Lumia 920 - nefunkční LED dioda

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
cotton
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Tue Sep 17, 2013 14:19
Zařízení: Nokia Lumia 920

Lumia 920 - nefunkční LED dioda

Post by cotton »

Dobry den pred par dnami som si vyzdvihol telefon z autorizovaneho servisu kde mi nahravali novy software a cistili telefon od prachu, presnejsie prednu kameru. Ako som si ho prevzal tak som zistil ze mi nejde prisvetlovacia dioda( aplikacie ako baterka a pod).Blesk na fotoaparate funguje. Chcem sa spytat ci sa jedna o softwarovu zavadu alebo to skor zavinili v servise. Vopred dakujem za odpovede
mceza

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by mceza »

Pokud blesk funguje, zkus udělat HR. Přijde mi zvláštní aby toto chování byla HW chyba.
cotton
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Tue Sep 17, 2013 14:19
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by cotton »

dakujem za radu, vecer vyskusam....dam vediet
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by mimonaut »

Popravdě často není potřeba ani HR, stačí normální restart. Taky se mi stane, že svítilna občas nefunguje. Taky se to stává, když je telefon zahřátý, nebo je vybitá baterka..
mceza

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by mceza »

A jakou aplikaci používáte? Mě se toto nikdy nestalo.
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by mimonaut »

Zkoušel jsem různé a dělalo to občas u všech (proto jsem je měnil). Někdy stačí app ukončit a znovu spustit.

FlashLight XT, InSider, Flashlight od Tony Sakariya (umí strobo a push) a asi ještě 3 další..
Zůstal jsem u InSideru (používám pouze jako svítilnu)
cotton
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Tue Sep 17, 2013 14:19
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by cotton »

Takze, vyskusal som klasicky restart a nainstaloval nanovo appku, stale nefunkcne. Este vyskusam vecer HR
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by mimonaut »

Zkus jinou app..
cotton
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Tue Sep 17, 2013 14:19
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by cotton »

Uz som odvcera obeda vyskusal asi vsetky co su v obchode... ani jedna nefungovala
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by htcjirka »

Uz jsem s tim jednou setkal,uzivatel pouzival casto diodu jako svitilnu,kupodivu neodesla dioda v těle telefonu,ale byl problem na desce..Takze pokud dioda nejde ani po HR je problem zrejme na desce,reklamce tedy..
ludva10
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Oct 01, 2013 17:02
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by ludva10 »

Ahoj. Tak mě se stalo něco podobnýho. Všiml jsem si toho až ted, když nabíjím, takže možná to opravdu ( v to doufám ) bude dělat jen když je telefon zahřátý ( a to ted dost ). Občas funguje, občas ne. Když malinko zmáčknu kryt vedle ledky, ledka svítí vždy, takže je problém někde tam v kontaktu. Ještě to zkusím, až to bude studený. Doufám, že to vymizí, nechce se mě telefon po týdnu dávat do opravy :-(
EDIT: Když je to studený, dioda funguje v pohodě. Až se to po chvíli svícení zahřeje, tak to blbne. Můžete to prosím někdo vyzkoušet, jak vám to funguje při zahřátém telefonu, třeba při nabíjení? Dík
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by htcjirka »

Rozhodne to je na reklamaci,zatim co jsem resil ,byla chyba desky.Ten problem se zacina celkem mnozit.
Projevy s teplotou to zacina a konci uplnou nefunkcnosti.
ludva10
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Oct 01, 2013 17:02
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by ludva10 »

když ale počkám,až se to začne projevovat vícm, snad tím nic nepokazím?
A jak dlouho to mají v reklamaci? 30 dní nebo je to nějaká rychlovka?
mbelas
smartguru
smartguru
Posts: 586
Joined: Fri Dec 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by mbelas »

reklamace standartně 30 dní, ale pokud to bou servisovat v ARVATU tak do týdne je mobil doma :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by htcjirka »

Presne tak,30 dni to tam nebude.
cotton
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Tue Sep 17, 2013 14:19
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by cotton »

Zdravim Vas takze problem bol vyrieseny v Nokia Care mi vymenili LED diodu, vraj bola vypalena opat funguje vsetko ako ma
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by htcjirka »

I jen tou spatnou led to muze byt samozrejme.
ludva10
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Oct 01, 2013 17:02
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunkcna LED dioda LUMIA 920

Post by ludva10 »

Ahoj.
Tak to bylo v Arvatu asi 10 dní a vrátilo se to s tím, že udělali obnovení továrního nastavení, aktualizaci sotware ( do Amber ) a že se závada u nich následně neobjevila. Fakt už to funguje, dioda svítí klidně 20 minut. Ale to, že se jim to neprojevilo je fakt divný, když mě se po zhasnutí diody a třeba malinkatém zatlačení vedle ní zase rozsvítila. Skoro je podezřívám, že to nějak opravili a třeba z důvodu, že je to častá závada, tak to neuvedli. Fakt nevím, ale hlavně že to funguje :-)
rainier wolfcastle
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Fri May 23, 2014 13:58
Zařízení: lumia 920

Lumia 920 - nefunkční LED dioda

Post by rainier wolfcastle »

ahojte, mam podobny problem s prisvetlovaci diodou. mobil mam od listopadu 2013. cca v unoru mi zacala blbnout prisvetlovaci dioda at u aplikace na sviceni tak i u fotaku a zaroven mi rezonoval reproduktor-sluchatko (musel jsem zeslabovat, aby to bylo poslouchatelne). v dubnu byl mobil dan na reklamaci (v servise stravil 3 tydny). vyjadreni servisu-chyba softwearu, preinstalovani aktualniho firmwearu. mobil jsem si vyzvedl ve stredu s tim, ze dioda fungovala spravne, repreak porad to same. V patek jsem na nem sledoval pres wi-fi cca hodinu hokej. od te doby opet stejny problem s diodou. nefunguje pri blesku ani aplikaci-musi se tesne pod ni pritlacit. tudiz dalsi reklamace. po dalsich trech tydnech dorazil mobil jako opraveny. Vyjadreni servisu: Příčinou problému mobilního telefonu byla vada: USB konektor, sluchátko, těsnění, stínící kryt. Záruční oprava provedena výměnou vadných dílů. Obnovení továrního nastavení, softwarová verze firmware v souladu s požadavky výrobce. Mobil opet vyzvednut ve stredu a dnes opet zacatek problemu. Pri cekani a prolistovani zprav se mobil zahral a prestala fungovat dioda (opet se muselo pritlacit, aby fungovala). po schladnuti opet fungovala. udelal jsem tedy test, 20minut angry birds-znacne zahrati, opet nefunkcni dioda. po schladnuti jeji funkce obnovena...
Co se tyce zahrivani, staci opravdu chvila netu, nedejboze hra pripadne gps a v horni casti je mobil na tolik zahraty, ze az pali...vzhledem k tomu, ze intensivne pouzivam gps, cekam kdy opet na trvalo odejde dioda...poradi nekdo co s tim?

Presel jsem z androidu, ktery byl pro me zklamanim po softwearove strance. Na w8 jsem zase odjel na hardweara. Mobil mam 7 mesicu z toho temer 2 byl na opravach...vzhledem k tomu, ze pokud opet odejde funkce diody a bude se jednat o 3. opakovanou reklamaci, mel bych mit narok na vraceni penez a tim bych s nokii na dobro zkoncil...
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Lumia 920 - nefunkční LED dioda

Post by mimonaut »

No dobře, tak jsi nám vysvětlil, že končíš nadobro s nokií, a co chceš po nás? :)
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 930/925/920 a 900”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests