Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
Stan35
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 29, 2014 17:14
Zařízení: Lumia 820

Surface Pro 3

Příspěvek od Stan35 »

A odkud jej chlapi máte, resp. kde se dá koupit nejlevněji. Mě teď nabídli vánoční cenu (české zastoupení) 1095 Euro za i5, 128 GB a klávesnici.

S tou kartou to asi nedám a raději to nakonec zkusím přes nějaký store. Jen se bojím "sloučení" účtů, jak se mi stalo v minulosti, kdy jsem něco platil ze store.com a potom jsem měl problémy z českým účtem na account.cz.

Prostě ten se zahraniční doménou se nadřadil nad můj národní.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

O kartu sa fakt neboj. A keby si prečítaš diskusiu, píšem tam, že najlacnejší je v Luxembursku o cca 50 euro. 950e bez klávesnice ak sa nemýlim i5ka 128gb
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

Dnes jsem objednával S3Pro přes telefon (rozhoupal jsem se právě díky víkendovým slevám a cena byla jak píše wallax -100€ sleva tento víkend takže 869€ a s klávesnicí to je něco málo přes 1000€) a není nutné říkat celé číslo karty. Pokud si k MS účtu přidáš kartu jako platební metodu, tak pouze diktuješ CVV a poslední čtyřčíslí karty.

Stále to stačí, aby MS kartu mohl zneužít, už by ale musel vytáhnout z db celé číslo karty a propojit s nahrávkou CVV. Navíc to v podstatě může udělat i při nákupu v online storu, pokud nepoužiješ PayPal.

Nákup přímo online by neměl být také problém, jen si musíš sám správně vybrat a budeš mít asi trochu pracnější případné vrácení (to se pak asi řeší přes daný store).
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

Tomu úplně nerozumím, proč je pro někoho pohodlnější nakoupit na infolince a telefonu? Jen se ptám :) Na webu si to člověk nakliká za minutu, adresu a kartu už tam typicky má, a za pár minut to odesílá UPS.

To samé případná vratka, přímo na webu se vygeneruje papír pro UPS, to si pro to přijede, na tu samou kartu vrátí peníze (v mém případě jsem vracel DE klávesnici do Německa, na kreditce to bylo 5 dnů po odeslání).

V čem je výhoda infolinky? Stejně to objednají přes jejich interní systém pak někde v Irsku a doručí to stejně UPS... Funguje pak záruka přes český / slovenský MS? Anebo stále ta evropská?

Otravovat se na infolince by pro mě bylo extrémně nepohodlné.

OFFTOPIC: ale dělá to dost lidí. Co provozujeme třeba bookovací systém pro hotely, tak snad 50% Američanů si vybere na webu hotel a cenu a pak pro samotnou objednávku zavolá. Nedokončí to na webu, ale tímto způsobem.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Máš pravdu, je to v podstate to isté. Pri telefonickej objednávke ma ale dostane na starosti človek s ktorým všetko konzultujem a ktorý sa mi plne venuje a zisťuje aj veci ktoré by som si musel pracne vytelefonovať /vymailovať. Ďalšia vec, ja som dostal zľavu 100e (žiadny black friday) hneď na telefóne po opýtaní sa na zľavu, tetula mi našla najlepšiu cenu z MS storov a pri reklamáciach som ako ospravedlnenie dostal aj 50% zľavu na snupped.com pre obal na SP3, ďalej 30e kupón na nákup v MS store. Poradila mi ohľadne nákupu pre študenta. Všetko toto, by som inak musel riešiť iným a podľa mňa zložitejším a na čas náročnejším spôsobom.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

Přesně tak, hlavní výhoda je ta komunikace. Německy neumím ani slovo, takže jsem rád, že případnou vratku (to je těch prvních 14 dnů) půjde řešit v češtině. Na záruku se to však nestahuje, tam už je to běžná evropská.
Pokud by to šlo objednat na českém nebo UK storu, tak to taky neřeším.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Ďalšia výhoda bola vrátenie zariadenia po 14 dňoch. Pani mi to zariadila tak, že aj po 14 dňoch vraciam zariadenie ako keby bolo v ramci tejto 14 dňovej lehote, zase ako odškodné s problémami ktoré so zariadeniami mám. Toto by som proste cez web nemal...
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

