Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

http://www.mylumia.cz/Odesilani-SMS-z-p ... s-10-A_712" onclick="window.open(this.href);return false;
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

To je jen taková konspirace, ale bylo by to super...
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

elka_cz píše:@delfin: nevím, jestli to tam mám proto, že jsem dělal jen update bez HR, ale mám to tam, viz obrázky

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ja to v siet+ tiez nemam, uz som to davnejsie hladala, ale kedze mam neobmedzene sms, tak ma to netapi.
aktualizovala a aktualizujem vsetko, + HR samozrejme vzdy.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Tak musím potvrdit, že na L920 to také nemám dostupné...
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jen taková vsuvka: dnešní aktualiazce aplikace Fotky už konečně umí na LT zobrazovat Oblíbené, juchů :-)
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od merffin »

Zdravim, udělal jsem tovární nastavení ve Windows 8.1, nainstaloval Windows 10, udělal tovární nastavení a telefon se zastaví na obrazovce "Téměř hotovo... Nastavení telefonu je už skoro dkokončené....." kde lze mačkat tlačítko "Další" ale nic se neděje. Je třeba čekat že se bude něco dít, nebo je třeba instalovat znovu ?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

akoby povedal lubiczech kamarádi
ja uz len co citam co furt s tym mate za problemy na to by som nemal nervy... ze sa vam chce... no ked aspon tretina bude aj v ostrom systeme tak to bude fakt priekak
zlata 8.1 - bez jedineho "vytknutia"
Stan35
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 29, 2014 17:14
Zařízení: Lumia 820

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stan35 »

Já dnes zkusil tu integraci Skypu. Jednak co udelali se Skypem samotným mi hlava nebere, nevím proč se mi do něj neflákaly kontakty z telefonu co tam vůbec nechci, ale to je jedno. Napsala jsem pár zprav, asi 30 minut mluvil a baterka šla i na nabíječce z 40% na 8%. Jak už tu někdo řekl, pokud v tomto týdnu nevyjde nějaký zásadní build, jdu zpět na WP 8.1. Čím dál víc ale přemýšlím, že už to trvá moc dlouho. Uspěchaná desktop verze, fungující mobile verze v nedohlednu, toto nezachrání ani Surface či book za nekřesťanské peníze. Vážně zvažuju LG G4. Kéž to stihnou v brzké době, bo trpelivostie a loajality je méně a méně. Navíc mám tušení, že Kouzlo WP bude s 10 pryč a stane se z něj podobny kolos jako android.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Funguje vám FB messenger? Mě prostě nejdou notifikace, ani reinstal nepomohl. Tak nevím, jestli nezdechlo něco u FB nebo jestli je to chyba tohoto buildu...
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od gorby »

Jak už jsem jednou psal, neustále tu někdo brečí a nadává, že mu nefunguje zkušební, dosud neoficiální build. Tak proč si jej proboha instalujete, když není hotový? Dobře víte, že je určen k TESTOVÁNÍ a nikoli běžnému používání. Přijatelné by byly pouze věcné připomínky a postřehy k bugům, aby je MS odstranil. Buďte trochu soudní.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Já s tím brečením taky nesouhlasím a neustále tu za to nadávám... ale na druhou stranu nejde o to, že to nefunguje, ale spíš že lidé tu už pomalu začínají upadat do deprese nad osudem systému... a navíc je lepší být příjemně překvapen, než zaskočen :lol:
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

gorby píše:Jak už jsem jednou psal, neustále tu někdo brečí a nadává, že mu nefunguje zkušební, dosud neoficiální build. Tak proč si jej proboha instalujete, když není hotový? Dobře víte, že je určen k TESTOVÁNÍ a nikoli běžnému používání. Přijatelné by byly pouze věcné připomínky a postřehy k bugům, aby je MS odstranil. Buďte trochu soudní.
Kdybych nebyl soudnej, tak tu vřískam na celý forum, že je WP10 na ho*no a ať se jde MS vycpat.

Tohle byl jenom blbej dotaz, toť vše.

Jestli je někde seznam nevhodných otázek a/nebo těch, které by se tobě líbily, tak jsem ho asi přehlédl.
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od gorby »

Osobně si myslím, že když se spouští zcela nový OS - a tím mobilní desítky jsou - není nutné to uspěchat. Raději to ponechme povolanějším. Nemyslím, že v Redmondu spí, ale pracují na tom. Lépe později a vyladěný, než překotně s mnoha chybami.
Stan35
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 29, 2014 17:14
Zařízení: Lumia 820

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stan35 »

Chlapi, kde jinde si poplakat, co:-)? Problémy hlásím ale už mě to nebaví. Toť asi vše, co jsem chtěl říct a omlouvam se zs malou filozofickou vsuvku.
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od gorby »

Ještě to SmetyCZ: Někde jsem přehlédl, kde jsem v mém textu psal o "seznamu nevhodných otázek"
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

gorby píše:Jak už jsem jednou psal, neustále tu někdo brečí a nadává, že mu nefunguje zkušební, dosud neoficiální build. Tak proč si jej proboha instalujete, když není hotový? Dobře víte, že je určen k TESTOVÁNÍ a nikoli běžnému používání. Přijatelné by byly pouze věcné připomínky a postřehy k bugům, aby je MS odstranil. Buďte trochu soudní.

On nam to Microsoft robi naschval, krmi nas nedokoncenymi buildami a potom vyda funkcny system a vsetci budeme happy. Podobne ako to spravil s Lumiami - vsetci nadavali na hrozny dizajn a zrazu len tak mimochodom ukazali tie vymenne kryty :)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Nikde, to jsem si jenom přisadil.
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radeczek »

Toto téma se jmenuje Windows 10 Mobile Technical Preview. Proč tedy někoho překvapuje, že sem lidi choděj řešit problémy s Windows 10 Mobile Technical Preview? :roll:
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Freeloader »

je tu niekto kto ma L925 a Windows 10? rad by som vedel ako to fici na L925, idealne s najnovsim buildom ktory by mal prist tento tyzden
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stevik »

Radeczek: Asi nerozumi anglicky, jinak to neni mozny. Chodi do prodejny polotovaru, jako do restaurace a neni jim to divny.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 103 hostů