Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

Neveřim že budou něco stahovat,utulaj to jako 1520 a jedeme dál...
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

Koukám, že se to tady zvrhne jen v diskusi o chybě displeje a ne o poznatcích a zkušenostech s tímto telefonem. :-( Chápu, že na jednu stranu je to nepříjemnost, ale proč se v tom rýpat stále dokola. Spousta lidí to až tak nevnímala jako hroznou vadu, ale teď z toho možná ani nebudou spát. Samozřejmě chápu, že člověk chce 100% funkčnost za své peníze, ale akorát sami sebe nabalujete zbytečně blbou náladu. :???: Moje L1520 má vadu od začátku s náhodnými dotyky, ale proč bych to měl dokola řešit, když jsem i přesto spokojen a neměnil bych. Takže buď bych to dal na reklamaci a nebo vrátil v zákonné lhůtě. Ale jinak to nemá cenu to řešit. Radši napište zkušenosti, možná jí koupím dceři k vánocům, tak abych věděl 100% do čeho půjdu. Má zkušenost je pouze jednodenní, ale i přes ten dotyk příznivá. 8-)
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: stř led 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lacikaboss »

+Cena // Asi najvacsi tahak
+Predna kamera 5MPx // ak dcera robi selficka, tak sa urcite potesi.
+Zadna kamera 5MPx s autofokusom a bleskom // vzhladom na cenu velmi prijmne, ze obsahuje oba ficurky
+Farebne variacie // pre dievca asi dost dolezite a hlavne sa sa jednoducho vymenit kryt, ak by sa rozhodla pre nejaky 3rd party.
+Popdpora sd kariet do 128GB (SDXC)
+Gorilla Glass 3 // velmi potesi, ak to ma len tak pohodene v taske alebo kabelke a dostane sa do styku s klucmi.. Moja HD7 na kluce vo vrecku uz doplatila.

-Vrzga zadny kryt. // vzhladom na velkost telefonu nic prekvapujuce. Nijak to neobmedzuje. A zalezi ako ho drzis.
-Softwareove systemove tlacidla. // nie som nimi nadseny. Ale vzhladom na velkost telefonu sa to da prezit. A nekradne to tolko priestoru.
-Chyba tlacidlo fotaku. // Niekedy to bola vysada WP, teraz na to kaslu. Ked je tam uz lepsi fotak, mohli by to tam pridat.
-Nizke rozlisenie na palec (ppi). // Da sa zvyknut. Niekto si to ani nevsimne.

Dotyky vraj zalezia strasne kus od kusu.. Tak po kupe otestovat telefon ako velmi je postihnuty. Uz som videl aj neovladatelne kusy. Prostredie sa mi zda kus menej svizne ako na inych lumiach. Ale to moze byt aj subjektivny pocit. Kazdopadne s plynulostou androidu sa to porovnat neda. Potesi aj vacsia bateria. Ked som sa na nom prestal hrat, tak 4 dni vydrzi. Pri normalnom pouzivani. Nie zatvoreny v sufliku.
Pouvazoval by som aj na lumiou 532, kt. ma prist za cca. 2 tyzdne.
BTW: rozmyslat v januari nad darcekmi na vianoce je Cool :lol:
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

:-D to jo, ale akorát bude 2,5 roku jejímu telefonu a tak nějak čekám, že doslouží a ve WP přibudou další hry a aplikace pro dceru užitečné.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

ja myslim ze vyjde do konca roka este dost modelov pod taktovkou MS aby si prave teraz musel rozmyslat o 535
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

Možná jo možná ne. :) Každopádně dceři se líbí modrá, měla jí v ruce a je za supercenu bude za ještě lepší. Moc nečekám, že letos bude za tuto cenu a takto vybavený telefon. Jedině, že už se konečně přidají další výrobci. :grin:
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Ještě by mě zajímalo, když píšete na klávesnici, píšou se vám taky některá písmenka dvojmo? Nemám pocit, že bych to držela nějak dlouho, ale stávám se mi často, že tam písmenko skočí dvakrát...
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: stř led 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lacikaboss »

To moze byt spominanym vadnym dotykom.
Na nasej to nerobi casto, ale len obcas.
Kruzitk0
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob led 10, 2015 13:05
Zařízení: iPhone 4

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kruzitk0 »

Info ohledně toho tvrzeného skla:

Koupil jsem na Lumii sestře sklo od NILLKINu. Po 1 dnu používání je zatím nadšená.

První Lumii co se koupila 9.ledna se ihned vrátila, to bylo naprosto nepoužitelný.
Druhá už byla OK, opravdu jen namátkově to třeba napsalo 2 písmena namísto 1 atd. ale už se stím dalo žít a chtěla si telefon nechat. -> Po nalepení skla se to prý zlepšilo úplně, dotyk prý zatim neudělal ani jednu chybu.

Nevím jestli to bude fungovat i na těch kusech, které jsou postiženy nejvíce, ale na této, která ,,blbla jen trochu,, je to super řešení problému.
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Diky za info, mrknu na internet, kde se to sklo da koupit a poridim ho též. A dotykem mam jen drobné problémy, takze by to mohlo vše vyřešit :)
bery1970
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: stř úno 04, 2015 18:14
Zařízení: lumia 520,535 ex-nyní L640 LTE

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bery1970 »

zdravím
má někdo s tímto telefonem problém se zjištěním polohy?(gps)
zkoušel jsem jak doma tak venku a poloha se za prvé velmi dlouho hledá,
a když se najde tak s (ne)přesností stovek metrů až km.
přitom paradoxně odzkoušena navigace v provozu-naprosto přesná a bez problémů,nechápu.
moje stará 520 určí polohu do pár vteřin s přesností na pár metrů.
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Ted jsem to zkousela, a nemam problém. Rozdíl je maximálně několik metru, jinak to ulici určí přesně, takze všechno ok.

Jinak mam ono temperovane sklo, a je to vážně lepší, i zoom funguje lépe, takze jsem zatim spokojena, ale budu sledovat další vývoj udalosti :)
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luks »

Kde a jaký jsi kupovala?
Kruzitk0
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob led 10, 2015 13:05
Zařízení: iPhone 4

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kruzitk0 »

Luks píše:Kde a jaký jsi kupovala?
Já kupoval na Mall.cz . Značka Nillkin. Ostatní eshopy na který jsem koukal měli vyprodáno minulý týden.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Zdravím takže klávesnice a dotyk již ok? No za DS 535 již dorazili peníze zpět a dnes sestře přišla zelená SS 535 zítra pro ní de na poštu. Tak sem zvědav jak bude spokojená a snad tomu nechcípne displej jako u prvního kusu. Budu dělat telefonickou nápovědu z Isle of Skye tak snad to sestra zprovozní a konečně si jí přidám do skupiny :D
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Luks píše:Kde a jaký jsi kupovala?
Taky jsem kupovala na mall.cz,objednala jsem ve středu odpoledne, a ve čtvrtek ráno mi přišla sms, že už ji ám na výdejním místě, rychlovka to byla :) Dotyk už je celkem v cajku :)
Uživatelský avatar
Foxl
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 11, 2015 9:33
Zařízení: Lumia 630

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Foxl »

Ahoj tak jen pro info reklamace byla v servisu opět s výsledkem : závada se na MT neprojevila i přes to že to šlo i se záznamem na sd kartě. Tak už nevím. Asi je to tak v pořádku. :smt021
nav8
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 05, 2015 21:51
Zařízení: lumia 535 ds

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nav8 »

Zdravím,

byl jsem s mobilem už 3x na reklamaci, ale ani jednou se nic nevyřešilo..
Poprvé mi byl vyměněn kus za kus, ale bohužel i druhý kus nereagoval tak, jak by měl, ikdyž ze začátku to vypadalo celkem nadějně. Ale časem se to bohužel zhoršilo.

Druhá reklamace mě i pobavila, protože jak napsal technik "obnoveno tovární nastavení, sw verze v souladu s požadavky výrobce".. :grin:

Tak jsem šel rovnou do auta abych zjistil, že reaguje úplně stejně špatně jako předtím a mohl ho rovnou hodit zpátky na reklamaci. Tam mi bylo i po názorné ukázce skvělého doteku, kterým se tento stroj mohl pyšnit řečeno, že reaguje jak má a jestli mám nějaký problém, ať to natočím a pošlu mobil i s videem.

Teď otázka.. Má cenu vůbec něco točit a posílat někam? :)
Uživatelský avatar
Foxl
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 11, 2015 9:33
Zařízení: Lumia 630

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Foxl »

Nemá, já to poslal i s videem které jsme natočili s pracovníkem reklamačního přímo v prodejně a servis ARVATO to poslal zpět s tím že závada se neprojevila. Takže nemá. Dokud neuzná chybu Microsoft jsme asi v řiti s reklamacema. Takže jsem absolovoval už dvě reklamace a je to úplně k ničemu.
nav8
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 05, 2015 21:51
Zařízení: lumia 535 ds

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nav8 »

Foxl píše:Nemá, já to poslal i s videem které jsme natočili s pracovníkem reklamačního přímo v prodejně a servis ARVATO to poslal zpět s tím že závada se neprojevila. Takže nemá. Dokud neuzná chybu Microsoft jsme asi v řiti s reklamacema. Takže jsem absolovoval už dvě reklamace a je to úplně k ničemu.
Nakonec jsem něco natočil.Za pokus nic nedám a horší už to být nemůže. :grin: Jsem zvědavý, co nato řeknou. Jestli neprojde toto, tak to asi vzdávám :x

Zde ukázka "skvělého" a "přesného" dotyku: https://www.youtube.com/watch?v=aQjtdjh ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů