[app] Stream.cz - nejnavštěvovanější česká internetová TV

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[app] Stream.cz - nejnavštěvovanější česká internetová TV

Příspěvek od Martin Suchan »

Appka Stream.cz, na které jsem posledních pár měsíců dělal, je konečne venku, stahujte:
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 520bcc2ee5" onclick="window.open(this.href);return false;

Ocením konstruktivní kritiku zejména co se týká designu, funkcí a případných bugů. Je to zatím verze 1.0, další vylepšení se ale už chystají, ale o těch zatím nemohu mluvit 8-)
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

[app] Stream.cz pro WP8+

Příspěvek od PetrCBR »

Zatim to vypada dost nadejne. Jen jedna drobnost .. kdyz se prehrava video a otocim telefon, tak by se mohlo video prepnout na fullscreen automaticky (a zase zpet, kdyz dam telefon na vysku).
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] Stream.cz pro WP8+

Příspěvek od mimonaut »

Tak jsem se rozhodl to vykoušet a vypadá to dobře. Pohyb po aplikaci, vyhledávání, vše rychlé, jedoduché, logické.
Ale.
Hned první video které jsem chtěl pustit (odvážné palce do vyhledávání / výběr kategorie /) mi totálně vytuhlo lumii, která tu teď leží, svítí obrazovkou aplikace a nereaguje opticky na nic. Uvnitř se asi něco děje, protože dlouhý stisk home butonu vyvolá (podle zvuku) hlasové ovládání. Jinak zátuh.
A asi deset sekund šel alespoň zvuk od videa, které se mělo pustit (na obrazovce ovšem nic)
...cca 1 minuta..

na displeji se objevil barevný šum a nejde dělat nic než asi reset. na světlo, proximity a dotyk telefon reaguje rozsvícením.

Zkusím totéž ještě jednou.

EDIT: po druhé to funguje, replikace chyby neúspěšná, gratuluji k pěkné aplikaci :-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů