Prestigio MultiPhone 5508 DUO - zkušenosti

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Prestigio MultiPhone 5508 DUO - zkušenosti

Příspěvek od JirkaTom »

Prosím vlastníky tohoto mobilu o sdělení jejich názorů a zkušeností.
Zejména skutečné rozměry a změřená uhlopříčka rozsvíceného displeje.
Jak se mobil chová v případě osazení dvou sim karet, a jaká je výdrž baterie při běžném provozu?

EDIT: Odkaz http://www.alza.cz/prestigio-multiphone ... 145400.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Prestigio MultiPhone 5508 DUO - zkušenosti

Příspěvek od JirkaTom »

Včera v hospodě jsem měl L1320 a PM 5508 DUO pro porovnání v rukách. Za tu cenu to nevypadá nejhůř... Nejpřekvapivější je váha. Ale tahle značka - nevím, nevím...

L1320 rozhodně neprodám i když třeba jednou skončí jako příruční domácí telefonní tablet.

S Androidem si hraju asi týden na HTC Dezire HD. Je tam verze 2.3.5 a s překvapením zjišťuji, že je to použitelné stejně jako Iphone 4 (5 je už o hodně lepší) a "skoro" použitelné" jako L1320. Android jsem před tím jenom zkusil pár minut.
Pro mě z toho plyne jeden závěr: Ty tři systémy - IOS, WP8.1 i (s výhradami) Android 2.3.5 jsou na stejných (podobných) aplikacích téměř rovnocenné. Na všech třech už dobře funguje cloud, takže např. debaty, který systém je lepší skoro dnes ztrácejí smysl... To asi ale platí pro běžné uživatel. Hráči a fanatici budou mluvit jinak.

EDIT: Ta rychlost reakce na AF mě taky překvapila...
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Prestigio MultiPhone 5508 DUO - zkušenosti

Příspěvek od JirkaTom »

No na android nepřejdu, jen jsem to chtěl otestovat... Ale jak se říká - nikdy neříkej nikdy... :) :)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Prestigio MultiPhone 5508 DUO - zkušenosti

Příspěvek od JirkaTom »

To samé. Já jsem se taky smál jaké je Galaxy S3 "pádlo" v době, kdy jsem provozoval Iphone. A mám taky 6" a jsem naprosto spokojený...

EDIT: kdyby v L1320 byl foťák alespoň úrovně L930, asi bych dlouho neměnil...
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů