Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od iljusin66 »

S tím skřípáním a uvolněním. Taky mi jednou takhle Lumie vrzala, tak jsem ji vzal do obou rukou jako když ji chci vyždímat a párkrát jsem s ní zakroutil tam a zpět. Sedlo si to zpět a je po problému :)
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

Ja uzvsni tolikrát zkousel todle dělat ze uz bych to ani nezpocital bohužel nepomohlo...
k.ats
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon črc 07, 2014 6:53
Zařízení: L930

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od k.ats »

langpi999 píše:Ahoj,nedávno jsem tu řešil nedobíjecí lumii 1020, kdy se dala na nabíječku ( original drátovou) do usb a připojila s enabíjela po chvilce vypdlo nabíjení a pak zase připojilo... to jsem reklamoval s tím , že se závada neprojevila přehráli software a je vše v pořádku. Ted ale začla lumia 1020 nepříjemně lupat a povrzávat je vůle mezi digitizerem s displayem ( ten černý panýlek) zepředu vůči žluté plastové vaničce do níž je vlisován a při stisknutí dvouma prsty dysplaye v ty vaniččce o cca 1 mm vůle černý panel lítá a v rozích třeba pří hraní a ruznem uchopovaní telefonu velmi nepříjemně vrže. myslíte že mi to uznají? funguje nový servis http://www.nokiahk.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (žádné arvato apod prasárny) kde je možnost i express opravy do 60 minut za příplatek 200 Kč.. když mi to uznají zmanalo by oprava výměna žlutého krytu? už je to oprava a ne čištění a pod velmi jednoduché opravičky což bych mohl podle zákona nepožadovat opravu ale výměnu telefonu v rámci nároka podle zákona. má todle šanci na uspěch? uznávám jsem trošku hnidopich ale nechci aby mi telefon za 13 000 lupal a vrzal, strašně mě to trápí a stve. co myslíte nejraději bych názor od odborníka HTC JIRKY ale i od jiných díky moc. podle recenzí všude říkali,že je tepefon pevný a ten muj skřípe:-( navíc na amoledu jsou takové ty červíky vlastnost amoledu, ale dkybych řekl že se třeba stále rozrůstají? má to šanci na uspěch?
To vypada, jako by to opravili, spatne slozili a do protokolu napsali, ze zavada nebyla nalezena nebo jak to pisou. Tohle uz mi taky jednou udelali a celkem me tento pristup dost stve. Kdyz jsem se hadal s prodavacem v obchode, ze je to opraveny a proc to neni uvedeny v protokolu tak mi nebyl schopny nic rict. Bohuzel tii ale neporadim jestli je to na reklamaci, zkusit to muzes a uvidis sam. Treba to rozdelaji a spasuji dohromady lepe a zavada se zase neprojevi a telefon vrzat prestane ;-)
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od langpi999 »

To ne neopravily lumia uz vrzala i předtím ale chci to uhrat na vymenu minimálně krytu ale spis vMenu na co bych mel mit nárok takže asi tak jednak na uz trosku nejake micro skrabanecky coz by bydlo mit novej zase ale jde mw ciste o to vrzani..v jednom rohu když pomackam tak ty dva díly o sebe skripou a je tam vůle takže zanaseni prachem atd..chapal bych u lenovo acer a pod....no snad budou zítra vstricni zaplatim si i expresni opravu tj do 1 hodky...snad to vemou:(:(
Machy_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 14, 2014 6:37
Zařízení: Lumia 930 & 435 DS

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Machy_CZ »

Ahoj, neví někdo zda je O2 64Gb varianta Lumie 1020 blokovaná a jak ji odblokovat ?
Pavel_Vrto
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 12, 2014 15:03

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pavel_Vrto »

Ahoj, mám 2 ks od O2 bílé barvy a vše je O.K. Žádné blokování a také žádný "brand" jako např. u 925 verze 32GB od Vodafonu. Tu mi v pohode odbrandovali v Nokii. Měj se
Pavel_Vrto
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 12, 2014 15:03

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pavel_Vrto »

Promiň, samozřejmě varianta 64GB :-)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

flemo píše:
p.a.Ť.o píše:Čéče, za držák do auta se mi fakt nechce dávat 1500 Kč. Ale vygooglil jsem ještě bez bezdrát nabíjení CR-123, ten vypadá, že bude ok.
Do CR-123 sa nezmesti. Pouzival som ho s N8, po prechode na L920 mi bol nanic. L1020 je este o chlp sirsia.
Aha, díky za zjištění. Tedy žádná jiná možnost nabíjení s bezdrátovým krytem, kromě toho drahého originálního držáku, neexistuje? :-(
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Zdravím ,tak jaká spokojenost s WP8.1 + Cyan ?

Vše hodnotím kladně, update přínos + !
Rychlost telefonu je ukázková, nic se nezadrhává, paráda.
Fotky jsou stejné jako u Blacku, myslím že optimalizace algoritmu u L1020 nebyla potřeba.
Co se týká baterky tak určitě + , výdrž je o krápek lepší.
Co už nepoužívám je spořič baterky, nefunguje - nesníží jas při zapnutí spořiče. A to mám zaktualizovány všechny apky Nokie a mám zapnuto, že při spořiči snížit jas - už neřeším.
Jak jste na tom ostatní ? díky za komenty.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MKLumia1020 »

No tak je to rozhodně lepší než WP8 - už si po té době nějak nedokážu představit mít tam WP8. Tři řady dlaždiček super, to centrum používám hlavně jako přepínače, výdrž bych řekl cca stejná možná mírně lepší ale to bude o fous, fotoaparát to samé. Co je lepší, že celý OS ještě zrychlil, líbí se mi zavírání aplikací potažením dolů, líbí se mi přehledy která apka kolik žere. Jsem zvědavej jak vylepší tu HUDBU - minimálně by tam mohli dát přístup k ekvalizéru.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

p.a.Ť.o píše:
flemo píše:Do CR-123 sa nezmesti. Pouzival som ho s N8, po prechode na L920 mi bol nanic. L1020 je este o chlp sirsia.
Aha, díky za zjištění. Tedy žádná jiná možnost nabíjení s bezdrátovým krytem, kromě toho drahého originálního držáku, neexistuje? :-(
Odpovím si sám - zakoupil jsem Tetrax SMART (magnet). V mém případě nejjednodušší (a nejlevnější) možné řešení, pokud nechci skončit u přecvakávání krytů nebo drahého originálního bezdrát. nabíjení.
lubo182
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned pro 08, 2013 10:37
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lubo182 »

Tak uz aj ja som novym majitelom Lumie 1020. Tesim sa, az zacnem fotografovat. 8-)
milanponicky
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 22, 2014 13:18
Zařízení: Nokia Lumia 1020 32gb yellow

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od milanponicky »

ahojte,včera som si kúpil lumiu 1020 a zatiaľ maximálna spokojnosť. Mobil ničím nesklamal a už sa neviem dočkať víkendu keď poriadne preženiem foťák:-)...Mám ale jednu otázku.nikde neviem v nastaveniach nájsť kvalitu fotiek.jediné čo som našiel bolo zmena 16:9 na 4:3...Neviem teda ako fotím ale keď som odfotil fotku tak mala len 1mb a rozlíšenie len 3072x1728...Je možnosť nejako to zmeniť na maximum?alebo toto je to maximum?Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a prajem pekný deň
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

:)
To opravdu není maximum

Zapni co Nokia Camera potom v právo dole ty tři tečky pak vybereš nastavení v tom si vybereš poměr stran a td a kvalitu pak nastav na full to jest 5MPx JPEG + 38MPx DNG - GRATULUJI A MÁŠ 50MB jednu fotku :)
Fantas!
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 22, 2014 10:16
Zařízení: Nokia Lumia 1020 a Samsung Galaxy S2

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fantas! »

Zdravím, jaký scanner na barcody používáte? U 1020tky je problém se zaostrenim na blízku a všechny scannery počítají prave se zaostrenim kousek u objektivu. Existuje scanner carovych kodu pro lumii 1020?
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

Jeden máš vestavění v Bing a pak mám nainstalovaný
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 7cbbb51002" onclick="window.open(this.href);return false;
umí asi nejvíce druhů kódů.
Fantas!
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 22, 2014 10:16
Zařízení: Nokia Lumia 1020 a Samsung Galaxy S2

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fantas! »

Parádní, dekuji! :)
kozakvv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob dub 05, 2014 17:42
Zařízení: Microsoft lumia 950 XL SS

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kozakvv »

Dobry den
Mam 1020 a kdyz ho vezmu do ruky a zatresu snim tak v nem neco chrasti, pripada mi to jako neco vzadu u fotaku. Je to normalni nebo to mam dat na servis. Predem dekuji za odpoved
Dadula117
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 03, 2014 21:49
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dadula117 »

To kozakvv: Je to normální - neřeš to.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Kozakov - tys neměl v balení letáček který tě informuje o tom, že je to normální a jedná se o optickou stabilizaci?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů