Lumia 1020: nedostupnost CZ verze

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
pepapol
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 23, 2014 19:47
Zařízení: Motorola Moto X 2014

Lumia 1020: nedostupnost CZ verze

Příspěvek od pepapol »

Ahoj,

Je mi jasne ze se o tomto uz tady asi napsalo spousta tak me prosim nekamenujte kdyz nemuzu najit dostatecne uspokojivou odpoved.

Chtel bych mamce koupit k vanocum Lumii 1020 ale vsechny ktere jsem nasel jsou z EU distribuce. Vim ze se vsude pise ze s tim nejsou problemy a verim ze pro me by asi taky nebyl. Jde mi o to ze mamka jako netechnicky clovek potrebuje aby telefon byl v prve rade v cestine (nevim jestli novejsi verze WP maji vsechny jazyky) a aby nebyl problem s updaty ani nicim jinym - proste aby se telefon choval uplne stejne jako kdyby byl z CZ distribuce. Proste aby nebylo potreba zadne flashovani jinych verzi a nebo neco podobneho - s WP nemam zkusenosti takze nevim v cem muze byt hacek. Se zarukou predpokladam ze problem neni - cetl jsem ze oficialni shopy ji uznavaji bez rozdilu.

Diky moc za odpoved

Petr
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Lumia 1020: nedostupnost CZ verze

Příspěvek od zlieva »

Problém z jazykom samozrejme nie je žiaden, ak nastavíš jazyk aj oblasť na češtinu a českú republiku, mamka ani nebude vedieť že telefón je z EU distribúcie....tak isto updaty nie sú problém a kedže MS ich uvoľňuje postupne, tak môže prísť update skôr ako na českú distribúciu....:)
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 1020: nedostupnost CZ verze

Příspěvek od mbelas »

http://www.czc.cz/nokia-lumia-1020-cern ... 1020_cerna

Naše distribuve. O updaty neměj obavy, měl jsem polské distribuve a nekdy byl update dříve a někdy pozdeji než náš. Češtinu má každy WP distribuve kromě korejský apod., ale tyto distribuve se sem nevozí.
pepapol
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 23, 2014 19:47
Zařízení: Motorola Moto X 2014

Lumia 1020: nedostupnost CZ verze

Příspěvek od pepapol »

Diky moc za odpovedi, pujdu tedy do EU distribuce jelikoz na co vyhazovat 1500 navic kdyz je to stejne...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů