Windows Phone Preview for Developers

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od finchcz »

tady si najdi pro svuj product code prislusny fw a flashni ho... http://www.mrcrab.net/Nokia-Product-Cod ... de=059R4H5
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od l0lz »

Mam to stiahnute, vložil som to medzi packages v NSU. Ale ako to flashnem? jedinu možnosť tam mam aktualizovať, ale tam sa mi zase začne stahovať ta debilna polska verzia
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od l0lz »

Ok tak nakoniec som to spravil cez tento návod:http:
//forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2515453
takže je všetko OK.

Len jedna vec mi nejde do hlavy. Od kupy telefonu ma kod produktu 059S0X6, ale NSU mi stale ponuka Polskeho operatora s kódom 059R078 :?: WTF

a diky za pomoc :)
bahamut
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 16, 2014 14:57
Zařízení: Nokia Lumia 920 Red

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od bahamut »

THrozney píše:Stalo se vám někomu po updatu na GDR1 že vám nefunguje tlačítko na sluchátkách (originál Nokia sluchátka z balení) ?
I mě nefunguje. Je to řešitelný, řešil to někdo?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od htcjirka »

Je to resitelne necpat do telefonu beta sestaveni a vzdy pockat na oficialni sestaveni vcetne fw.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od marYan »

caute, mam otazku k LTE (4G). Mam L1020, WP8.1 cyan + DP1. Napriek tomu,ze mi operator umoznuje vyuzivat 4G siet (mam samozrejme nastavene aj v mobile) telefon sa k nej nepripaja. max. ukazuje pri symbole signalu H+ (co by malo byt 3G ak sa nemylim). nechapem to,nakolko kolega ma L820 s wp 8.1 cyan, ma rovnakeho operatora s rovnakymi podmienkami (sim karty su firemne s rovnakym aktivovanym pausalom atd.) a on sa pripaja uplne v pohode (vedla symbolu signalu mu to ukazuje pismeno L). Kolega dalsi ma samsung galaxy 5mini a tiez bez problemov (ukazuje mu pri signale 4G). Pozeral som vsetky nastavenia, malo by to byt OK. urobil som restart, nepomohlo. dokonca ked sme dali telefony vedla seba, vsetky sa pripajali na 4G okrem mojho. Nestretol sa s tym niekto?
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Wertigo »

Ja ano. Pomohla až výměna sim u operátora za novou,která podporuje LTE.S pausalem ani tarifem to nemělo co dělat. Operátor O2
Kolega může mít všechno stejné,ale má třeba novější sim která už to umí.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od CageJ »

marYan píše:caute, mam otazku k LTE (4G). Mam L1020, WP8.1 cyan + DP1. Napriek tomu,ze mi operator umoznuje vyuzivat 4G siet (mam samozrejme nastavene aj v mobile) telefon sa k nej nepripaja. max. ukazuje pri symbole signalu H+ (co by malo byt 3G ak sa nemylim). nechapem to,nakolko kolega ma L820 s wp 8.1 cyan, ma rovnakeho operatora s rovnakymi podmienkami (sim karty su firemne s rovnakym aktivovanym pausalom atd.) a on sa pripaja uplne v pohode (vedla symbolu signalu mu to ukazuje pismeno L). Kolega dalsi ma samsung galaxy 5mini a tiez bez problemov (ukazuje mu pri signale 4G). Pozeral som vsetky nastavenia, malo by to byt OK. urobil som restart, nepomohlo. dokonca ked sme dali telefony vedla seba, vsetky sa pripajali na 4G okrem mojho. Nestretol sa s tym niekto?
operator?
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Daniel Stiegler »

marYan: Možná, že je problém v samotné SIM kartě.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od mberdych »

Máš simku kompatibilni s LTE ?
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od marYan »

CageJ nerozumiem, co sa pytas...ako mam nazvat podla teba o2, orange, tmobile atd? Ak narazas na vetu, ze operator mi umozmuje vyuzivat 4G siet, tiez nechapem, kedze som napisal, ze v mobile mam nastavenu moznoat vyuzitia 4G. A mobilne siete patria (zvacsa) orange,telekomu atd - operatorom

K tej simke. Snazil som sa to zistit, ale je firemna a na infolinke mi k tomu nechcu dat info, takze zajtra cez firmu preverim, ci podporuje/nepodporuje 4G. Pokial by to bolo len v tom, tak fajn, na počkanie vymenia ;)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od mberdych »

Stačí odhadnout, jestli jsi ji v poslední době neměnil (tak cca rok), tak LTE neumi, musíš mít tzv. USIM.

U O2 se to pozná podle čísla SIM nebo kódem *444*#, jiní operátoři mají jiné postupy, ale soudím, ze kdyz ti to nejde a ostatním jo, tak je tohle důvod.
Machy_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 14, 2014 6:37
Zařízení: Lumia 930 & 435 DS

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Machy_CZ »

Ahoj, nevíte jak to vypadá s USB OTG ?
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od CageJ »

marYan píše:CageJ nerozumiem, co sa pytas...ako mam nazvat podla teba o2, orange, tmobile atd? Ak narazas na vetu, ze operator mi umozmuje vyuzivat 4G siet, tiez nechapem, kedze som napisal, ze v mobile mam nastavenu moznoat vyuzitia 4G. A mobilne siete patria (zvacsa) orange,telekomu atd - operatorom

K tej simke. Snazil som sa to zistit, ale je firemna a na infolinke mi k tomu nechcu dat info, takze zajtra cez firmu preverim, ci podporuje/nepodporuje 4G. Pokial by to bolo len v tom, tak fajn, na počkanie vymenia ;)
ah boze..
no ne pytam sa na velkost nohavic :tlem:

Ano chcem vediet operatora a pripadne sluzbu..
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od marYan »

CageJ píše:
marYan píše:CageJ nerozumiem, co sa pytas...ako mam nazvat podla teba o2, orange, tmobile atd? Ak narazas na vetu, ze operator mi umozmuje vyuzivat 4G siet, tiez nechapem, kedze som napisal, ze v mobile mam nastavenu moznoat vyuzitia 4G. A mobilne siete patria (zvacsa) orange,telekomu atd - operatorom

K tej simke. Snazil som sa to zistit, ale je firemna a na infolinke mi k tomu nechcu dat info, takze zajtra cez firmu preverim, ci podporuje/nepodporuje 4G. Pokial by to bolo len v tom, tak fajn, na počkanie vymenia ;)
ah boze..
no ne pytam sa na velkost nohavic :tlem:

Ano chcem vediet operatora a pripadne sluzbu..
OK, tak napis rovno, nie v inotajoch :D operator je Tmobile SK. pausal je Firma medium. Pravdepodobne je to sim kartou. cakam,kym dodaju novu a dam vediet,ci to pomohlo (verim ze hej). Tu sim co mam ma cca 2r
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od CageJ »

to si vies overit lahko na webe

http://www.telekom.sk/osobne/magio-inte ... -internet/" onclick="window.open(this.href);return false;

tam nizsie vlozit t.c.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od marYan »

CageJ píše:to si vies overit lahko na webe

http://www.telekom.sk/osobne/magio-inte ... -internet/" onclick="window.open(this.href);return false;

tam nizsie vlozit t.c.
Dik za info. Takze nepodporuje 4G. Uff, to som vcelku rad. Nova sim dojde v pondelok, vymenit ju je najmenej. Skor som mal obavy, ze je nieco s hw telefonu. Vdaka
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Radek Hulán »

Ukazují se vám v WP8.1 + GDR1 kontakty z Twitteru? Mám v Microsoft účtu napojen Skype, Facebook, LinkedIn a Twitter. Zobrazují se mi z nich (ze všech) novinky. Ale kontakty z Twitteru ne. Tipnul bych si, čeká se na novou Twitter app, podobně integrovanou jako nový Facebook?
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Mám sice Twitter účet v systému nastavený a ve filtru v People hubu povolný, ale kontakty z Twitteru skutečně nevidím.

Předpokládám, že toto asi čeká na novou Twitter app, která bude mít propojení přes ten nový Socia Extension Framework představený od verze 8.1. V Beta verzi Twitter app to fungovalo, ale kdy přijde nějaká nová těžko říct... Twitter na nás pěkně prdí.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Radek Hulán »

Zajímavé je, že třeba Windows 8.1 aplikace (desktop) Lidé zobrazuje i Twitter kontakty... A Outlook.cz web taky. Jen WP 8.1 je v tomto směru downgrade. Aspoň tu Twitter betu mohli ponechat :(
maxxz píše:Mám sice Twitter účet v systému nastavený a ve filtru v People hubu povolný, ale kontakty z Twitteru skutečně nevidím.
což znamená, že člověk nevidí v profilu daného člověka jeho Twitter feed, jen emaily, hovory, sms a Facebook.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 79 hostů