Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Baikr
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 05, 2015 8:55
Zařízení: Samsung galaxy note 3

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od Baikr »

Zdravím koupil jsme si dneska v supermarketu Lidl měřič tepové frekvence ( hrudní pás ) a požadavky na připojení k telefonu jsou BT 4.0 a Android 4.3 a vyšší. Pokud se nepletu tak Samsung galaxy note 3 všechny požadavky splňuje ale přesto nemůžu hrudní pás s telefonem spárovat. Hrudní pás BT najde ale když kliknu na spárovat (což je psáno v návodu) tak píše ' Nelze komunikovat s Heart Rate Sensor '. Nesetkal jste se někdo s tímto problémem? Děkuji
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od JuaNex »

Rovnako sa mi v minulosti telefon sice pripojil na ebay bluetooth pas, ale nespolupracoval s nim. Vyriesil som to kupov pasu s technologiou ANT+ .
slay
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 11, 2012 8:57
Zařízení: galaxy s3

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od slay »

Mě se spojí. Ale pouze s aplikací Endomondo. Se Sporttrackem ani náhodou. Nevím kde je chyba. Asi ho pudu vrátit.
Telefon Galaxy S3 s rom z Note4.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od JuaNex »

Nevidim tam kompatibilitu so Sporttrackerom.

Obrázek


Ja mam takyto z ebay za necelych 20€ s technologiou ANT+ ktora je omnoho lepsia ako bluetooth. Podporuju to Samsungy a Xperie.
Prave som s nim dotrenoval. Mam aj snimace ANT+ na rychlost a kadenciu na bicykli.

Obrázek
TheMiki525
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 05, 2015 15:26
Zařízení: HTC One (M7)

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od TheMiki525 »

Zdravím, mám stejný problém. Pro změnu je to HTC One (M7). Mám Android 5.0.2, Bluetooth 4.0 telefon podporuje a i přes to se nemohu spojit s měřičem. Pokud někdo budete vědět co s tím, prosím napište. Děkuji moc.

Telefon píše: Nelze spárovat: Nelze párovat se zařízením Heart Rate Senzor. Kód PIN nebo přístupový klíč je nesprávný.

Díky moc za rady.
S pozdravem
TheMiki525
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od JuaNex »

Ved ti to pise ze mas nespravny kod na sparovanie. Zadaj spravny a sparuje sa.
Na mojom starom bluetooth snimaci to bolo 111111
Baikr
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 05, 2015 8:55
Zařízení: Samsung galaxy note 3

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od Baikr »

Tak vyzkoušeno na SGN 2 , Lenovo Vibe z2 pro , Sony Xperia Z2 a ani na jednom telefonu neslo sparovat
reikoo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 05, 2015 21:54
Zařízení: Acer Z500, HTC Wildfire S

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od reikoo »

Ahoj, tak mám podobný problém s dnes koupeným pásem. Acer Z500 mi také píše: Nelze párovat se zařízením Heart Rate Senzor. Kód PIN nebo přístupový klíč je nesprávný.
Je to jen dialogové okno, kód není kam napsat a ani jsem u pásu žádný nenašel uveden.
Po dnešním testování jsem se dostal jen k tomu že mi měření TF funguje v appce Strava, ale Endomondo ani Runtastic které používám nespolupracují.
Má někdo radu jak obejít spárování aby si telefon myslel že už spárováno je?
TheMiki525
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 05, 2015 15:26
Zařízení: HTC One (M7)

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od TheMiki525 »

Tak musím přidat ještě zkušenost. Zkoušel jsem pustit ještě v aplikaci Endomondo. Dal jsem že chci přidat Smart Bluetooth snímač a aplikace si ho sama přes bluetooth našla a propojila se s ním. Žádné ruční párování najednou nebylo potřeba. Potom mi nahlásila slabou baterku v měřiči. Dneska koupím novou a pokusím se to zprovoznit. Případně, pokud se to někomu z vás povede, budu rád za každou radu.
Baikr
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 05, 2015 8:55
Zařízení: Samsung galaxy note 3

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od Baikr »

Ale abych si u endomonda měřil tepovou frekvenci tak musim mít zaplacen premiun učet ne?
Kecup
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 06, 2015 13:07
Zařízení: Lumia 920

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od Kecup »

Me s Lumii 920 a Endomondem funguje perfektne.

Vito o tom panove, ze pas je aktivni (vysila BlueTooth signal) az kdyz jej opravdu nasadite? (a navlhcite smozrejme)
jendabenda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 06, 2015 20:48
Zařízení: LGG2

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od jendabenda »

Zdravím, testoval jsem hrudní pás za cca 900,- nebylo potřeba párovat, pouze přiložit na tělo a zapnout v aplikaci. Testy s Endomondo a Runkeeper tímto způsobem .. OK
reikoo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 05, 2015 21:54
Zařízení: Acer Z500, HTC Wildfire S

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od reikoo »

Naprosto stejně jako TheMiki525, nakonec jsem rozchodil přímo v Endomondu jako BT smart v nastavení aplikace, bez nutnosti párování.
Stejně tak i odpojení pásu a hlášení jakoby slabé baterie, tak budu dál testovat.

Baikr - Nemusíš, TF Ti měřit bude, ale pro nastavení tepových zón už musíš být premium uživatel. Doufám že se nepletu, jsem premium už nějakou dobu, tak nevím jestli je to tak pořád.
Baikr
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 05, 2015 8:55
Zařízení: Samsung galaxy note 3

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od Baikr »

Tak s Endomondem jde spojit ale pripada me ze ukazuje nesmyslne hodnoty. Kdyz lezim 2 minuty ukazuje TF kolem 110 - 130 a kdyz jsem bezel na miste a srdce busilo jak blazen tak TF kolem 110. Nikdy jsem nic podobneho nemel ale pripada me to jako nesmyslne udeja. Prosim nekoho zkusenejsiho aby poradil jak kloune otestovat. Dekuji
dtj1960
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 08, 2015 9:28
Zařízení: Prestigio 5454 DUO

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od dtj1960 »

Stejná zkušenost (Prestigio 5454DUO). Testováno na Endomondo a Runtastik Pro - tep lítá nahoru dolů jak se mu zachce. Zajímavé je, že souběžné testovaní s "hodinkami" od pásu Polar (ono to vysílá nejen na BT, ale i a jejich frekvenci je naprosto OK - tam hodnoty odpovídají. Takže ten měřič bude asi OK, jen přes BT to vysílá nesmysly - což je naprd.
Mohl by to prosím otestovat ještě někdo? Abychom zjistili, zda je to vlastnost, nebo problém jen jednotlivých kusů - kvůli případné reklamaci. Díky.
dtj1960
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 08, 2015 9:28
Zařízení: Prestigio 5454 DUO

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od dtj1960 »

Baikr píše:Ale abych si u endomonda měřil tepovou frekvenci tak musim mít zaplacen premiun učet ne?
Nevím. Nic takového nemám a měří to - tedy alespoň najde přístroj a ukazuje tep. Každopádně jsem to nyní zkoušel i s novou baterií a totéž. Chtělo by to vyzkoušet s více telefony - otestujte to, kdo to máte - než to půjdu vrátit.
dtj1960
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 08, 2015 9:28
Zařízení: Prestigio 5454 DUO

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od dtj1960 »

dtj1960 píše:
Baikr píše:Ale abych si u endomonda měřil tepovou frekvenci tak musim mít zaplacen premiun učet ne?
Nevím. Nic takového nemám a měří to - tedy alespoň najde přístroj a ukazuje tep. Každopádně jsem to nyní zkoušel i s novou baterií a totéž. Chtělo by to vyzkoušet s více telefony - otestujte to, kdo to máte - než to půjdu vrátit.
Ale mám placenou verzi Endomonda, kterou jsem si koupil před léty ale moc nepoužíval.
dtj1960
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 08, 2015 9:28
Zařízení: Prestigio 5454 DUO

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od dtj1960 »

reikoo píše:Naprosto stejně jako TheMiki525, nakonec jsem rozchodil přímo v Endomondu jako BT smart v nastavení aplikace, bez nutnosti párování.
Stejně tak i odpojení pásu a hlášení jakoby slabé baterie, tak budu dál testovat.



Baikr - Nemusíš, TF Ti měřit bude, ale pro nastavení tepových zón už musíš být premium uživatel. Doufám že se nepletu, jsem premium už nějakou dobu, tak nevím jestli je to tak pořád.
Jaké ti to ukazuje hodnoty tepu? Mně to lítá od 70 po 130 jak se mu zachce. V klidu, v sedě. I s novou baterkou - taky ukazovala 60%.
whoosah
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 10, 2010 11:25
Zařízení: HTC HD2

Re: Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od whoosah »

Koupil jsem od polaru a pin je napsán na krytu baterie. Možná by tato informace mohla pomoct.
Mám pin: 0000
Baikr
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 05, 2015 8:55
Zařízení: Samsung galaxy note 3

Měřič tepové frekvence + Samsung galaxy note 3

Příspěvek od Baikr »

Tak vyzkouseno dneska s endomondem na zimnich bruslich a vypada to ze to funguje kdyz jsem chvíli jezdil tak TF vyletla na 160 a kdyz jsem odpocival tak klesla na tech +- 105
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů