Oplati sa teraz kupit iPhone 5S?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
palim
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 23, 2014 14:28
Zařízení: Samsung Galaxy S3

Oplati sa teraz kupit iPhone 5S?

Příspěvek od palim »

Dobry den,
Dosluhuje mi Samsung Galaxy S3, baterka nic moc, ramka nestaci a tak premyslam nad prechodom na iPhone. Teraz sa predava iPhone 5S za celkom slusnu cenu len neviem ci sa to da povazovat za "vlajkovu lod". Navyse ked uviedli nove iphony s inym rozlisenim, to znamena ze na 5S uz nebudu aplikacie? Myslite ze ten telefon vydrzi aspon 2 roky? Pri iPhone 6 ma laka tych 64GB za cenu 32GB, cize vlasne ak by som aj zobral iPhone 5S 32GB tak ekvivalenta je 6 64GB co znie o kusok lepsie. Displej je na iPhone 6ke taky isty ako na S3 ale cena je o dost vyssia + sa bojim ze ten iphone este nie je vychytany a vlastne aj iPhone 5Ska mala 1GB ram na mensie rozlisenie cize tie aplikacie mozu slapat este lepsie? Do ktoreho by ste isli? Dakujem za rady
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Oplati sa teraz kupit iPhone 5S?

Příspěvek od mberdych »

5s rozhodne 2 roky vydrzi, aplikace v pohode. Jestli vyhovuje velikost, tak OK.
Alf_
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 26, 2014 23:11
Zařízení: Jablotron

Oplati sa teraz kupit iPhone 5S?

Příspěvek od Alf_ »

Dvou roků bych se nebál. Sám mám 3G z r.2009. Kdybych mu neuváženě neupdatoval OS, byl by rychlejší. Doteď ho používám na běžnou komunikaci a na sdílení internetu pro tablet. Přežil i několik pádů z kapsy na dlaždičky.
5S je v současnosti předposlední model, takže časovou rezervu máš. Jen je potřeba pečlivě uvážit používání "malého" displeje.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Oplati sa teraz kupit iPhone 5S?

Příspěvek od Davedroid »

Pokud ti vyhovuje mensi displej, tak jednoznacne. Ma uz procesor 64bit jako 6tka, takze podpora bude si tipuji skoro stejne dlouho jako pro 6tku. Obe 5S i 6tka maji stejny pocet jader, 64bit, takze aplikace, podpora i verze iOS budou behat na obou stejne kvalitne. I fotak maji podobny.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 66 hostů