Zdravím, jsem také majitelem tabletu/ntb Surface pro 3 - i5-128Gb, koupil jsem ho v Mediamarktu a jsem z neho nadseny, jen mi vadi malá chybka, nebo je spíš problem mezi klavesnici a displayem - kdyz tapnu na napr vyhledávací rádek v rezimu tabletu, tak mi stve ze se tam objevi kurzor a nevyjede automaticky display klavesnice, proste musim klinkout dolu a teprve si tu klavesnici otevru, mel jsem a mam jeste tablet od Blackberry a tam to fungovalo skvele, tak je asi problem v MS, protoze u BB to fungovalo, nicméně koupil jsem take BB Passport a jejich program BB Blend, kterej mam na Surface je proste skvelej, ale to jenom tak mimodek, nevim ujizdim na Blackberry a zároven nejak i na MS, k andoridu i k apple nejak nemam vztah, protoze kamaradi maji, a ani se jim nepripoji napr. Iphone k handsfree pokud to neni primo apple. Ale to take berte trochu jako offtopic.Prosím poradte kde mam chybu v nastaveni, diiiky, Surface Pr 3 - doporučuju
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Ako presne to máš? Klavesnica type cover je zapojená?
V prostredi Modern UI mi všetko funguje. Ale v desktope si musím klavesnicu vyťahovať kliknutím.
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

Jak jsem psal, v rezimu tabletu, bez klavesnice. jsem treba na strankach v prohlizeci pres mozilu, Internet explorer dlazdici, ktera funguje jinak, jsem si nedopatrenim asi smazal, a pak uz funguje jenom desktopova verze internet explorer, ale jak rikam muze to byt i mnou :-), proste jako priklad, v seznamu v radku chci neco vyhledat, tipnu na radek vyhledavani a objevi se kurzor a musim znovu tipnout vpravo dole a musim vytahnout klavesnici, proste by se mela objevit hned pri prvnim tipnuti, snad pozna ze kdyz tam umistim kurzor ze chci neco psat , no ne :-)
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

No v inom ako Modern UI prostredi sa to chova ako píšeš. Takže máš to ok :-)
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

a pocita sr s nejakou aktualizaci ktera by toto resila vidim to jako docela problem systemu 8.1 win
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

V testovací verzi Windows 10 už by to mělo fungovat, nebo se s tím minimálně počítá do finální verze 8-)
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

A proč je to takovej problém zmáčknout tu ikonku? Desktop není dělaný na touch a někdy by bylo dokonce na škodu když by to tam samo skákalo nebo když by se to naopak nedalo vyvolat, jako je to v metru, které s tím počítá.
Uživatelský avatar
Maledict
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon kvě 30, 2011 19:56
Zařízení: Xiaomi Mi4C, Surface Pro 4

Surface Pro 3

Příspěvek od Maledict »

Toto dělá drobná aplikace Keyboard Opener, odsud: http://projects.arnoldvink.com/

Mám s ní dobré zkušenosti, můžu doporučit. :)
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

No, mě by se hlavně líbilo, kdyby Microsoft udělal normální CZ klávesnici, kde je háček a čárka, ne ten bastl, kde je š,č,ř,ž napravo a zabírá to místo..

Tedy: http://mywindows.cz/item/co-bych-chtel- ... anoce-2014" onclick="window.open(this.href);return false; :-)
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

Jako u blasckberry playbook to byla hodne navykova vec, a netusil jsem ze je to u Win8.1 problem, domnival jsem se ze je to automatika, vzdyt kliknes do vyhledavaciho radku proto, ze budes neco psat, no ne?
ale ok, diky za radu, aplikaci od vinka jsem stahnul, ted uz jen restart a zkouset. diky za radu, mimochodem, kolik nas je co maji surface pro 3, docela malo ne, nmebo neznaji tyhle stranky, nebo nemaji potrebu se s nekym podelit. Radku Hulane a co ty mas za verzi, a dle Tvych popisku na tvem webu jsi asi spokojeny
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

Já mám Surface 3 Pro s i5 / 8GB RAM / 256GB SSD. Super spokojenost.

To co píšu o softwarové klávesnici je jen tak na okraj, k Windows 8.1 obecně. Uvidíme co přinese finálka Windows 10. Už aby na Surface byla :)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

kolko RAM ste už dokazali na surface pro 3 zaplnit ? vzhladom nato ze tu mam 64GB sandisk tak pre mna ta 128GB verzia bude postačujuca. Otazku mam len jednu. Ako je to s RAMkou?
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od datinko »

Na veci ktoré pouzivam som ho ešte nezadychal... Čím ďalej so surface zaživam situácie, tým ďalej som viac a viac spokojnejsi. Dnes som bol na pifku s kamosom iPodakom. Robil nejakú objednavku niekde, nakoniec zahlasil, môžem to dorobiť u teba?
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů