Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
ransot
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 09, 2013 14:54
Zařízení: Lumia 950, Moto G5 plus
Bydliště: Slovensko

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ransot »

Od včera mi nejde otvoriť filter hovorov+sms,len mi napise vyskytol sa problem-restartujte telefon alebo skuste neskôr.
Restart tiež nepomohol.
hdcz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 06, 2013 7:55
Zařízení: Nokia 950 Black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hdcz »

jojo na N 925 to same..
zoubek
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř zář 30, 2015 16:57
Zařízení: lumia 830, LG V30+

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od zoubek »

Ta aplikace je nepodporována, teďka už je to přímo v telefonu/zprávách. Telefon -> tři tečky -> blokované hovory.
Uživatelský avatar
_WTF_
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte lis 26, 2013 18:35
Zařízení: Huawei P9 lite,Sony Xperia Z, MS Surface 2 RT

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od _WTF_ »

čo hovorite na vydrž baterie posledného buildu ? Podla mna ten predošlý bol na tom odosť lepšie.. (Lumia 820)
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Na L920 stejně, možná i lépe než s Denimem
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Pro majitele L1020: http://wmpoweruser.com/lumia-camera-now ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

jaroslavii píše:Tak jsem nahodil znovu W10 i kvuli aktualizaci glance a jsem docela spokojen. Jede to pekne a je to i rychlejsi nez 8.1. Tuto verzi doporucuji..Dobra prace Microsofte, jeste doladit Edge a pouziti, mirne stabilitu a je to ok. Do konce roku to rozhodne stihnou, kdyz vidime v jake je to fazi nyni, tedy pokud neco nerozhodi..
I já taky tak po aktualizaci GS, jenom škoda toho chybějícího MSN Počasí na pozadí GS.
WTF
Jinak ta spotřeba přes noc na noční režim - vše stejně nastaveno a stejný telefon L1020:
- WP8.1 Denim 4-6% 23:00-5:00hod.
- W10M sest.10586.11 8-10% 23:00-5:00hod.
zoubek
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř zář 30, 2015 16:57
Zařízení: lumia 830, LG V30+

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od zoubek »

U mě spotřebu ukazuje appka 6,7% za hodinu (průměr za týden) oproti 7,2% u 8.1 a i pocitově to vychází nastejno
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od sssugi »

Ja mám na poslednom builde oveľa vyššiu výdrž ako na predchádzajúcom a takisto aj ako na WP8.1. Predtým som mal problém dokončiť deň bez nabíjania, po novom mi ostane aj 20-30% Lumia920
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

sssugi > taky mám s L920 identickou zkušenost a právě cpu W10 do L620, tak jsem zvědav na provoz s 512MB RAM
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Daff_Cz »

Aktualizuje vám automaticky msn počasí polohu?
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Tomaš K »

Ne...Len keď otvorím aplikaciu. Pripadne len keď otvorím a urobím nejaku akciu.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

veigy píše:Pro majitele L1020: http://wmpoweruser.com/lumia-camera-now ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Stále stejně k ničemu, stále totiž neumožňuje nastavit jedno rozlišení fotky. Opravdu nechápu, proč se vyfotí 34 Mpx a k tomu se přidá 5 Mpx, které bych musela složitě mazat. Microsoft Camera sice nemá žádné nastavení, ale na automatiku fotí úplně stejně jako Lumia Camera a hlavně fotí jen v jednom rozlišení a to tom nejvyšším. Takže nainstalováno, vyzkoušeno a odstraněno.
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od tints »

vzdy to tak bolo, aj ked som mal je Lumia 1020. ono si vies nikde aj nastavit nech ti schová duplikat. ale nemaze ho preto lebo tu jednu vacsiu potom pouziva ak ju chces upravit, pripadne zooomovat v mobile. a ta málá je na rychlejsie listovanie myslím a posielanie
Uživatelský avatar
ransot
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 09, 2013 14:54
Zařízení: Lumia 950, Moto G5 plus
Bydliště: Slovensko

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ransot »

zoubek píše:Ta aplikace je nepodporována, teďka už je to přímo v telefonu/zprávách. Telefon -> tři tečky -> blokované hovory.
Je nejaký spôsob ako to (filter hovoro+sms) odinstalovat,keďže je to už nepodporovane alebo už len počkať na ofiko wm10?
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

tints píše:vzdy to tak bolo, aj ked som mal je Lumia 1020. ono si vies nikde aj nastavit nech ti schová duplikat. ale nemaze ho preto lebo tu jednu vacsiu potom pouziva ak ju chces upravit, pripadne zooomovat v mobile. a ta málá je na rychlejsie listovanie myslím a posielanie
Já vím, jak se to vysvětluje, ale mě tam prostě chybí možnost nastavit si focení JEN 34 Mpx. Osobně totiž tu malou vůbec nevyužívám a když pošlu fotku přes WhatsApp nebo Messenger, stejně dojde ke zmenšení, takže je úplně jedno, co se pošle. Mám v galerii fotky jen v tom vysokém rozlišení + fotky ze zrcadlovky opět v maximálním rozlišení, celkově je to cca 3000 fotek a ke žádnému zpomalení nedošlo, mám je nahrané přímo v telefonu. Proto mě zlobí, že po každém focení musím zbytečně zahazovat čas hledáním a mazáním zbytečných duplikátů a proto mi vyhovuje Microsoft Camera, protože fotí rovnou do maximálního rozlišení ve stejné kvalitě jako Lumia Camera.
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Misanekx »

Dotaz trochu "mimo"Nikdy jsem asi s moji L930 nenatáčel videa. Mam TP10586 a když nejake video nahraju tak ma uplne extrémně potichy zvuk. Je to vada telefonu, nebo W10TP? Normálně pri volani vse OK, jen to video nemá v podstatě zvuk. Zkusil jsem nějaký diktafon ze store a je to v podstatě stejný. Dekuju
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Mám po factory resetu a vše v původním stavu a WhatsApp stejně zlobí. Notifikace už fungují, ale nastavení zvuku je nějaké divné. Původně jsem si nastavila vlastní zvuk, který tam vydržel až do restartu telefonu, po něm se nastavilo zvonění na volání. Tak jsem WA odinstalovala a nainstalovala znova a teď už nemůžu vlastní zvonění nastavit vůbec, jde jen vestavěné, ach jo...

Jinak ale naprostá spokojenost s W10M, podstatně lepší než WP8.1.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

Sandra
u mne nastavení zvonění v Přizpůsobení-zvuky, a mám tam i z Ringtones vše co v tomto adresáři mám nahrané i mp3 a lze to použít - dokonce i budík,sms a všechny ostatní zvuky.
Co ale chybí je aktuální indikátor baterie ze spořiče a hlavně MSN Počasí na Pozadí GS...
Jinak probouzení poklepem a někdy ho probudit je tedy něco... :-)
A samo neaktualizovatelný STORE a poloha na MSN Počasí ...
Ale jo...po aktualizaci GS dobrý.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Tak počasí na GS mám a vlastní zvuky mám taky a používám je, problém je, že WA vůbec není v nabídce zvuků a zrovna tak Messenger. Probuzení poklepem mi také funguje spolehlivě, podstatně lépe než ve WP8.1.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů