[app] WPCentral - app populárního serveru o platformě WP

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

[app] WPCentral - app populárního serveru o platformě WP

Příspěvek od Tade »

Funguje vám u této app landscape režim? U neplacené app jsem si jisty, ze fungoval. Potom,jsem stáhnul placenou a u te nejsem schopen dostat ji na šířku. Koukal jsem do nastavení a tam jsem také nic nenašel. Zámek rotace displeje samozřejmě odemknutý :)
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

WPCentral

Příspěvek od Tade »

Ach jo. Nemám rád, když u aplikací nejde landscape režim. Pokud ale u aplikace šel a po nějakém updatu najednou nejde ... to už je moc :-D Naštěstí jsem aplikaci získal zdarma, když byla akce. Zaplatit za to a pak zjistit tohle by bylo nemilé.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

WPCentral

Příspěvek od finchcz »

zrovna u teto aplikace nejak landscape rezim nepostradam, maji to dobre vymysleny a provedeny...
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

WPCentral

Příspěvek od Tade »

No já docela ano. Když jsem měl free verzi a používal landscape, vadilo mně, že je dole reklama a vidím z textu (článku nebo diskuze) dost málo. Když jsem získal plnou verzi, měl jsem radost, jak se budou číst diskuze a články v pohodě na šířku. Režim na šířku používám často především, když ležím.

Každý má jiné preference :) Jinak aplikace jako taková je perfektní. Design, funkčnost, rychlost, výběr ze dvou druhů livetiles, možnosti nastavení notifikací, lockscreen atd. Kromě pro mě důležitého režimu na šířku je to pro mě 100% aplikace. Kéž by takové na WP byly všechny :)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů