Ulozisko pamet - docasne subory

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
maciakba
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte pro 17, 2013 21:42
Zařízení: Lumia 925

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od maciakba »

kks, mne to iste urobil teraz asfalt, na 100% je to jeho instalacka, uz ju tam mam 2x a neviem ako to dostat prec nejake rady?

a asi ma drbne vymazal som cosi ze mu urobim dost miesta a jeeeb... zas vypisal ze nedostatok pamate a je tam 3x docasne subory uz maju 2,4GB boha jeho co dal?

pekna rit, ked to kukam zec ulozisko tak to vidim ako keby mi nezaberalo docasnu pamet ale sa to supolo medzi system

upd. poslednych 800MB sa mi podarilo vymazat a mam znova "len" 1,6GB ale islo to pravdepodobne preto lebo to zlihalo az pri instalacii a nie stahovani
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od hujer »

Ty vole co je to za příspěvek, vždyť to nemá hlavu ani patu, bože... :roll:
Na slovakach máte jistě taky školy, vzpomeň si na hodiny SJ a zkus popsat tvůj problém nějak lidštěji prosím.
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od jkubovic »

Ono to vyzerá, akoby do tej školy ešte stále chodil :-) :-) :-).

Skús urobiť softreset a potom znovu vymazať dočasné súbory, malo by to pomôcť.
maciakba
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte pro 17, 2013 21:42
Zařízení: Lumia 925

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od maciakba »

ach kopiravol som to z inej temy sem, preto to straca hlavu a patu a bol som riadne nas*any na ten telefon.


no a prosto v telefone mi ostal vysiet 2x instalacny subor asfaltu, v jednej utilite na pamet (ulozisko a kontrola pamate) to hadze ako temporary subory ktore nejdu vymazat a v druhej mi to dava ze to je v pamati ktora je vyhradena pre system...

soft reset neurobil nic
zhrbenyctenar
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 24, 2013 13:15
Zařízení: Lumia 820, Lumia 640

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od zhrbenyctenar »

Ahoj mam stejny problem na me L820. Mam nainstalovany asfalt8 (2,2gb), chtelo to po me aktualizaci, ktera mela 820mb a napsalo mi to, ze nemam dostatek mista. Smazal jsem kvuli tomu skoro vsechny appky a jine hry, presto to vubec nepomohlo. V docasnych souborech mam 1gb a nejde smazat. Kdyz se mi to podari, stejne to presune jinam ty docasne soubory, takze jsou prakticky nesmazatelne. Nekde jsem cetl, ze je to chyba ve windows, kde si system uplne nesmyslne nechava nepouzitou pamet. Pekny vopruz. Doted sem s tim telefonem nemel problem, ale tohle je na me trochu moc. Mel sem na to dokonce i nejakou appku, ktera to mela tyto docasne soubory definitivne odstranit, ale taky to nepomohlo. Napadlo by nekoho nejake jine reseni?
maciakba
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte pro 17, 2013 21:42
Zařízení: Lumia 925

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od maciakba »

....mne sa to cez noc same vymazalo, skus teda pockat den - dva ci sa ti to cez noc ako mne nevymaze potom bolo dost miesta a updatlo sa to uz v pohode
zhrbenyctenar
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 24, 2013 13:15
Zařízení: Lumia 820, Lumia 640

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od zhrbenyctenar »

Tak čekám několik dní a bez výsledku. Ještě někdo psal na jiném fóru, ať manuálně změním datum o 5 měsícu dopředu, tak údajně systém smaže tyto nepotřebné soubory. Tohle mě ovšem taky nepomohlo. Prostě nic. Mám chuť s tím třísknout o zem..
maciakba
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte pro 17, 2013 21:42
Zařízení: Lumia 925

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od maciakba »

tak to je smola :-/ a skusal si aj soft reset?
zhrbenyctenar
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 24, 2013 13:15
Zařízení: Lumia 820, Lumia 640

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od zhrbenyctenar »

Soft reset, hard reset, proste nic.. At jdou do guli s takovym systemem..
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od jkubovic »

Pokiaľ si naozaj robil hard reset, tak sa museli vymazať všetky súbory.
mceza

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od mceza »

Jestli jsi udělal hard reset, zbyl v telefonu jen samotný OS. Není možné, aby to ani pak nešlo.
zhrbenyctenar
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 24, 2013 13:15
Zařízení: Lumia 820, Lumia 640

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od zhrbenyctenar »

Nevim jiste, nekde sem cetl, ze hard reset se dela pridrzenim tl. volume down, power a fotak soucasne po dobu cca 15s. To sem udelal, ale porad tam mam 856mb docasnych souboru. Celkem mam 7,2gb kapacitu 6,6gb vyuzito, z toho 3gb aplikace, 1,7gb media a soubory - to se me zda taky moc, vsechny fotky a videa mam na sd karte, 1,9gb system a 606mb volnych. Abych mohl ztahnout aktualizaci na asfalt, potrebuju 820mb. Ikdyz se me nekdy podari nektere docasne soubory vymazat a tvari se to, ze tam mam napr. 1,2gb volnych, tak to tak ve skutecnosti neni, protoze mi to pri stahovani aktualizace napise, ze mam nedostatek volneho mista. Kdyz pak mrknu do uloziste, tak tam mam opet 856mb docasnych souboru :-S
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od Manek49 »

Stáhni si instalačku z http://www.windowsphone.com" onclick="window.open(this.href);return false; , zkopíruj na paměťovku a nainstaluj z ní.
mceza

Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od mceza »

zhrbenyctenar píše:Nevim jiste, nekde sem cetl, ze hard reset se dela pridrzenim tl. volume down, power a fotak soucasne po dobu cca 15s. To sem udelal, ale porad tam mam 856mb docasnych souboru. ...S
Tím jsi udělal jen soft reset. Telefon se pouze zrestartoval. Abys tímto způsobem uvolnil místo, tak si v nastavení najdi (tuším že v nějakých informacích o telefonu) obnovení do továrního nastavení. Tím přemažeš celý telefon (včerně všech uživ. dat!) a tím vše pročístíš.

Nebo to zkus nainstalovat z té karty, to bude lepší ;)
zhrbenyctenar
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 24, 2013 13:15
Zařízení: Lumia 820, Lumia 640

Re: Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od zhrbenyctenar »

Manek49 píše:Stáhni si instalačku z http://www.windowsphone.com" onclick="window.open(this.href);return false; , zkopíruj na paměťovku a nainstaluj z ní.
Mohl bys mi dát prosím přesnější návod? Ztáhnout instalačku čeho? té hry? Jak ji zkopíruju na sd kartu? Myslel jsem si, že hry a aplikace je možno používat pouze z interního úložiště telefonu. Na sd kartu můžu nahrávat poze fotky, videa a hudbu..
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Ulozisko pamet - docasne subory

Příspěvek od Manek49 »

Na tom webu si najdi ten asfalt, vlevo dole je "Stáhnout a nainstalovat ručně" tim se ti stáhne xap do počítače, ten umísti na paměťovku (ne do složky) a po chvíli se ti ve Store objeví položka SD karta a tam dáš nainstalovat.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů