Aký mobil?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
stofyx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 02, 2014 19:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Aký mobil?

Příspěvek od stofyx »

Čaute, chcel by som si kúpiť mobil no neviem aký? čo by ste mi poradili ? chcel by som niečo s dobrým foťakom. Do tých 110€ ( 3025 CZK )

Ďakujem za vaše príspevky :)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Aký mobil?

Příspěvek od uni »

Co ti na to říci, něco lepšího není moc co řešit (jako ta cena fakt není moc co k diskusi), jediné co, že můžeš koupit špatně (viz Nokia 530 recenze zde http://smartmania.cz/recenze/recenze-no ... hudce-8867" onclick="window.open(this.href);return false;).
Jinými slovy, za ty peníze nemá výrobce moc co řešit, může ale podělat firmware a mršit pořízené snímky. Ale kdo by se v tom měl vyznat? Výrobce ti to mezi parametry neuvede...
EDIT: btw. v recenzi máš tip přímo od redaktora, Sony Ericsson K790i:)
stofyx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 02, 2014 19:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Aký mobil?

Příspěvek od stofyx »

a z bazaru za tu cenu by sa niečo určite našlo :) skúsim niečo pohľadať.. Sony xperie sú dobre či ani nie ? nemate skusenosti... no mal som L920 lenže mám zle skusenosti .. odišiel mi displaj a za nový v servise pýtaju 170€ to je skoro cena nového :) .. neviem či som mal len niejaký chybný kus ale tak zatiaľ zlé skúsenosti...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aký mobil?

Příspěvek od htcjirka »

Pak jsi mu asi pomohl/ublizil sam, jinak by jsi ho vyreklamoval v zaruce.
Je to velmi citliva elektronika, takze pokazit se ti dnes muze všechno bez ohledu na znacku.
stofyx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 02, 2014 19:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Aký mobil?

Příspěvek od stofyx »

nespadol mi ani nič podobne, proste som hral hru a zrazu sekol a obrazovka sa rozdelila na tri časti . potom už iba zrnitý obraz
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aký mobil?

Příspěvek od htcjirka »

A reklamace neprobehla proc?Telefon se ještě neprodava ani dva roky.Pokud to tedy chtěl servis zaplatit, mel důvod a bylo to poskozene tebou.
stofyx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 02, 2014 19:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Aký mobil?

Příspěvek od stofyx »

no toto, že ja som sa trošku tzv. " okakal " :D :( .. kupil som ho z bazaru on nejakeho deb..la a ten mi písal že ma zaruku a nemal .. čiže tak .. preto sa už bojim kupovať z bazaru .. a zase nove mobily za taku cenu nič moc
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Aký mobil?

Příspěvek od amentma »

Nechces za lacno displej na tu l920? Ja som si na mojej dal vymenit, pretoze sa mi odlupil kusok sklicka, je to okolo reproduktora a nezasahuje do obrazu... Ale ja som proste ten typ cloveka ze mi to vadilo... Ak chces poslem ti fotky.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Aký mobil?

Příspěvek od uni »

Člověk si za účelem focení nekupuje telefon za 3k, to už násobně lepší službu udělá jakýkoli kompakt, takže se v této cenové relaci těžko bude někdo angažovat. Asi by bylo nejlepší si nechat ten telefon v prodejně nechat vyzkoušet, udělat dva snímky (venku, uvnitř), šup do NB/tabletu a kouknout, zda nevznikla hrůza.
vnovomsate
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 30, 2014 14:09

Re: Aký mobil?

Příspěvek od vnovomsate »

stofyx píše:Čaute, chcel by som si kúpiť mobil no neviem aký? čo by ste mi poradili ? chcel by som niečo s dobrým foťakom. Do tých 110€ ( 3025 CZK )

Ďakujem za vaše príspevky :)
Kúp si zánovný galaxy s2. Super mobil s výborným foťákom. Bol som s ním veľmi spokojný.
stofyx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 02, 2014 19:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Aký mobil?

Příspěvek od stofyx »

Čo tak mobily typu sony xperia T,L alebo LG L90, G2 mini dobre sú? má niekto s nimi skúsenosti?
kok77
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 15, 2009 10:17
Zařízení: HTC TyTn II

Re: Aký mobil?

Příspěvek od kok77 »

Jak píše vnovomsate.....používám galaxy s 2 třetí rok a absolutní spokojenost.Fotečky jedna radost.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Aký mobil?

Příspěvek od Cheetah007 »

stofyx píše:Čo tak mobily typu sony xperia T,L alebo LG L90, G2 mini dobre sú? má niekto s nimi skúsenosti?
LG L90 i G2 mini jsou dobre, jen je LG nepochopitelne pripravilo o automatickou regulaci jasu a tusim ze nemaji podsvicene senz. tlacitka pod displejem.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Seznam.cz a 33 hostů