Bezdratove nabijeni

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Zdravim rad bych novy mobil,hodne se mi libi LG G2.Ale rad bych bezdratove nabijeni coz LG nenabizi.Jake jine moznosti mam?
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

Nejlépe koupit Nexus 5. Je to téměř to samé, pro mě subjektivně lepší jak G2 a má bezdrátové nabíjení v sobě.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Jo nexus je hezky,jen ten fotoaparat dost slusne recenze hani.Ale na mobilnetu s nim byli spokojeni.
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

Přesně, mě se taky nezdá tak špatný. Tam dokonce v přímém srovnání s G2 vyšel o něco lépe. Já bych se ho rozhodně nebál a nebojím ;-)
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Jeste se koukam po ostatnich modelech,jen to musim dohledavat podle recenzi.Protoze v obchodech tuta funce neni ve filtrech.Ale nokie me moc nelakaj.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Tak nakonec to vypada spis na investyci do lumie:-( ,jak LG2 tak Nexus nic moc foti.A protoze mam male sviste ,ktere vetsinou blyskam mobilem (je vzdy po ruce) budu muset pokud chci bezdratove nabijeni jit asi do Lumie 930.Vim ze jsou nejake sady na bez. dobijeni,ale to nejde na telefony s uni. telem.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od mberdych »

Ne ze bych ti to radil, ale minimalne mas jeste moznost Galaxy S5 a Note 3. Na oba samsung prodava zadni kryt s bezdratovym nabijenim. A zrovna S5 foti hodne slusne. Ten kryt vymeni puvodni zadni kryt a je soucasti telefonu.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

Bezdrátové nabíjení u Nokií

920 - 6000,-
930 - 13000,-
1520 - 11000,-

s přídavným krytem

720 - 4000,-
820 nevím zda de ještě sehnat
925 - 6500,-
1020 - 9000,-

Pokud je pro tebe focení důležité kup si 1020 - velký rozdíl proti všemu, pokud chceš jen lépe fotící telefon tak lepší jsou 1520 a 930 ale ani ostatní kousky na svou cenu nefotí zle.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Supr :-) seznam.Ted louskam co WP nabizi ,ale asi bych napred koupil treba neco pres bazar abych si je osahal.Abych neinvestoval velkou castku a pak nebyl zklamany.Cekal jsem ,ale ze uz bude vice vyrobcu co tuto technologiji budou mit :-(.Samsung me nikdy nejak nelakal,ty jeho obrovske nadstavby,ale kouknout na nej muzu .-)
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

Hele osobně bych se na bazar vyprdnul - bral bych to takto - je pro tebe ten foták důležitý hodně? Pokud ano vem tu 1020 a domácí kompakt můžeš zahodit za 9000 je to myslím dobrá cena když si vemeš, že před půl rokem byla za 17 000 :)
Pokud to není tak důležité a chceš ušetřit vzal bych asi 920 za 6000 je to nejlepší poměr cena výkon a budeš spokojen - ta to má rovnou bez přídavného krytu. 930 je teď ještě drahá i když 13000 za novinku není tolik, ale nemá GS což je velká škoda - hodiny a informace na vyplém displeji. 1520 pro většinu lidí asi moc velká - 6 palců. 925 pokud chceš stylovku telefon.
Ty přídavné kryty stojí cca 500,-
-----------------------------------------
Jinak se teď rozjíždí CYAN - WP8,1 nové funkce vylepšení a td.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

A jak je to u novych WP 8.1 muzu dostanu z nich,do nich filmy,hudbu,fotky pres bluetooth ,nebo WiFi?Skrze foceni,90% foceni u nas obstarava muj mobil,co mi chybi je spis rychlost foceni.Stve me,ze kolikrat prosvihnu momentku jen kvuli ostreni ci co zpusobuje tu prodlevu.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od Wertigo »

minimax píše:A jak je to u novych WP 8.1 muzu dostanu z nich,do nich filmy,hudbu,fotky pres bluetooth ,nebo WiFi?Skrze foceni,90% foceni u nas obstarava muj mobil,co mi chybi je spis rychlost foceni.Stve me,ze kolikrat prosvihnu momentku jen kvuli ostreni ci co zpusobuje tu prodlevu.
Vše, co jsi vyjmenoval můžeš na WP8.1 udělat. Pokud mluvíš o rychlosti focení, lumia 1020 fotí nejlíp, rychle ostří, ale po vyfocení čekáš na uložení - ale zase je to vyvážené kvalitou fotky
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

Nějak si nedokážu představit cpát do telefonu film přes bluetooth :D To bych asi dřív porodil :D Přes WI-FI, přes kabel bez problémů. Jak psal Wertigo - 1020 ti zaostří rychle a vyfotí hned po zmáčknutí spouště, ale pak cca 2-3s ukládá snímky - ono taky když si navolíš 5Mpx JPEG + 38MPx DNG (RAW) tak se není čemu divit jedna fotka má 50MB to je více než je běžné u zrcadlovek. Ale v podstatě to nijak nevadí - pokud chceš fotit rychle záběry za sebou tak si to navolíš.
Ostatní modely mají fotku uloženou podstatně rychleji/hned, ale také nezpracovávají taková data.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Delam to pres jednu WiFi aplikaci.Nu asi si dnes vecer sednu a zacnu projizdet recenze a recenze :-).Lumia 930 asi splnuje vse,jak dobijeni tak fotak.Nexus 5 docela zkrze fotak hani ,ale zas ta cena je supr,nepomohla by mu pomoct treba nejaka foto aplikace?Nejak porad nevim co ty WP,asi fakt by bylo nejlepsi je mit aspon na tyden dva na zkousku.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Tak nakonec to bude asi ta Nokia 930,jen kdyz jsem koukl do Windows store tak to je bida :-)
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od motas »

Co ti konkrétně ve Win store chybí? WP používám již dlouho a na nedostatek app si rozhodně stěžovat nemůžu.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od MKLumia1020 »

JJ mě jediné co chybí je ČS bankovnictví jinak jiné banky už appky mají. On to každý bere tak, že je to 250 000 aplikací a u A jich je já nevím 2 000 000 nebo kolik - jenže už nevidí že 90% z toho sou v podstatě duplicitní aplikace a odpad.... Takže ve výsledku použije jen to samé co u WP.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Bezdratove nabijeni

Příspěvek od minimax »

Mozna pres mobil bude i jiny nahled,ale proste me to male mnosstvi treba her zarazilo a to i u placenych.Treba ted pouzivam AirDroida a uz jsem si na nej zvikl.Jen polozim mobil na NFC tag a uz je sparovanej s PC.
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

Vzal bych ten Nexus. Fotky zase taková tragédie nejsou. Možná ve srovnání s L1020, ale jinak se v konkurenci neztratí.
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pát led 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Bezdratove nabijeni

Příspěvek od nektar69 »

nektar69 píše:Vzal bych ten Nexus. Fotky zase taková tragédie nejsou. Možná ve srovnání s L1020, ale jinak se v konkurenci neztratí.
Mám ho taky, takže mluvím z vlastní zkušenosti. Předtím jsem měl i L925,kde byl taky dobrý foťák, ale nakonec zvítězil pro mě lepší Android na úkor třeba foťáku. V ostatním mi přijde Nexus lepší.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů