Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Program se jmenuje Windows Phone Image Designer a psal jsem zde o tom minimálně 3x až jsem byl vypiczován, co zde dávám za pšonské odkazy....
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

Já našel tohle http://www.windowsmania.pl/romy-572/%5B ... -pl-27503/" onclick="window.open(this.href);return false; a tady http://www.windowsmania.pl/poradniki-57 ... ing-27115/" onclick="window.open(this.href);return false; snad je to ono, ale chce to se tam registrovat.

Pokud je to možné raději písni SZ prosím, dík.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

jj, to je ono

http://www.windowsmania.pl/poradniki-23 ... sob-21164/" onclick="window.open(this.href);return false;

a ROM si najdeš podle typu telefonu. Registraci to podle mě nechce pokud se přihlásíš přes Fejs (na který se nic neoidesílá).... ale to si už nejsem jistý, zda jsem se registroval. Přihlašuji se ale už jen přes FB
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

Tak jsem našel tuhle http://www.windowsmania.pl/romy-572/" onclick="window.open(this.href);return false; ale nevím kterou verzi vybrat čeština tam doufám bude.
Hele nevadí že mám verzi FW 01078.00017.15461.48018 ? byla tam 16ka ale přes WDRT jsem ji updatoval na 18ku.


Pokud bych nahrál tu verzi
[Lumia 550][stock ROM][10586.0] 01078.00017.15461.48016 tak přesně s touhle jsem telefon poprvé zapnul, FW se asi downgraduje, nezabije to telefon? u nokii dřív byl downgrade to poslední co člověk udělal, jak to je ted nevím.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Všechny FW jsou multijazyčné. Na verzi FW nezáleží, hlavní je, aby Ti sedělo RM, což u těch polských verzí sedět bude
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

Jasný a děkuji ti.
Už vím jak na to ale schází mi to nejduležitější tedy WPID http://www.mediafire.com/download/27dx4 ... nia.pl.rar" onclick="window.open(this.href);return false; tady jsem si stáhnul RAR jenže chce heslo a to v příspěvku uvedeno není....jinde se mi jej nalézt nepodařilo.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

není heslo do toho RARu windowsmania.pl?
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

Je moc děkuji :-) už ten uplně první FW nebrandovaný stahuji, má to 2.0GB ale stahování jede celkem dobře, takže tak za dvacet minut bude hotovo, flashnu a budu mít nebrandovanou verzi.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Houston má problém. Kvůli problémům s bluetooth při připojování fitness náramku jsem se mrkla v seznamu aplikací do položky Zařízení. Tam se mi okamžitě objevila zpráva, že telefon je třeba restartovat. Dala jsem restartovat okamžitě, ale místo restartu se jen načítá (klasické tečky uprostřed obrazovky). Zkusila jsem restart sama, ale nepomohlo. Po ťupnutí na Zařízení opět vyžadován restart s tím, že se nic opět až na načítání nestalo. Asi budu muset zase dělat HR, což mne docela irituje :(
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mato289 »

Už skor som tu písal, že mám problémy s kopírovaním súborov.Lumia 1520, W10M TP. Potrebujem prekopírovať 4GB dát, fotiek...z notebooku som to vedel kopírovat dokonca nie 4 hodiny /ako som písal v staršom príspevku/, no až 9 hodín.... zaujímavé je, že na stolnom pc, cca 6 ročnom, mi to spravilo za pol hodiny..kde hladať problém ? Notebook ma v sebe W10, desktop W7, kopíruje sa to tým istým káblom, no v porovnaní s notebookom bleskurychle.V notebooku je tel. pripojený cez usb 3.0, u desktopu klasickym usb.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Příčin může být spousta, ale jestli to na jiném PC nedělá, tak bych asi nehledal problém v telefonu...


Když už sme u tech zařízení (gadgets), mohl by mi někdo vysvětlit, jak to funguje? Nějak jsem nebyl schopen to rozběhat ani na 8.1 ani na 10...
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mato289 »

to áno, no predsa všetky porty usb /sú tu 3/ nemožu byť zlé..čo sa týka iných zariadení je všetko v poriadku, problém je len s telefónom, tak preto hladám problém tu
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Luks »

Bude problém v ovladačích USB3.0
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Hotovyrado: Netreba pouzivat ten ich program. Da sa pouzit aj WDRT, pustit v prikazovom riadku s odkazom na stiahnutu ROMku.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

veigy píše:Příčin může být spousta, ale jestli to na jiném PC nedělá, tak bych asi nehledal problém v telefonu...


Když už sme u tech zařízení (gadgets), mohl by mi někdo vysvětlit, jak to funguje? Nějak jsem nebyl schopen to rozběhat ani na 8.1 ani na 10...
V Zařízení lze zvolit např., která aplikace se spustí po připojení zařízení. Např. pro Garmin Vívofit jsem si tam zvolila Garmin Connect. Jinak by přes to se mělo dát ovládat např. Nokia Treasure Tag, pro kterou na WP 8.1 byla extra aplikace... Zkusím udělat HR a uvidím, jestli to funguje ohledně Vívofitu
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Jenže ja když tapnu na přidat zařízení, tak to jen vyhledává, ale nenajde...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

niekto tu spominal,ze mu prestane hrat hudba po konci skladby a ze musi na dasliu posunut manualne..mam to iste..obcas to ide,obcas nie..a to som pred v piatok robil HR
tuta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 165
Registrován: stř pro 25, 2013 20:11
Zařízení: Nokia Lumia 930

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od tuta »

Taky jsem to měl s tou hudbou a to jsem ji pouštěl z apky extreme music
JacobsCorleone
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát lis 20, 2015 12:24
Zařízení: Lumia 640 XL

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JacobsCorleone »

Zdarec
ma nekdo stejny problem jak ja ze v Hudbe Groove se mu neukazuji vsechna alba co ma na karte ale pouze zlomek?
Diky
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ijon »

relouth píše:niekto tu spominal,ze mu prestane hrat hudba po konci skladby...
Mám tentýž problém v Core Player. Chová se to poněkud nepředvídatelně. Prostě se přeruší přehrávání, na "rychlá" navigační tlačítka nereaguje... Mám poslední .71.
V minulém buildu se mi občas přerušilo přehrávání, ale bylo to naprosto výjimečné. Teď se to chová prostě divně.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 104 hostů