Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

sandra to samozrejme pise len preto,aby is zas mohla kopnut do wp..ktory pouziva len na skusku,kym zas neprejde k dokonalemu ios :)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

Nechápu, proč mluvíš za mě relouth, můj mluvčí nejsi a musím konstatovat, že se mýlíš, do WP si nechci kopnout. Že se vrátím k iOS jako jedinému systému je jediné, v čem máš pravdu, ale zatím víceméně spokojeně používám obojí a i když má WP hodně nedostatků (což jak zjišťuji z dalších diskusí, hlavně zahraničních, kde nejsou fanatici a dokáží uznat, že je něco u jejich oblíbence špatně, je těch nedostatků mnohem víc než chybějící česká qwerty klávesnice (což je pro mě jediný nedostatek, jinak jsem spokojená), uživatelé si stěžují na obrovskou spoustu různých věcí a tak to taky má být, pokud MS reaguje na podněty a systém vylepšuje, vzniká stále lepší a uživatelsky přívětivější prostředí). Takže klídek hochu, ju? :-)

Jinak tedy co se týče písemného projevu, je to často tragédie a je to stále horší, hlavně u mladých. Vždyť s jejich písemným projevem a pravopisnými chybami by za mého mládí nemohli ani dokončit ZŠ, protože by prostě propadli z češtiny. Dnes jsou asi nároky mnohem nižší nebo to dělají schválně.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

PLS stop offtopic. THX
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

Sandřičko, jdi uz nekam s timhle offtopicem, chci si cist nazory/postrehy na WP8.1 a ne tvoje stupidni kecy o psani bez/s diakritikou, děkuji uctivě

edit// pardon vsem ostatnim, ale uz to neslo udrzet
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

ja som tu pisal o mojej skusenosti s lagom a jej vyriesenim..co je myslim dost dolezita informacia..trochu sa to tu ale stratilo :D
Tyris22
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: sob dub 26, 2014 9:13
Zařízení: Nokia Lumia 620

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tyris22 »

Tak po pár dnech používání Lumie 620 s Cyanem musím říct, že baterie vydrží podstatně déle (než u WP8.1 DP). Je to poznat hlavně při využívání navigace, která mě dříve žrala baterii dost rychle.
Ikonka Wifi a datového signálu s šipečkou je taky příjemné, ale vlastně bezvýznamné plus :-)
Z nějakého důvodu se mi ale nechce synchronizovat Facebook Beta se systémem (oficiální verze Facebooku ale jde).
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

Sandra: to je dobře, že jsy s aplem spokojena, mje by určytě nevyhovoval, ale tak každému vihovuje něco jyného. Ňycméně nemusýš to pořád omýlat dookola. Všychňy uš to výme.
Uživatelský avatar
Fireboss15
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon bře 17, 2014 19:47
Zařízení: Sony Xperia Z1

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fireboss15 »

No moja batéria, zase po update na Cyan si myslím, že je oveľa menšia oproti DP. Dosť ma to štve, stále mám mobil len na nabíjačke .. :x
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomSoft »

OT: Ty hrubky jsi teď psal schválně, že jo ? :)
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

Tak chtěl jsem ji potěšit, že má aspoň v něčem pravdu. :-D
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Potěšila mě aktualizace aplikace Hudby :) Konečně tam fungují playlisty z .wpa a nemusím používat Listen...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

zdar v tomto clanku som sa docital toto :
Radost mi udělalo zamezení nevyžádaného spuštění aplikace pro hledání při stisku tlačítka s lupou
http://smartmania.cz/clanky/muj-prvni-t ... covat-7565" onclick="window.open(this.href);return false;

ako sa tomu da zamedzit ?
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matiqos »

Pokial viem znefunkcnenie lupy funguje len pri fullscreen appkach jak su hry. Resp. bing sa zapne len po dvojitom tuknuti...
BPeterj
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 18, 2014 21:57
Zařízení: Nokia Lumia 620

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od BPeterj »

Fireboss15 píše:No moja batéria, zase po update na Cyan si myslím, že je oveľa menšia oproti DP. Dosť ma to štve, stále mám mobil len na nabíjačke .. :x
Tiež sa prikláňam k tvojmu názoru. Prvý deň to bolo až zúfalé ako to išlo s baterkou dolu. Potom som povypínal skoro všetko na pozadí. Mierne sa to spomalilo, ale ešte to nie je ako predtým. Včera som vypol aj kalendár a zdá sa že to bol najväčší žrút. Aj tak nechápem, prečo má bežať na pozadí, keď upomienky a ostatné funguje aj bez toho.
Zatiaľ som sa dostal tak na 2 dni pri pohotovosti, pár telefonátoch a pár minútach surfovania. Chcelo by to aspoň 3 dni.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

ja kalendar nemam ani v tom zozname so spotrebou
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SmetyCZ »

On se musí napřed spustit např. z plochy, pak se tam ukáže. Teda aspoň u mě.
Uživatelský avatar
ransot
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 09, 2013 14:54
Zařízení: Lumia 950, Moto G5 plus
Bydliště: Slovensko

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ransot »

Ten kalendar ked je spusteni na pozadi tak sa rychlejsi spusti ak ho spustas z hlavnej obrazovky, aspon mne to tak ide.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Systém pravděpodobně nechává některé systémové aplikace déle přežít v paměti, než aplikace třetích stran. Jinak obnova dat probíhá přes push notifikaci, takže běžet nemusí.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

BPeterj píše:
Fireboss15 píše:No moja batéria, zase po update na Cyan si myslím, že je oveľa menšia oproti DP. Dosť ma to štve, stále mám mobil len na nabíjačke .. :x
Tiež sa prikláňam k tvojmu názoru. Prvý deň to bolo až zúfalé ako to išlo s baterkou dolu. Potom som povypínal skoro všetko na pozadí. Mierne sa to spomalilo, ale ešte to nie je ako predtým. Včera som vypol aj kalendár a zdá sa že to bol najväčší žrút. Aj tak nechápem, prečo má bežať na pozadí, keď upomienky a ostatné funguje aj bez toho.
Zatiaľ som sa dostal tak na 2 dni pri pohotovosti, pár telefonátoch a pár minútach surfovania. Chcelo by to aspoň 3 dni.
2 dni? to mas fajn, ja som rad ked mi vydrzi 24 hod.

stou baterkou je to skutocne hrozne, nemyslim si ze je normalne ak 2 hodiny uzivam messenger aby mi to zozralo 20-30% baterky
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

je to normalne...tolko zeru messengery...rovnako whatsapp alebo browsovanie facebooku a 6tag napr...viac jak 5 hodin messagingu nedam na telefone (treba pocitat aj ze svieti displej no :D )
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Google a 24 hostů