LG G2 alebo Lenovo S60?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

LG G2 alebo Lenovo S60?

Příspěvek od radospol »

Pani a dami. Bol som rozhodnuty ist do noveho lenova s60,ale nahodou som zbadal LG G2 rocny v bazare a ponukaju ich o cca 30 ecek lacnejsie nez novy lenovo. A pozeram na specifikacie , tak som trochu na pochybach ci ist do pouziteho LG,alebo radsej do nizsej kategorie ale noveho. Prosim niekoho kto ma prakticke skusenosti s tymito modelmi o nakopnutie :) vdaka
roznovskyd
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv kvě 16, 2013 16:49
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4

LG G2 alebo Lenovo S60?

Příspěvek od roznovskyd »

Já bych v bazaru nic nekoupil. Když už tak od někoho z ruky do ruky. LG je rozhodně lepší než Lenovo. Radšibych více našetřil
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

LG G2 alebo Lenovo S60?

Příspěvek od Pacikx »

Má to LG ještě záruku? Pokud ano, tak bych nic neřešil a koupil G2ku, která je jednoznačně lepší. Já beru telefon jako spotřební zboží, které se u mně moc dlouho neohřeje, a posledních pár let nakupuji jen a pouze bazarové telefony (občas nějaký ten zánovní), a zatím jsem spokojen :D
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

LG G2 alebo Lenovo S60?

Příspěvek od radospol »

Dik Pani. Ano G2 ma este rok zaruku a vyzera ako nova. Za 170ecek asi nieje o com rozmyslat :)

edit: tak G2 uz mam a zatial som velmi spokojny. Aktualizoval som na 4.4.2. Este pokukam ako tam dat lolipop.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů