Bezdratove nabijeni

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

No coz jednou jsem si stanovil bezdrat a dobrej fotak.Bylo jasny ,ze bude nejakej kompromis :-) coz tady jsou WP.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

minimax - až to budeš používat měsíc po A ani nevzdechneš. první dva tři dny můžou být nezvyk ale... WP8,1 pár věcí vylepší a už se tu mluví o GDR1 na podzim. Časem zjistíš, že takové ty různé ,,nastavovací,, apkky vůbec nepotřebuješ, že vše funguje jak má poměrně snadno a telefonu je fuk zda je prázdný nebo natřískaný kontakty tisíci SMS maily a td - nezpomaluje to.
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

Co by ses tady taky mohl od zastánců WP dozvědět. Tady se ani nemá cenu ptát, vždycky slyšíš jen Lumia Lumia :-)
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

Ano a z druhého tábora jen kup si Android kup si Android..... a jak je to tu plné zastánců WP a co jiného zde čekat a td. není ono to spíše tím, že WP prostě přibejvá a to proto, že lidi skrátka přicházejí na to, že je to dobrý OS a pěkné telefony?

Promin - ale neřeš teď OS a podívej se na to takto - kdo zde vyrábí nejlepší fotoaparáty pro telefony? Kdo má v každém telefonu střední třídy a vejš podporu bezdrátového nabíjení? Toto jsou pro něj asi ty hlavní požadavky z toho co psal - tak mu přece logicky nebudeš radit ať si koupí telefon který má dle tebe super možnosti nastavení OS a že v těchto požadavcích zaostává to přeci minimax překousne jako všichni ostatní.....

Už není doba kamenná......
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

Smekám :-)
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Neres se snadneji rika nez udela :-) Mozna je to mou spatnou zkusenosti s Windows mobile.Jasne neda se to srovnavat,ale cekal jsem ze vetsina pouzivanych aplikaci bude uz i ve WP.A koupit si stroj za 13-14 tisic a pak ho proklinat k vuli blbostem?
Musim zkusit najit nejake stranky jako je treba svet androida a juknout tam.Je na WP nejaky podobny program jako AirDroid co mi sparuje telefon s PC pres WiFi?Jinak mobilni bankovnictvi me banky neni:-(
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

Program? K čemu? Spojíš to bez toho. Stránky co se hodně věnují WP jsou WPCentral - asi nejkvalitnější web co najdeš na WP.
Nevím o jaké aplikace ti jde - napiš jejich funkce a můžu ti sem hodit jejich názvy - nebo ještě lépe - existuje aplikace tu si nainstaluješ na Android ono to udělá seznam toho co máš a vybere ti to alternativy pro WP telefony až jí nahraješ na WP foun tak ti to dá ty apky co potřebuješ.

http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... ccba05a867" onclick="window.open(this.href);return false;
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

AirDroid funguje tak ,ze v mobilu mas jeho aplikaci a v pc otevres jeho stranky.Prihlasis se a pres okno v prohlizeci muzes vse.Prenaset soubory,zalohovat sms,kontakty atd.Hlavne hodne jednoduchy.Vse pres WiFi takze zadny kabel.Jde mi o to polozit a uz ho nemuset brat do ruky.-) jen k foceni.Maji WP neco podobneho v sobe nebo mas namysli pripojovani kabelem?Ta aplikace cos mi navrhoval mi nefunguje.Napred se mi nejak nahrala do c:geo,po vymazani c:geo a novem stazeni,soubor nelze otevrit:-) mam LG L9 tak treba je to tim.Jinak nejsem zdatny v anglictine (na skole jsem se ucil jeste rustinu) ,takze ty doporucene stranky tezko vyuziju.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Ted jsem jen tak nakoukl na stranky LG a tam je jako prislusenstvi bezdratova nabijecka pro LG G3.Vzadne recenzi se vsak o teto moznosti nepise.Tak jak to je,ma to v sobe ci k tomu je potreba jeste jine prislusenstvi?
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

G3 bezdrátový modul má. Je potřeba jen dokoupit bezdrátovou nabíječku.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Tak to uz asi neni co resit.Lumia 930 je krasna,ale ty WP jak je nemam vyzkouseny nechce se mi do nich investovat.G3 se mi libi od zacatku a s LG jsem spokojen takze ho pujdu omrknout.
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

LG bude super a já myslím, že lepší rozhodnutí za skoro stejný peníze. Ikdyž ne zrovna malý peníze ;-)
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

No jo no,leda pockat na G4 pak slevi G3 :-))
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od hudyss »

A hlavně chytit kus co se nebude samovolně vypínat. To mě trochu od nákupu odradilo.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

Přesně G3 se samovolně vypíná a td. Také má narozdíl od pěkně odladěné G2 docela zaflákaný systém....
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Taky jsem to slisel,to vypinani pry uz LG vyresilo upgradem.O zadrhavani taky,ale i to by mohl vyresit upgrade.
MKlumio1020 jakpak tedy parujes svou Nokii s PC?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel ne, na xda je o tom diskuze a i po upgradu se nekterym vypina, zrejme tam bude hrat roli HW.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

No jo no tak jeste chvilku pockam,anebo hold pujdu do toho pitomeho samsungu :-)
Je to prekerka,ale radeji zustanu pro vas u problemoveho androidu ,ktery mi umozni polozit telefon na bezdrat a pres WiFi propojeni s PC.Nez mit bezproblemove WPcka a muset synchronizovat pres kabel a zdlouhave ocekavat sikovne aplikace.
Jsem normalni clovek ktery nijak zvlast telefon nezene do max. vytizeni.I LG L9 co mam ted se mi zaseklo za ty dva roky co bych na jedne ruce spocital a vetsina omezeni vyplynula spise s male vnitrni pameti.
Jak jsem uz psal chci zarizeni ktere polozim a az na foceni ho nebudu muset brat do ruky,to bohuzel Lumie nesplnuji.Alespon nikdo z vas mi to nepotvrdil.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od Sinpa »

Zatím to jde pouze po kabelu (8.1)
http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... one-screen" onclick="window.open(this.href);return false;
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Ach jo proc ten microsoft si musel zpocatku hrat na apple.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů