Lenovo Miix 3 8"

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od kesounam »

Tablet mám chvíli a jsem spokojený.Za ty peníze nemá chybu .
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od kesounam »

Musel jsem udělat tovární nastavení a tablet se přestal otáčet podle toho jak ho držíte .Musí se to někde zapnout ? Zatím nevím ,nic jsem nenašel. Je to na reklamaci ? Nebo to musím někde pustit .Podle návodu se má obrazovka otáčet sama ,automaticky.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Povoluje se to ikonkou nad posuvníkem jasu displeje v charm baru (swipe přes pravý roh obrazovky -> nastavení)....

Jinak jsem se odhodlal ke koupi :) napíšu pak pár dojmů.... strašně moc se mi líbí cena tohoto kousku, tak jsem neodolal....
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od kesounam »

Už jsm na to přišel klávesová zkratka win a O
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Tak mam tablet doma, ještě brzy hodnotit vlastnosti, ale ten tablet se mi strašně líbí :) 4:3 je super! Škoda, že nedělají více takových....

Jeden dotaz: taky vám tak špatně reaguje spodek displeje? Například při klikání do adressbaru v IE? Trefim se tam tak napotřetí...
vojcecek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 22, 2015 20:52
Zařízení: xperia s

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od vojcecek »

veigy: Tak jak se ti s ním pracuje? Napsal bys nějaké zkušenosti s tím tabletem? Koupil jsem lenovo S8 a android mě těžce zklamal, takže chci jít taky do miix 3, ale nikde o něm není moc informací, díky.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

S odstupem času mě malinko zkamal, ale holt sem moc náročnej... Ale ta cena toho dost zachraňuje... Suma sumárum mam už druhej kousek a spodek displeje reaguje blbě v IE :( a tablet budu vracet do 14 dní... Nicméně 4:3 boží, škoda ze jich není víc....
vojcecek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 22, 2015 20:52
Zařízení: xperia s

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od vojcecek »

Aha, tak to si mě moc nepotěšil :). Asi ho zkusim objednat na zkoušku. A jestli bude taky blbnout tak asi budu bez tabletu čekat než někdo přijde s něčím použitelným :D.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Jako třeba Miix 2 8 funguje lépe ;)
vojcecek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 22, 2015 20:52
Zařízení: xperia s

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od vojcecek »

A displej ti reaguje blbě jenom v IE? nebo pořád ? Já doufám že každou chvilku se objeví nějakej novej stroj třeba od lenova, nechápu proč se to jmenuje miix3, když oproti dvojce má o třídu horší parametry.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Když dám touchtest, tak to všude reaguje na 100%... A jiná aplikace se neovládá takhle na spodku displeje, tak nemohu vyzkoušet...
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sandra »

Co třeba vyzkoušet plochu a nebo třeba klávesnici, ta taky dole reaguje špatně? A když tablet otočíš o 180° (tedy že dole bude nahoře), taky to reaguje špatně? Nebo v režimu na výšku?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Na všech stranách reaguje špatně, klávesnice má dole mezerník, který je dost velký, takže reaguje dobře... Vypadá to vyloženě na nějaký SW problém v IE....
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od kesounam »

Musím zaklepat, ale já nemám zatím žádný problém.Za ty prachy nemá chybu .
Kubeso
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 24, 2015 17:17
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Kubeso »

Dneska ráno jsem si ho objednal taky. Po třetí by měl být na poště. Už se těším, až zjistím jakej kus připadl na mě :D
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sandra »

Jak se vám vlastně funguje bez klávesnice a touchpadu? Já jsem zjistila, že některé věci se bez klávesnice dělají jen velmi obtížně (nicméně při troše snahy se to zvládnout dá) a něco dokonce nejde vůbec. První věc po zapnutí mého Transformer Book bylo, že naběhl Asus Live Update a proběhly aktualizace, mimo jiné i aktualizace UEFI, což ale následně chtělo restart, po kterém se spustilo samotné flashování, které vyžadovalo potvrzení stisknutím klávesy ENTER případně zrušení klávesou ESC. Mám HW tlačítko WIN, které v UEFI funguje jako ENTER (pro ESC ale tady žádná klávesa není), ale tady to nezafungovalo, jen stisknutí ENTER na klávesnici. Tak by mě zajímalo, jak to má řešeno Lenovo, které klávesnici nemá.
Další případ byl, že jsem se vracela z Windows 10 na Windows 8.1 a počas instalace až do nainstalování ovladačů pro touch screen mi prostě nefungovaly doteky na displej a minimálně myš/touchpad byly životně nutné. A vzhledem k tomu, že Windows 10 přepsaly recovery oddíl, musela jsem použít "generic" instalačku, kterou jsem si udělala podle návodu na Živě (použilo to mé číslo z UEFI a bylo to v zásadě bez uživatelských zásahů, s výjimkou začátku, jak se volí klávesnice a jazyk a pak kam se to instaluje), ovšem bez klávesnice a myši/touchpadu bych se neobešla a to právě až do instalace ovladačů od Asus, které jsem musela spustit ručně, do té doby mi dotykový displej byl k ničemu.
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od kesounam »

Osobně mám na notebooku Win 10 a Win 7 a na tabletu vydržím do léta ,kdy by Win10 měly být k dispozici. Jinak bych k tabletu připojil klávesnici ,kdyby to bylo nutné . Když chci něco nového vyzkoušet , tak v programu Acronis True Image mám udělanou zálohu a pak jen obnovím , když k něčemu dojde .
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Tak vrácení tabletu je jisté, dneska mi začala vevnitř lítat baterka... Navíc má tablet strašně velkou spotřebu ve spánku a už nevím, co s tím mam dělat....
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Lenovo Miix 3 8" Bluestacks

Příspěvek od l0lz »

Nazdar ľudia. Včera som vybalil tento tablet, (pekny kúsok za tú cenu) a chcel by som sa spýtať, či máte skúsenosti s Bluestacks na tomto tablete. Všetko funguje ako má, až na jednu vec. Orientácia. Keď je tablet otočený na šírku, tak bluestacks je na výšku, a zase opačne. Skušal som sa hrať aj s nastaveniami, ale rovnaký výsledok. Nejaké rady ? Ďakujem

Inak, baterka je velká slabota
vojcecek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 22, 2015 20:52
Zařízení: xperia s

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od vojcecek »

K tý baterce... Je to vážně taková katastrofa a opravdu se tak rychle vybíjí?
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů