Bezdratove nabijeni

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od JuaNex »

Citam to tu uz dlho. Nevidim problem v Androide. Nieje s nim najmensi problem. Vyhodu ma vo variabilite pouzivania a nastavenia vlastnym potrebam. Mal som pred tym iOS a trochu som mal obavy s prechodu - prechadzal som pred dvomi rokmi na Galaxy S3 a uz necely rok mam Galaxy S4. Nemam ziaden problem. Slape nadherne (isteze mam Nova launcher a nie Samsungacky TW) a fotky su nadherne. Fotak zo sebou nenosim, co treba odfotim telefonom. Fotak som podaroval rodicom, ty ho vyuzivaju castejsie :-)
Ak by si chcel S5 neviem aky problem by si s nou mohol mat. Ma vyborny ISOCEL fotak a dostatok vykonu aj vydrze.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Tak klukum se musi nechat ze opravdu jsou WP sviznejsi.Videl jsem recenzi Lumie 930 a klobouk dolu jak to tam svizne litalo.Bohuzel te hloupe uzavrenosti z pocatku vzniku teto platformy,to se microsoftu opravdu nepovedlo.
8.1 vsak ukazuji ze se microsoft nasel ten spravny smer.Mozna jeste pul roku rok a pujdu do nej taky.
Ale ted ,dobe bezdratu WPcka stale trvaji na dratove synchronizaci a do toho nechci investovat nemale penize.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Tak chlapy rozhodoval a vybíral jsem prakticky do minulého měsíce.Na tohle jsemprostě děsnej.No a pak stačilo,aby můj malej synátor převrhl skleničku.Pak už to šlo rychle,telefon operátorovy a doma mam vodě odolnej Samsung S5+gear fit.To co jsem chtěl nejvíc po mobilu mám,bez.drát. dobíjení a opravdu hezké fotky aspoň pro mě.A ani zbytek nění k zahození.Doufám,že se mi sním bude žít dobře.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů