Lumia 925

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
stofyx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 02, 2014 19:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Lumia 925

Příspěvek od stofyx »

Zdravím, chcem si kúpiť nový telefon a premýšľam o Nokii lumii 925. Má niekto skúsenosti, odporučania?
Alebo niečo podobné lumii925 s wP :)
stepik456
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon zář 15, 2014 18:19

Re: NL925

Příspěvek od stepik456 »

Ja jsem na ni přešel bez uvažovaní. Chtěl jsem 1520 a 1020 ale cena hrala prim. Na czc bxla o 1200 levnější než jinde. Foťák v praze večer je nejlepší. Přítrlkyně ma Htc M7 a fotky jsou uplně o něčem jinem. Přechazel jsem z HTC One S. O které jsem přišel. Musím říc že chvilku trvalo než jsem přišel na všechny grifi ale je to nádhera všechny app co jsem potřeboval mám k tomu služba Healt :3 která je suer v anj. Svělí telefon. Teď ale něco co se dá vytknout. Jsou to ostré hrany ale zvykl jsem si po týdnu. Hrb na zádech. Telefon často držím za čočku. Telefon se hodne hřeje v pravo nahoře při hraní 3D her (ale třeba vadný kus). A ještě baterka jen den i min. Ale mam jas na max + nonstop jedu LTE ale da se vyresit krytem s baterkou ktera je o trošju vetší než v mobilu xD stoji na softcomu 800. Dále jsem zapomněl na svělé app od nokie a microsoftu. Hlavně na fotky :)) píšu přes tapatalk z lumie :3 kdyby něco napiš do zpráv
stepik456
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon zář 15, 2014 18:19

Re: NL925

Příspěvek od stepik456 »

Jo. Ješte trošku neprehledný seznam pisniček ale ja si vždy radim do podle sebe do skupin :) a cortana jde jen kdyz jazyk a region telefonu je v US. Jinak všechny duležité app jsou origo a ty mene duležité tak maj fejky co jsou koliktrát lepší
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 47 hostů