Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
zlaticko123
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 20, 2014 19:38
Zařízení: Samsung galaxy note 3 pro

Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od zlaticko123 »

Chci se jen obrazně zeptat jaké velké tablety byste my doporučili. Mám na mysli tablety nad 8 palců.
K tabletům co se mi líbí patří Samsung Galaxy Tab GT-P5210ZWAXEZ, Samsung Galaxy Tab SM-T530NZWAXEZ, Apple iPad Air 2 Wi-Fi 64GB MGKL2FD/A. Ale na dvouch z nich my vadí přípiš vysoká cena.
Předem díky za info :D Zlaticko123

edit by moderátor: Upraven název tématu a přesunuto do správné sekce
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od kocicak »

A co na nich chcete dělat?
zlaticko123
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 20, 2014 19:38
Zařízení: Samsung galaxy note 3 pro

Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od zlaticko123 »

Používat jej na psaní poznámek v práci a samozřejmě na nějaké ty hry.
ladin1001
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 08, 2013 19:36
Zařízení: lumia 2520 a1520

Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od ladin1001 »

já bych doporučil lumii 2520 .Za aktuální cenu cca 8000 kč je to superkauf. Nejkvalitnější tablet jaký jsem měl kdy v ruce a podařilo se mi ho koupit v červené verzi :grin: Má v sobě slot na mikro sim kartu pro mobilní data o rychlosti LTE na 8 frekvencích i Vodafoní 900 Mhz.S 64 GB mikroSDkartu to zatím dává celkem 96 GB prostoru mínus to co sežere samotný op .systém.Má sice win 8,1 RT , ale pro moje potřeby mě nijak neomezuje a má v základu i kompletní office ,což je určitě na tablet zajímavá výhoda .Všechny aplikace co jsem měl na starém pc tabletu mám i na této lumii, takže mě RT verze nijak neomezuje ,jen videoplayer musím obměnit . Jinak na výběr je tam řada za pár korun či i zadarmo.Je možné misto 64 GB karty dát i 128 GB. Displey je excelentní a jas je dobrý a velikost je 10,1 palce.Kvalitou opracování je na stejné úrovni jako ipady od Apple .Androidí tablety od Samsungu se s tímto tabletem nedají vubec porovnat - jak kvalitou tak i ted cenově.
marcoama
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř led 16, 2013 19:43
Zařízení: iP6/ SGSIV / iPAD mini2

Re: Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od marcoama »

Na psani poznamek a praci doporucuji Galaxy Note 10.1 2014. Na hry pak spise iPad i kdyz je mnoho her, ktere jsou na Androidu zdarma, u Applu za penize.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od M.BoBo »

ladin1001: Ona chce tablet na hry a multimedia a ty jí poradíš tablet s WIN a ještě navíc RT:D
Přesně jak píše marcoama, na psaní bych radši pořídil buď Galaxy Note 2014, nebo iPad a k němu klávesnici (jsou to dost zajímavý kousky) u obojího je pak široká aplikační základna a hafo her.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od uni »

ladin1001?: Ono se to "už" (výrobce prakticky zanikl) prodává? V té ceně je i cover s klávesnicí? Pak by se o tom dalo uvažovat. Ačkoli i tak by ta cena měla být nižší (na něco s ukončenou podporou....).
Ad psaní, asi něco s Androidem (oproti iOS), je k němu možné připojit klávesnici s myší/touchpadem, což je prostě potřeba. iOS je zase o míle na hraní. No, vybrala sis protichůdné parametry:)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od tslany »

Za 8k bych raději koupil nějakej jetej transformer s x86 Win nebo jak se těm skládačkám nadává, FHD to má určitě taky, použitelnost ovšem razantně větší.
zlaticko123
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 20, 2014 19:38
Zařízení: Samsung galaxy note 3 pro

Poradíte s výběrem tabletu nad 8 palců?

Příspěvek od zlaticko123 »

Děkuji všem :D velmi zajímavé
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů