Lenovo mix 2 8 s 3G

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
tatikk
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned lis 27, 2011 18:17
Zařízení: HTC Titan

Lenovo mix 2 8 s 3G

Příspěvek od tatikk »

Dobré ráno, vlastní někdo tento tablet s tímto modulem, můj problém je přiznám se že nejsem jistý jak má být vložena sim karta zkoušel jsem všechny 4 možnosti ale jen u jedné se mi zdálo že tam správně zapadla, ale tablet nijak nezaregoval. Zkoušel jsem mobilní připojení zapnuto/vypnuto ale stále psalo vložte sim kartu. Poradí někdo prosím, jestli není nutné další klikátko. Ve správce zařízení je modul 3g od Hauwei prý nainstalován správně a ovladač má nejaktuálnější, Děkuji.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Lenovo mix 2 8 s 3G

Příspěvek od uni »

Křížový test už jsi dělal (přijde mi až zbytečné se ptát)? Tuhle SIM jinam, jinou sem, abychom neřešili vadnou SIM nebo zařízení?
tatikk
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned lis 27, 2011 18:17
Zařízení: HTC Titan

Lenovo mix 2 8 s 3G

Příspěvek od tatikk »

Ano dělal sim karta v jinem zařizeni funguje a chyba je v zarizeni, dnes jsem testoval 2 funkcni sim karty a ani jedna v tabletu nefungvala, stale psalo vlozte sim kartu...
tatikk
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned lis 27, 2011 18:17
Zařízení: HTC Titan

Lenovo mix 2 8 s 3G

Příspěvek od tatikk »

Abych to upřesnil jdem ti o to zda se to má někde, povolit nebo něco doinstalovat. Sim karta je funčkní tento fakt je vyřešen, v mobilu funguje a není ani blokována pinem byla vyzkoušena i jiná funkční karta z mobilu, která funguje.
Problém bude nejspíše ve slotu, ale to mne udivuje tablet je týden starý a ve správci zařízení (HW) nehlásí žádný problém jak jsem ptal ovladač je aktuální a mám povolená mobilní data, režim v letadle samozřejmě vyplý ale stále píše vložte sim kartu..
Budu vděčný za každou odpověd. Děkuji. pro jistutu i foto jak máte vloženou sim jen pro jistotu, Děkuji.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Lenovo mix 2 8 s 3G

Příspěvek od uni »

Fotku to bohužel neposkytnu, ten krám jsem reklamoval a výrobce jej nestihl opravit v zákonné lhůtě, nicméně co si pamatuji, vložil jsem SIM a bylo, nepoužil jsem snad žádný SW ani volby. Asi taky reklamace, výrobce by měl mít dost kusů na výměnu, komplet to stahoval z amerického trhu...
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů