Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
rafan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 24, 2013 13:01
Zařízení: Galaxy NOTE II

Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Příspěvek od rafan »

Zdravím,

koupil jsem si telefon, samozřejmě jeden z nejlevnějších na trhu, z polské distribuce. Model 7105 LTE. Chci se zeptat, při změně jazyku se vše v pořádku přehodilo do češtiny, ale co se týče zadávání textu mi mobil nenabízí rozpoznání českého textu, ale jen EN. Vím, můžu si za to sám, ale je zde možnost nahrát českou klávesnici?

Předem díky. Lukáš
David Podzimek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: úte led 24, 2012 9:49
Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air

Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Příspěvek od David Podzimek »

Doporučil bych vám zkusit nějakou z dostupných klávesnic třetích stran. Jelikož poskytují výrazně vyšší komfort psaní než standardní od Samsungu.

Mohu doporučit například SwiftKey, která má 30 denní zkušební verzi: https://play.google.com/store/apps/deta ... tkey&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;

Případně TouchPal, který nabízí prakticky to samé a je zdarma: https://play.google.com/store/apps/deta ... nB1dHY1Il0" onclick="window.open(this.href);return false;.
rafan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 24, 2013 13:01
Zařízení: Galaxy NOTE II

Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Příspěvek od rafan »

Právě podle recenzí má NOTE 2 luxusní rozpoznávání psaného textu, což v té anglické nefunguje. Pomohla by mí právě tato česká klávesnice. Jinak aplikace typu Swiftkey se mi nezamlouvá, nepodporuje vypínání čaských znaků a proto je v mém méně použitelná než původní. I tak díky
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Příspěvek od kome »

Muzes to prehrat ceskou nebo dbt rom, posledni verze dbt ma i cz rozpoznavani.
rafan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 24, 2013 13:01
Zařízení: Galaxy NOTE II

Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Příspěvek od rafan »

ok a pokud tak udělám, jak to bude se zárukou? Mezi námi, nemám představu, jak se to vůbec dělá. Můžeš mi popsat proces pls? Nebo jestli máš najaký odkaz, nebylo by to od věci.

Jinak jsem volal do Samsungu a přeinstalace software stojí 400 Kč. To není tak hrozný.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Příspěvek od kome »

Co jsem koukal na sammobile ,tak pro LTE verzi neni ceska rom, takze jedine vyzkouset tu nemeckou. Ta je ke ztažení tady http://www.hotfile.com/dl/222780786/a6d ... T.zip.html" onclick="window.open(this.href);return false;, je to par dnu stara rom. Dale je potřeba stahnout Odin ,treba zde http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2189539" onclick="window.open(this.href);return false;, mela fungovat verze 1.85, tu novejsi jsem nezkousel ,ale asi s nim taky nebude problem. Pak je potreba prepnout telefon do download modu ,to se provede tak ze pri zmacknutých tlacitkach volume dowm a home zapnes vyply telefon ,po spusteni potvrdis volbu klavesou volume up a pak pripojis pres usb kabel k pc ,kde je potreba mit nainstalovany software samsung kies kvuli ovladacum. Pak uz jen spustis odin a tam nechas zaskrnute autoreboot a f reset time potom kliknes na tlacitko pda a v pc vyberes zip soubor z prvniho odkazu ,pak spustis start a probehne flash.

Jelikos mas sedivku ,tak si nejsem jistej jestli oni budou resit to ze tam mas jinej firmware
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Galaxy NOTE 2 z polské distribuce, česká klávesnice

Příspěvek od Jumbo78 »

Hlavně je třeba před flashem přes ODIN ukončit všechny procesy KIES v PC přes správce úloh...
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti