Občas nereaguje displej Lumia 620

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od street-dog »

Zdravíčko, poslední dobou se mi stává, že chci odemknout telefon, zmáčku boční tlačítko displej se rozsvítí, ale nereaguje na dotyk :( na tlačítka reaguje aji by se vypnul, ale nemůžu stáhnout obrazovku dolů pro vypnutí. Musím vytáhnout baterku a po zapnutí je zase vše OK :) Telefon byl už i na reklamaci: vyměnili baterku a displej s dotykovou vrstvou ( na displeji byly skrvny) mám poslední aktualizaci Cyan aktualizovanou přes Nokia Software Recovery Tool ( jelikož s předchozí aktualizací přes wifi jsem měl potíže, tak jsem to rovnou aktualizoval přes program).
Nevíte co by to mohlo způsobovat ?
Díky :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od tslany »

Mě vždy pomůže displej opět zhasnout a rozsvítit, řekl bych, že je to nějaký "standartní bug".
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od htcjirka »

U 620 se to deje opravdu často, kolegyne v praci s tim také zapasi, je to takovy standard u 620.
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od street-dog »

Zhasnout a rozsvitit, bohužel nepomaha, displej porad nereaguje :-( pomůže jen vytáhnout baterku.

htcjirka: taky mi připadá, že je to standard :-( nic na to nepomáhá. Bohužel 620 je jediná co mi vyhovuje: ma uhlopricku do 4 palců a diodu u fotaku :-) všechny ostatní maji vetší uhlopricku nebo nemají diodu :-(
petison
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv zář 18, 2014 15:42
Zařízení: Prestigio MultiPhone 8500 DUO

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od petison »

A to se říká jak Nokia značkový telefon ,kvalita.... Já si ze srandy koupil Prestigio MultiPhone 8400 DUO ,abych zkusil WP8.1 a jsem překvapenej že za 2290Kč má lepší displej než Lumia 630 kterou jsem držel v ruce.Ten IPS displej má věrnější barvy a lepší pozorovací úhly.Navíc Čtyř-jádrový procesor Qualcomm 1,2 Ghz ,baterie 2000 mAh ,blesk dioda atd.Asi bych to reklamoval.Je to dost zásadní věc.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od tslany »

Nokie stojí za prd, a dost často mám sto chutí jim tu Lumii omlátit o hlavu, všichni říkají, jak je super, ale já jsem za celý svůj život Nokii nemusel, a jediný telefon od nich je právě 620, a řekl bych, že bude i poslední. Už aby byl ten One s WP!
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od mimonaut »

Na základě zkušenosti s lumií 620 hodnotit VŠECHNY nokie jako že jsou na prd mi přijde trochu ujeté. Mě se krom mé osobní lumie 920 vystřídalo za dva roky 5 služebních telefonů (HTC, Samsung a Sony) a lumia z nich kvalitou vyčnívala.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od tslany »

Právě že rukama mi těch Lumií, ale nejenom Lumí, ale i Nokií, prošlo dost. To, že jsem ve svém osobním vlastnictví měl jen jednu o ničem nevypovídá :-)
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Občas nereaguje displej Lumia 620

Příspěvek od street-dog »

Mě Lumia 620 vyhovuje a líbí se mi i vzhledem :) a další velký PLUS je pro mě navigaceHERE, nepotřebuju žádnej telefon s xy-jádrovým procesorem atd... :) Asi jsem kápl na špatnej kus a nebo se jim Lumia 620 celkově nepovedla to nevím :(
Takže asi zase půjde na reklamaci :(

Než přišly smartphony, tak jsem měl jenom Nokii a nedal na ni dopustit :) a teď se k ní zase vracím...i když Nokia to už dlouho nebude nebo spíš už není.

Popřípadě bych bral i nějakou novou Lumii, ale proč musí všechny telefony dělat tak obrovský :roll:
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů