WP 8.1 a nastavení Lumia 920+ IE

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
acromion
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 15, 2014 22:55
Zařízení: Nokia Lumia 920
Bydliště: Praha

WP 8.1 a nastavení Lumia 920+ IE

Příspěvek od acromion »

Dobrý den, pokud už je to tady řešeno a založil jsem zbytečné nové téma, tak se omlouvám.
Ale potřeboval bych pomoc s nastavením efektivního e- mailu. Mám providera gmail.com a do něho mám připojené další schránky a potřeboval bych nastavit pokud to jde, když mi příjde mail na telefon, abych si mohl vybrat z jakého mailu chci odepisovat (např. za místo gmail.com, centrum.cz).

A ještě podotázka na PC využívám google chrome a na WP není což je logické, ale chtěl bych abych se mi synchronizovaly záložky a historie co mám proto udělat, přestat využívat Chrome nainstalovat IE na PC z Chrome exportovat záložky do IE a přes Onedrive na PC povolit synchronizaci...nejde to nějak jinak? A i kdybych toto udělal, pořád musím být na PC přihlášen na Windows účtu, aby se mi synchronizovaly záložky a historie to je teda pěkná pr*ačka.

Chrome, alespoň vypadá vizuálně dobře, IE a vizualizace je z dob za krále klacka.

No každopádně mnohokráte díky za odpovědi, pokud vůbec nějaké budou
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

WP 8.1 a nastavení Lumia 920+ IE

Příspěvek od mimonaut »

s gmailem neporadím, nepoužívám..

vlastně sis odpověděl na všechno ohledně prohlížeče sám :)

Sice jsem nepochopil, co je vizualizace prohlížeče, ale jestli je to design paletek (v čemž asi jediném vidím rozdíl), tak si myslím, že řešíš krávoviny :) (nehledě na to, že design chrome považuji za zastaralý já - dnes je moderní praktický jednoduchý a přehledný plochý design)

Jinak IE10/11 je supr i na kompu.
Uživatelský avatar
acromion
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 15, 2014 22:55
Zařízení: Nokia Lumia 920
Bydliště: Praha

WP 8.1 a nastavení Lumia 920+ IE

Příspěvek od acromion »

To byla rychlost, děkuji. Ano vizualizací jsem myslel design, nehledě, že má Chrome svůj obchod, kde jsou vychytávky a využívám je např. ad-block (blok reklamy na netu) či url shotener (goo.gl) a v neposlední řadě podkladový motiv. No IE otázka je přes co se spouští jestli přes klasickou desktopovou aplikaci či přes UI-Modern (Metro). Ale jak jste napsal řeším ty hovadiny no :D. Ostatně i proto jsem si pořizoval Windows Phone (Lumia 920 mám jí týden a nemohu si jí vynachválit od stařeckého Symbianu E7 docela změna : ) ), aby vše bylo od jednoho poskytovatele co využívám čili Microsoft a zadruhé měl jsem možnost vyzkoušet Android a když je spuštěno více aplikací, tak je to strašný.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů