Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marty04 »

Tak jsem včera neodolal a vyzkoušel v krámě ten dotyk... hrůza. Tak jsem jim telefon aktualizoval a stále to blblo, ale jak tu bylo řečeno, když je displej čistý, tak to relativně jde. Mně se trochu potily ruce a to prostě nešlo. :lol:
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od merffin »

Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jak skrýt nebo odstranit ikonu na horní liště druhé SIM ?
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dragonerix »

Nepis stejný dotaz do dvou odlišných postu
Damillo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 27, 2015 9:54
Zařízení: Lumia 535 DS, Galaxy S4

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Damillo »

Ahoj, mám tenhle telefon třetí týden. Když pominu povrzávající zadní kryt, tak je telefon celkem v pohodě. Co se týče dotyku, válčil jsem hlavně s klávesnicí, kdy si občas psala, co se jí zachtělo. Protože ale používám i zahraniční simku, vypnul jsem slovník - v IRL nechtějí o české diakritice ani slyšet - a od té doby je klid. Klávesnice funguje korektně, je přesná a další problémy se už neprojevují. MultiTouch test jsem zkoušel, takovou haluz, jako na některých videích na YT jsem teda nepozoroval. Pravda, občas se mi stane, že nechtěně otevřu něco, co jsem nechtěl, ale to může být i rukama. Jinak s telefonem není problém, jde spíš o zvyk při přechodu z Androidu na WP. Každopádně, pokud máte problémy s klávesnicí, zkuste vypnout slovník, u mě to pomohlo.

Lumia 535 DS
HW.revize: 3.0.0.0
Build Creation Date: 2.3.2015
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od klimji »

Hmm takže je to prostě u vsech 535 hrozné.... Já sem taky přechazel z androidu. Ale system s tím nemá nic spolecneho. Ten dotyk je prostě zmršený. Samotný windows je super. Android už nikdy...
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

No, před 12 dny jsme jí koupili kamarádovi. Dotyk špatný. Aktualizovali jsme a dotyk lepší, ale ne ideální. Rozhodnutí kamaráda je takové, že si telefon nechá jelikož si toho dotyku nijak moc nevšímal a tím, že je to ještě o něco lepší tak mu to tak stačí. Mohl by ho do neděle vrátit, ale nechce. Prý je spokojený. Každý má jiné požadavky. 8-)
sambi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte led 14, 2014 18:37
Zařízení: Lumia 535 a Lenovo A7000

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sambi »

Dobrý večer. Mám problém s GPS. Je zcela nepoužitelný, určuje polohu strašně dlouhou dobou a nakonec jí určití s chybou 1km.
Zkoušel jsem různé aplikace, GPS senzor, Here Maps, Here Drive, integrované Mapy. atd.
Velice mě to překvapilo, takto jsou nepoužitelné navigační aplikace, sportovní Runtastic atd.
Přešel jsem z Lumia 520, kde GPS byla naprosto přesná. Nevíte v čem je problém? Mám poslední aktualizaci systému.
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Mě tohle dělá na L830 (u té je to asi chyba modulu celkově). Dělá to i po chvíli od spuštění? Mě to většinou hodí mimo, ale po minutě se to srovná (ale ani tak to není úplně přesné jako na 520, trefí ulici, ale +-50m rozdíl tam bývá).
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

To znamená, že vůbec nemůžete používat navigaci v mobilu? Pokud je GPS špatná, tak předpokládám, že ne.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Sambi, podívej se do Nastavení/Poloha. Pokud tam budeš mít GPS zapnutý, tak reklamace.
sambi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte led 14, 2014 18:37
Zařízení: Lumia 535 a Lenovo A7000

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sambi »

Samozřejmě určování polohy mám zapnuté.
Zkoušel jsem i u přátel, co si také nyní koupili Lumii 535 a ukazuje jim to stejnou nalezenou chybnou polohu, jako mě.
Naposledy upravil(a) tslany dne sob bře 28, 2015 15:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Citace posledního příspěvku
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

A jak je to s navigací? Funguje tedy nebo ne?
sambi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte led 14, 2014 18:37
Zařízení: Lumia 535 a Lenovo A7000

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sambi »

Při spuštění Here Map, či integrované aplikace Mapy to furt píše Hledá se vaše poloha a tlačítko vlevo dole je celou dobu šedé. Zkusil jsem telefon i resetovat do továrního nastavení, jestli to nebylo aktualizací na Demin a problém stále přetrvává.
A HereDrive také nefunguje, ukazuje stejnou chybnou polohu, jako Mapy a HereMaps. Pouze pokud jsem byl připojený k Wifi, tak se jednou HereDrive chytla na dálnici po delší době čekání.

//Tak po resetu tlačítko u map s oznámením polohy zezelenalo po 10minutách hledání, ale chybně určená poloho o cca 300m. Po chvíli zas zšedlo a vrátilo se na předchozí chybnou polohu, kterou ukazuje furt (5Km vzdálenost od reálné polohy)
Davis
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 16, 2015 22:52
Zařízení: L535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davis »

po reklamaci, probehla výmena desky, ale po týdnu dotyk opet příšerný, nedá se to, odnesu ho hned na reklamaci .. nedá se psát, co se týče massengeru, sms... absolutní propadák, píše to náhodně písmena, uz na to nemam nervy, sekání displeje... ale co se táče systemu Widows bych radsi nez android
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Nezkoušeli jste i jinou aplikaci? Mapy.cz? Aby se zjistilo, zda je to aplikací, nebo gps modulem. Co vím, tak na mojí 535 byla gps v pohodě.
Ale po velikonocích asi pošlu do servisu tu 830, protože tam je gps zkrátka o 140m mimo stabilně (když dobře, jinak je to o půl města jinde), a začínám být vážně naštvaná, protože je to druhý telefon ve 3 měsících, který má nějakou vadu...
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od osso »

Tak idem reklamovat aj ja cim dalej tym väčšie prešľapy, priatelke sa uz stalo ze uchom vytocila posledné volane cislo pocas iného hovoru, niekedy display reaguje niekedy zase vobec, neviem proste bud vymena displaya alebo vratenie peňazí :(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Pak ji nechodi proximity sensor, který při hovoru vypina displej.
p.a.c.o
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned led 11, 2015 12:48
Zařízení: Lumia 535 nahradila Lumia 640

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.c.o »

Jako upřímně, taky zvažuju reklamaci. Po updatu to bylo super, ale teď poslední dobou děs a hrůza. Navíc jakmile má člověk trochu zpocený prsty, tak to dělá neskutečný kraviny, náhodně to pouští jiné aplikace, no prostě děs a běs... Akorát mám obavu, že reklamace to nevyřeší, takže nakonec asi bude prodej. Ti z vás co prodávali, kolik jste za telefon dostali a kde ste prodávali??
drazic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: stř úno 25, 2015 18:37
Zařízení: Lumia 640 dual

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od drazic »

Prodej dej od 2000-2500 tisic a hod to třeba na bazos.cz prodej je jedina moznost jak se toho paskvila zbavit.
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

2,5 na sbazaru.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů