Koupě nového telefonu

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Vaetas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 07, 2014 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy SIII (CM)
Bydliště: Brno

Koupě nového telefonu

Příspěvek od Vaetas »

Dobrý den,
po tom co jsem si po dvou letech používání utopil SIII (v servisu to nedokázali opravit a ještě mi ukradli SD kartu) bych si chtěl pořídit nový telefon. S S3 jsem byl spokojen – po té co jsem si tam dal Cyanogenmod. TouchWiz jsem nedokázal vystát a po půl roce jsem už měl tik v oku. Telefony jsem polední dobou moc nesledoval a proto se nedokážu rozhodnout. Cenově bych chtěl tak to 15k (čím míň tím líp, jsem student, peněz moc nemám), ale kdyžtak bych se přizpůsobil. Technické specifikace asi vypisovat nebudu, nevyznám se v tom a hledat to, jen abych zapůsobil nehodlám. Velký plus by ale bylo za nějaký hezký android. Už nějakou dobu pokoukávám po Nexusu 5. Docela by se mi líbil (hlavně čistý android; mám rád aplikace od googlu) a ani cena není špatná. Nebo mám jít do S4/S5, či nějakého číňana?

Každopádně bych asi chtěl zůstat u Androidu. Už tam mám přece jenom několik koupených aplikací a vyhovuje mi to.

Děkuji.
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Koupě nového telefonu

Příspěvek od Blooddrunk »

Sorry za OT, ale toto si neodpustím. Chtěl bych telefon do 15k ale nemám moc peněz, jsem student :D
Vaetas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 07, 2014 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy SIII (CM)
Bydliště: Brno

Koupě nového telefonu

Příspěvek od Vaetas »

A? Chci nějaký kvalitní telefon, co mi chvíli vydrží. Jsem student, takže když to bude stát míň, budu rád, ale nechci nějakej levnej krám. Peníze jsou moje věc. Když jsem si pořizoval S3, tak stála 17 000, takže proto píšu, že bych chtěl aby to stálo trochu míň.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Koupě nového telefonu

Příspěvek od GreenArrow »

Lg g3....
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Koupě nového telefonu

Příspěvek od kocicak »

Pokud chcete šetřit a současně relativně výkonný telefon, pak starší LG G2. použitý se dá sehnat už za cca pět tisíc.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Koupě nového telefonu

Příspěvek od l0lz »

Jednoznačne Nexus 5. Čistý Android, takže tam to bude vpohode.

Pokiaľ ti vadil touchwiz, tak u LG G3 to nebude lepšie.

Ešte HTC M8, ale aj to ma nadstavbu, síce je to lepšie ako u LG, alebo Samsung, no na čistý Android to proste nemá
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Koupě nového telefonu

Příspěvek od mberdych »

No zrovna Sense od HTC je lepsi nez cisty droid. Cisty UI design, zadny cirkus a pekne vlastnosti a luxusni odladenost. Nexus 5 je prima, ale baterka je bohuzel dost smutna.
Vaetas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 07, 2014 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy SIII (CM)
Bydliště: Brno

Koupě nového telefonu

Příspěvek od Vaetas »

l0lz píše:Jednoznačne Nexus 5. Čistý Android, takže tam to bude vpohode.

Pokiaľ ti vadil touchwiz, tak u LG G3 to nebude lepšie.

Ešte HTC M8, ale aj to ma nadstavbu, síce je to lepšie ako u LG, alebo Samsung, no na čistý Android to proste nemá
Vždycky jsem po něm tak nějak pošilhával. Čistý android se mi vždy líbil nejvíc a navíc často používám aplikace od googlu, tak by mi to dost vyhovovalo. Prakticky se mi dost líbí, ale říkal jsem si, že už taky "není uplnej mlaďoch" a jestli se nemám podívat po něčem jiném.

//EDIT: Ale trochu se teda bojím kvůli tomu vyvýšené čočce. Aby se hned nepoškrábala.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů