouzivania - cize ide hlavne o UI) kazdopadne som nikdy netrolil na jablickarovi...ci uz o ip5s alebo o lumiach kedze to tam nepatri duplom (aj ked sa tam nasli aj taki samozrejme ako vsade)
inak chodim aj na android portaly - pretoze ma proste zaujimaju mobilne technologie - chyby nelovim - akorat som tu dal tuto jednu - pretoze ma napadla suvislost - tych bugov som na OSX a iOS uz precital za roky kopec... ale nikde som to nevytahoval...niektore sa opravili niektore nie a na niektore sa hodil casom bobek :)


a trosku na uvolnenie - po belfiorovi je tu aj cook http://pc.zoznam.sk/novinka/tim-cook-zo ... s-iphone-6" onclick="window.open(this.href);return false;

OISko proste chyba ;) (je jasne ze asi maval s rukou - iphone robi pekne fotky :) ja len tak ze aj takymto sposobom sa robi trolling

pekny den ;)
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od mposvar »

Edit:
Takže k tématu.
Dnes jsem si u nás v Mobilpohotovosti vyzkoušel L950XL, kterou jsem si chtěl pořídit.
Hodinu jsem se snažil a výsledek?
O.K.: Velký display, pěkné barvy, výborné foto a video.
Takže kluci v MS, koukejte makat !!!
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od Radek Jahoda »

Nechápu on někdo z MS psal a říkal že to bude mít 2tap2wake?
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od mposvar »

Radek Jahoda píše:Nechápu on někdo z MS psal a říkal že to bude mít 2tap2wake?
Ale chápeš, a moc dobře :-).
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od Radek Jahoda »

Ne vážně nechápu.
Nikde ve specifikacím není 2tap2wake uveden ani u L950 ani u L950XL.
Když se podíváš na takový L640 https://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/ ... cke-udaje/" onclick="window.open(this.href);return false; tak v kolonce Design máš Vzbuzení poklepáním.
Toto ale u L950 není. https://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/ ... cke-udaje/" onclick="window.open(this.href);return false;

To je stejný jak říkat že Samsung Core Prime má sundávací kryt a výměnou baterku a jen proto že to nějaký Samsung má tak chtít po S6 Edge výměný kryty a všude v diskuzi nadávat že Samsung jsou trotli protože u S6 Edge nejde vyměnit kryt když to u Core Prime jde.

Prostě některé funkce umí některý telefony a jiný ne, ty zase dost často umí jiné věci.
Asi tě nenapadlo že L950/XL nemá 2tap2wake kvůli použitému displeji co? Že by to kvůli rozlišení asi zbytečně žralo baterku tak tu funkci tam nedali protože pak by uživatelé nadávali že jim telefon nevydrží ani den?

Já bych třeba mohl nadávat jak to že L950 nemá microUSB když to mají ostatní lumie? Já chci microUSB protože všechny kabely a nabíječky mám microUSB.
Já chci a chci a chci a chci, tak to prostě budu všude psát abych nastval co nejvíc lidí.

Jo chápu tě dobře, jenom si myslím že svět se netočí podle toho CO TY CHCEŠ. Lumia 950 prostě 2tap2wake nemá, pokud to někdy přidají tak to bude super, ale není to ve specifikacích, nikdo mimo lidi na diskuzích že to chtějí, o tom nemluvil tak se s tím prostě doprčic smiř a jestli to někdy přidají tak buď rád.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od qwerty »

Mas pravdu. Nejako som len predpokladal, ze to tam bude, ked to maju aj lacnejsie modely, ale asi to fakt je zalezitost displeja. Jedine ze by to urobili ako na LG L9, ked na poklepanie reaguje senzor pohybu
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od Marty04 »

Radek Jahoda píše:Ne vážně nechápu.
Nikde ve specifikacím není 2tap2wake uveden ani u L950 ani u L950XL.
Když se podíváš na takový L640 https://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/ ... cke-udaje/" onclick="window.open(this.href);return false; tak v kolonce Design máš Vzbuzení poklepáním.
Toto ale u L950 není. https://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/ ... cke-udaje/" onclick="window.open(this.href);return false;

To je stejný jak říkat že Samsung Core Prime má sundávací kryt a výměnou baterku a jen proto že to nějaký Samsung má tak chtít po S6 Edge výměný kryty a všude v diskuzi nadávat že Samsung jsou trotli protože u S6 Edge nejde vyměnit kryt když to u Core Prime jde.

Prostě některé funkce umí některý telefony a jiný ne, ty zase dost často umí jiné věci.
Asi tě nenapadlo že L950/XL nemá 2tap2wake kvůli použitému displeji co? Že by to kvůli rozlišení asi zbytečně žralo baterku tak tu funkci tam nedali protože pak by uživatelé nadávali že jim telefon nevydrží ani den?
Porovnání s výměnnou baterií u Samsungu je úsměvné, když tady se jedná o dost podstatnou funkci, kterou umí skoro všechny Lumie a předchozí vlajkové lodě. A pokud by to žralo baterku, tak není nic jednoduššího než to v nastavení vypnout, stejně jako u ostatních Lumií. Je jasné, že to samozřejmě přidat jde, ale proč to tam není zatím nikdo neví.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od mposvar »

Edit:
Radek Jahoda:
Člověče chlape Ty se mi snad zdáš :-)
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od Radek Jahoda »

Řeknu to jednoduše: ukaž mi kde to MS uvádí ve specifikacích.
Neodkazuj se na to že jiné zařízení nějakou funkci mají. Ukaž mi přímo ve specifikacích ma L950/Xl kde to je napsaný.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od mposvar »

Edit:
Človíčku. :)
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od qwerty »

Pre mna sklamanim rozhodne nie je, aj ked dvojite poklepanie nema, ano nejak som sa touto funkciou pri HW specifikaciach nezaoberal, iba som predpokladal, ze tam bude, to je ale moja chyba, nie MS, kupil by som ho znova, aj napriek tomu. Sklamanim je, ze MS nedokoncil Win10 vcas, ale nie telefon ako taky, kvoli omeskaniu nebudem ani mobil predavat, ani menit system
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od Mich77 »

Mě by zase zajímalo co přesně znamená "plave" prostředí a špatný edge...
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 a 950 XL: Zklamání?

Příspěvek od mposvar »

Edit:
Asi dotaz na mne, tak odpovím.
Máš telefon s prostředím WP8.1 např.L1020 či L930?
Pakliže ano, potom pochopíš.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 79 hostů