Čítače hovorů

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Čítače hovorů

Příspěvek od Blooddrunk »

Zdravím, jelikož jsem přešel z SGS3 na L925 tak mi chybí aplikace na počítání sms a hovorů, která je automatická. Neví někdo o něčem?
acidL
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 15, 2014 17:20
Zařízení: BlackBerry Classic

Čítače hovorů

Příspěvek od acidL »

Hľadal som aj ja - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... lo#p328480 ale zatiaľ nič.
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Čítače hovorů

Příspěvek od Blooddrunk »

f**k, na L925 jsem se fakt těšil ale tyto nedostatky mě štvou.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Čítače hovorů

Příspěvek od steelspace »

Nic takového není a nebude. Aplikace k těmto informacím nemají přístup.
Přesné informace má jenom operátor. Buď jdi na jejich web nebo zkus najít jejich aplikaci, Vodafone ji má.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Čítače hovorů

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Celkový čítač hovorů je v nastavení - síť+.
Pokud v historii volání podržíš prst na kontaktu a stiskneš podrobnosti tak vidíš dobu trvání jednotlivého hovoru.

O čítači sms ale bohužel nic nevím... Nejspíš na to není API takže ani aplikace.
acidL
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 15, 2014 17:20
Zařízení: BlackBerry Classic

Čítače hovorů

Příspěvek od acidL »

steelspace píše:Nic takového není a nebude. Aplikace k těmto informacím nemají přístup.
Přesné informace má jenom operátor. Buď jdi na jejich web nebo zkus najít jejich aplikaci, Vodafone ji má.

Ja som Hladal niečo takéto http://forum.thewindowsclub.com/windows ... e-etc.html http://mobilenet.cz/clanky/pocitadlo-ho ... phone-9010" onclick="window.open(this.href);return false; kým som mal WP. (ale keď nič také nieje a nebude mne už nevadí :))
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Čítače hovorů

Příspěvek od Radeczek »

steelspace píše:Co je to za blbost? Žádný telefon nemůže znát tvoji smlouvu a správně počítat útratu.
Co to je za blbost? k čemu potřebuje telefon znát moji smlouvu s operátorem, aby mohl počítat odeslané SMS? :tlem:
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Čítače hovorů

Příspěvek od steelspace »

A k čemu je dobré znát počet (ne cenu) SMS? Jestli si děláš statistiky, tak si zajdi na web operátora, ne?
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Čítače hovorů

Příspěvek od steelspace »

acidL píše:
steelspace píše:Nic takového není a nebude. Aplikace k těmto informacím nemají přístup.
Přesné informace má jenom operátor. Buď jdi na jejich web nebo zkus najít jejich aplikaci, Vodafone ji má.

Ja som Hladal niečo takéto http://forum.thewindowsclub.com/windows ... e-etc.html http://mobilenet.cz/clanky/pocitadlo-ho ... phone-9010" onclick="window.open(this.href);return false; kým som mal WP. (ale keď nič také nieje a nebude mne už nevadí :))
Od toho se upustilo, přesně jak píšu. Telefon nemůže znát nastavení paušálů, různé prémie atd. Neví kolik SMS, dat, volání a kam máš zadarmo, co sotjí prémiové SMS a čísla atd. Navíc to byla aplikace od Nokie přímo napojená na interní API normálním vývojářům nedostupné.
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Čítače hovorů

Příspěvek od Radeczek »

Tak cenu si jednoduše dopočítá, ne? On byl zkrátka zvyklý, že mu tuto službu android dokázal plnit, tak chce vědět, zda to zvládne i WP. Evidentně ne :)
steelspace píše:Telefon nemůže znát nastavení paušálů, různé prémie atd. Neví kolik SMS, dat, volání a kam máš zadarmo
Co to je zase za blbost? Já mám v telefonu nastaven počet volných dat úplně normálně i s datem jejich obnovy :grin:
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Čítače hovorů

Příspěvek od Daniel Fibikar »

steelspace: Já bych taky takový čítač nevyužil, zvláště v době kdy neomezený paušál stojí 480 Kč bez DPH. Na druhou stranu musíš chápat i potřebu druhých, pokud to potřebuje, tak má ale na WP smůlu.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Čítače hovorů

Příspěvek od steelspace »

A není teda jednodušší, než něco dopočítávat si kliknout na odkaz k operátorovi? Jako vytáhneš kalkulačku a začneš počítat korunu pade?
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Čítače hovorů

Příspěvek od Radeczek »

Já nevím, k čemu to potřebuje, ale je to jeho věc, ne? Třeba si chce hlídat, zda ho operátor nebere na hůl!

Já si třeba hlídám spotřebu plynu a elektřiny. Přitom by mi stačilo počkat na fakturu, že? Ale nerad bych pak byl překvapenej. A ani nepotřebuji kalkulačku. Jednoduchá excelová tabulka to spočítá sama. 8-)
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Čítače hovorů

Příspěvek od steelspace »

Čítač SMS na WP neexistuje, tak je třeba znát důvod, aby se dala navrhnout nějaká alternativa, ne?
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Čítače hovorů

Příspěvek od Radeczek »

Pokud neexistuje, tak neexistuje. Dál není o čem diskutovat. Pokud mu chceš navrhnou alternativu v podobě dělání si čárek za každou odeslanou SMS, asi to neprojde :)
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Čítače hovorů

Příspěvek od Blooddrunk »

Vím, že na wp 7.8 taková aplikace byla. A jelikož mám firemní tarif u kterého podpora na webu není, tak možná proto se mi taková aplikace hodí.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Čítače hovorů

Příspěvek od Flynn »

Na WP 7.8 byla pouze pro Lumie, bohužel nefungovala, protože během jednoho období se dokázala i několikrát vynulovat. Ani stovky stížností v recenzích nepřiměly vývojáře k nápravě a s příchodem WP 8 tato aplikace vyšuměla spolu s jejími uživateli do zapomenutí. Rozhodně jí je škoda, protože kdyby fungovala bez závad a pokračovala i na WP 8, bylo by dost uživatelů spokojeno.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 7 hostů