Wearables - jak se v tom orientovat?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
rar2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát říj 31, 2014 10:30
Zařízení: Nokia

Wearables - jak se v tom orientovat?

Příspěvek od rar2 »

Chtěl bych si koupit nějaký chytrý náramek. Je toho však teď tolik a těžko se v tom orientovat. Potřeboval bych, aby to podporovalo windows phone a dále aby to mělo optický snímač tepové frekvence. Tím se okruh asi hodně snížil. Co vím, tak jsem narazil jen na FitBit Surge, FitBit Charge HR a Microsoft Band - nic prodejného u nás. to by se možná dalo nějakým způsobem dovézt ze států, nějakou možností přeposílání. Víte ale ještě o nějakém wearables, který by splňoval tyto dvě podmínky? Díky.
HonzaBRR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: sob črc 27, 2013 7:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

Wearables - jak se v tom orientovat?

Příspěvek od HonzaBRR »

Microsoft Band se dá pořídit na Ebay, ale s vysokohorskou přirážkou za 6200-7200 Kč plus doprava.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... ondition=3
rar2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát říj 31, 2014 10:30
Zařízení: Nokia

Wearables - jak se v tom orientovat?

Příspěvek od rar2 »

Díky. A jak to tam funguje? Je potřeba platit dopředu nebo to je možné řešit dobírkově?
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Wearables - jak se v tom orientovat?

Příspěvek od iljusin66 »

Na dobírku zapomeň, platí se vždy předem a v 99% případů pak pouze přes PayPal. A jestli sis zvolil Microsoft Band, tak bych určitě počkal. Je to horká novinka a ještě navíc byla na webu MS ihned vyprodána. Takže je to aktuálně nedostatkové zboží a ceny na eBay budou dost přemrštěné.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Wearables - jak se v tom orientovat?

Příspěvek od chmeldas »

rar2: Pokud máš zájem o dovoz něčeho z USA jde to vyřešit třeba přes Shipito. Při registraci obdržíš adresu jejich skladu v USA a oni ti balíček po doručení přepošlou, případně za tebe celý nákup vyřídí. Přeposílání již zaplaceného balíčku stojí 1$. V případě asistovaneho nákupu je příplatek 8.50 $ za vyřízení.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů